Autor Téma: FOTBAL: IZRAELSKÉ KLUBY V LM a EL 2019/2020  (Přečteno 724 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 444
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
FOTBAL: IZRAELSKÉ KLUBY V LM a EL 2019/2020
« kdy: 19. Červen 2019, 20:37:39 »
LM - LIGA MISTRŮ UEFA
Izraelskou klubovou kopanou zastupuje mistr nejvyšší ligy  2018/2019 Maccabi Tel Aviv. Začne v 2. předkole, kde jeho soupeřem bude úspěšnější z dvojice Astana FC, Kazachstán a CFR Kluž, Rumunsko.

Druhé předkolo
První zápas
24/07/2019
CFR Kluž - Maccabi TA ... 1:0

Odveta
30/07/2019
Maccabi TA - Cluž ... 2:2 - celkem 3:2 pro soupeře - klub Maccabi TA v Champions League skončil a bude pokračovat v Evropské lize (viz níže)
-------
EL - EVROPSKÁ LIGA
Izrael zastupují tři kluby: Maccabi Haifa (vicemistr nejvyšší ligy 2018/2019), Hapoel Beerševa (3. místo nejvyšší ligy) a Bnej Jehuda Tel Aviv (vítěz Poháru státu 2018/2019).
M. Haifa a H. Beerševa začínají v prvním předkole, Bnej Jehuda v předkole třetím.

První předkolo
První zápasy
11/07/2019
M. Haifa - NŠ Mura, Murska Sobota, Slovinsko ... 2:0
KF Laci, Albánie - H. Beerševa ... 0:0

Odvety
18/07/2019
NŠ Mura - M. Haifa ... 2:3, celkem 2:5 - do 2. předkola postupuje M. Haifa
H. Beerševa - KF Laci ...1:0, celkem 2:1 - do 2. předkola postupuje H. Beerševa

Druhé předkolo
První zápasy
25/07/2019
H. Beerševa - FC Kairat, Almaty, Kazachstán ... 2:0
RC Štrasburk, Francie - M. Haifa ... 3:1

Odvety
01/08/2019
Kairat - H. Beerševa ... 1:1 - celkem 3:1 pro Beerševu, která postupue do 3. předkola
M. Haifa - Štrasburk ... 2:1 - celkem 4:3 pro soupeře. klub M. Haifa z dalších bojů v EL vyřazen

Třetí předkolo
V třetím předkole hrají tři izraelskécelky: klub Maccabi Tel Aviv, který vypadl z Champions League, Hapoel Beerševa a v premiéře se představí Bnej Jehuda Tel Aviv, vítěz izraelského Poháru státu.

První zápasy
08/08/2019
Maccabi Tel Aviv - FK Suduva Marijampolé, Litva ... 1:2
IFK Norrköping, Švédsko - Hapoel Beerševa ... 1:1
Neftci Baku, Ázerbájdžán - Bnej Jehuda ... 2:2

Odvety:
15/08/2019
FK Suduva - Maccabi TA ... 2:1, celkem 4:2 - klub Maccabi TA vyřazen
H. Beerševa - IFK Norrköping ... 3:1, celkem 4:2 - Hapoel Beerševa postupuje do závěrečného předkola
Bnej Jehuda - Neftci Baku ... 2:1, celkem 4:3 - Bnej Jehuda TA postupuje do závěrečného předkola

Závěrečné předkolo
První zápasy
22/08/2019
Feyenoord Rotterdam, Nizozemí - Hapoel Beerševa ... 3:0
Malmö FF, Švédsko - Bnej Jehuda Tel Aviv ... 3:0

Odvety
29/08/2019
H. Beerševa - Feyenoord ... 0:3 - celkem 0:6 - klub H. Beerševa se do skupinové fáze EL neprobojoval
Bnej Jehuda - Malmö ...  0:1 - celkem 0:4 - klub Ben Jehuda  se do skupinové fáze EL neprobojoval
**
« Poslední změna: 1. Září 2019, 20:20:47 od mrstejskal »

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 444
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Skupinová fáze Evropské ligy bez izraelských klubů
« Odpověď #1 kdy: 1. Září 2019, 20:21:31 »
Viz výše ...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist