Autor Téma: JUDO 2019: ALMATY (MS KADETŮ), BRASÍLIA, ABÚ ZABÍ, PERTH, OSAKA, ČCHING-TAO  (Přečteno 701 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 484
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
MS KADETŮ
25-28/09/2019
Almaty, Kazachstán


VÝSLEDKY IZRAELE
Ariel Šulman/do 50 kg ... přímý postup do 2. kola, v něm vyřazen

Yam Wolczak/55 kg ... vyřazen v 3. kole

David Dyšel/66 kg ... vyřazen v 2. kole

Iftach Hadaš/81 kg ... vyřazen v 1. kole

Roy Sivan/90 kg ... BRONZOVÁ MEDAILE
---
BRASILIA GRAND SLAM
Brasilia, Brazílie
06-08/10/2019


VÝSLEDKY IZRAELE
Pouze ženy

Šira Rišonyová/do 48 kg ... BRONZ

Gefen Primová/52 kg ... 7. místo

Adi Grossmanová/63 kg ... vyřazena v 1. kole

Inbal Šemešová/63 kg ... přímý postup do 2. kola, v něm vyřazena
---
ABU DHABI GRAND SLAM
Abú Zabí, Emiráty
24-26/10/2019


Izrael zastupuje 5 judistů a žádná judistka.

VÝSLEDKY IZRAELE
Baruch Šmailov/do 66 kg - přímý postup do 2. kola, vyřazen v 3. kole

Tal Flicker/66 kg - přímý postup do 2. kola, v něm vyřazen

Tohar Butbul/73 kg - přímý postup do 2. kola, vyřazen v 3. kole

Li Kochman/90 kg - vyřazen v 1. kole

Peter Paltčik/100 kg - přímý postup do 2. kola, vyřazen v 3. kole
---
PERTH OCEANIA OPEN
Perth, Austrálie
03-04/11/2019


VÝSLEDKY IZRAELE
Tal Flicker/do 66 kg - vyřazen v 1. kole

Baruch Šmailov/66 kg - 5. místo

Li Kochman/90 kg - 5. místo

Šira Rišonyová/48 kg - přímý postup do 2. kola, v něm vyřazena

Inbal Šemešová/63 kg - vyřazena v 1. kole

Raz Heršková/+78 kg - 7. místo
---
OSAKA GRAND SLAM
Ósaka, Japonsko
22-24/11/2019


Izrael obeslal turnaj pouze jedinou judistkou,  Gili Cohenovou (do 52 kg). Ta byla, žel, vyřazena hned v prvním kole.
---
QINGDAO MASTERS
Čching-tao, k. Čína
12-14/12/2019


VÝSLEDKY IZRAELE
Muži
Tal Flicker (do 66 kg) ... přímý postup do 2. kola, vyřazen v 3. kole

Baruch Šmailov (66 kg) ... 5. místo

Tohar Butbul (73 kg) ... probojoval se do finále, z něhož se muselze zdravotních důvodů omluvit - STŘÍBRO

Sagi Muki (81 kg) ... probojoval se do finále, z něhož se musel ze zdravotních důvodů omluvit - STŘÍBRO

Li Kochman (90 kg) ... vyřazen v 1. kole

Peter Paltčik (100 kg) ... 5. místo

Or Sasson (+100 kg) ... 7. místo

Ženy
Šira Rišonyová (48 kg) ... vyřazena v 2. kole

Primo Gefenová (52 kg) ... vyřazena v 2. kole

Gili Cohenová (52 kg) ... vyřazena v 1. kole

Timna Nelson Levyová 57 kg)  ...vyřazena v 2. kole

Inbal Šemešová (63 kg) ... přímý postup do 2. kola, v něm vyřazena

Gili Šarirová (63 kg) ... vyřazena v 2. kole

Raz Heršková (+78 kg) ... vyřazena v 3. kole

Zajímavost: Duel mezi Izraelce Sagim Mukim a bývalým íránským, dnes mongolským reprezentatem  Saeidem Mollaeiem, k němuž za jistých okolností mohlo
v nadstavbové části dojít, se neuskutečnil, neboť Mollaei s přímým postupem do 2. kola ve svém poolu byl v tomtgo kole vyřazen.


**
« Poslední změna: 14. Prosinec 2019, 12:17:44 od mrstejskal »

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 484
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Judo: Výsledky Izraelena Qingdao Masters 2019
« Odpověď #1 kdy: 14. Prosinec 2019, 12:18:50 »
Viz výše ...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist