Autor Téma: NEJVYŠŠÍ FOTBALOVÁ LIGA 2018/2019 - NADSTAVBOVÁ ČÁST  (Přečteno 745 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 392
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
NEJVYŠŠÍ FOTBALOVÁ LIGA 2018/2019 - NADSTAVBOVÁ ČÁST
« kdy: 15. Březen 2019, 18:02:30 »
   V pondělí 11. března 2019 skončila základní část nejvyšší fotbalové ligy 2018/2019. Tabulka po posledním, 26. kole, rozhodla o tom, kterých šest týmů bude pokračovat ve skupině o titul a které budou hrát ve skupině  o udržení v soutěži. Body ze základní části zůstávají

Do skupiny o titul postoupily:
1. Maccabi TA ... 66 bodů
2. M. Haifa ... 44
3. Netanya ... 43
4. H. Beerševa ... 39
5. Bnej Jehuda ... 37
6. Hadera ... 33

Ve skupině o udržení hrají:
7. H. Haifa ... 32
8. Hapoel TA ... 31
9. Kirjat Šmona ... 30 ... -3
10. Raanana ... 30 ... -10
11. B. T. Jeruzalém ... 29
12. M. Petach Tikva ... 28
13. Ašdod ... 22
14. Bnej Sachnin ... 21

Kluby, které skončí na 13. a 14. místě sestoupí do 2. národní ligy. Mistr ligy postoupí do prvního předkola evropské Champions League, kluby na druhém a třetím místě do prvního předkola Evropské ligy. Svoji roli v tom ještě bude hrát vítězství v Poháru státu, ale k tomu se vrátíme později.

SKUPINA O TITUL (10 KOL)
1. kolo
16/03/2019
Maccabi TA - Hadera ... 2:0
M. Haifa - Bnej Jehuda ... 0:2
17/3
Netanya - H. Beerševa ... 0:1

Tabulka po 1. kole nadstavby
1. Maccabi TA ... 69
2. M. Haifa ... 44
3. Netanya ... 43
4. H. Beerševa ... 42
5. Bnej Jehuda ... 40
6. Hadera ... 33
---
2. kolo
30/03/2019
Hadera - H. Beerševa ... 1:4
Bnej Jehuda - Netanya ... 1:1
Maccabi TA - M. Haifa ... 1:0

Tabulka po 2. kole nadstavby:
1. Maccabi TA ... 72 - jistý mistr ligy (nemůže už  být bodově předstižen)
2. H. Beerševa ... 45
3. Netanya ... 44 ... +4 ... 35 vstřelených gólů
4. M. Haifa ... 44 ... +4 ... 34 v. g.
5. Bnej Jehuda ... 41
6. Hadera ... 33
---
3. kolo
06/04/2019
H. Beerševa - Bnej Jehuda ... 2:1
M. Haifa - Hadera ... 1:3
7/4
Netanya - Maccabi TA ... 1:4

Tabulka po 3. kole nadstavby
1. Maccabi TA ... 75
2. H.Beerševa ... 48
3. Netanya ... 44 ... +4
4. M. Haifa ... 44 ... +2
5. Bnej Jehuda ... 41
6. Hadera ... 36
---
4. kolo
14/04/2019
Hadera - Bnej Jehuda ... 2:3
M. Haifa - Netanya ... 2:1
15/4
Maccabi TA - H. Beerševa ... 0:0

Tabulka po 4. kole nadstavby
1. Maccabi TA ... 76
2. H. Beerševa ... 49
3. M. Haifa ... 47
4. Bnej Jehuda ... 44 ... +13
5. Netanya ... 44 ... 0
6. Hadera ... 36

5. kolo
22/04/2019
H. Beerševa - M. Haifa ... 0:1
23/4
Netanya - Hadera ... 3:2
Bnej Jehuda - Maccabi TA ... 0:2

Tabulka po 5. kole nadstavby
1. Maccabi TA ... 79
2. M. Haifa ...50
3. H. Beerševa ... 49
4. Netanya ... 47
5. Bnej Jehuda ... 44
6. Hadera ... 36
---
6. kolo
27/04/2019
Hadera - Maccabi TA ... 0:1
28/4
H. Beerševa - Netanya ... 0:2
29/4
Bnej Jehuda - M. Haifa ... 2:2

Tabulka po 6. kole nadstavby
1. Maccabi TA ... 82
2. M. Haifa ... 51
3. Netanya ... 50
4. H. Beerševa ... 49
5. Bnej Jehuda ... 45
6. Hadera ... 36

7. kolo
04/05/2019
Hadera - Netanya ... 1:2
5/5
Maccabi TA - Bnej Jehuda ... 2:3
6/5
M. Haifa - H. Beerševa ... 3:1

Tabulka po 7. kole nadstavby
1. Maccabi TA ... 82
2. M. Haifa ... 54
3. Netanya ... 53
4. H. Beerševa ... 49
5. Bnej Jehuda ... 48
6. Hadera ... 36 - má jistotu šestého místa
---
Osmé kolo nadstavby
11/05/2019
Maccabi TA - Netanya ... 3:0
Bnej Jehuda - H. Beerševa ... 2:3
13/5
Hadera - M. Haifa ... 2:0

Tabulka po osmém kole
1. Maccabi TA ... 85
2. M. Haifa ... 54
3. Netanya ... 53
4. H. Beerševa ... 52
5. Bnej Jehuda ... 48
6. Hadera ... 39
---
9. kolo nadstavby - předposlední
19/05/2019
H. Beerševa - Hadera ... 1:0
M. Haifa - Maccabi TA ... 1:1
Netanya - Bnej Jehuda ... 0:2

Tabulka po 9. kole
1. Maccabi TA ... 86
2. H. Beerševa ... 55 ... +6
3. M. Haifa ... 55 ... +4
4. Netanya ... 53
5. Bnej Jehuda ... 51
6. Hadera ... 39
---
10. kolo - závěrečné
25/05/2019
H. Beerševa - Maccabi TA ...
Netanya - M. Haifa ...
Bnej Jehuda - Hadera ...

Konečná tabulka
1. Maccabi TA ...
2.
3.
4.
5.
6. Hadera ...
-----------------------------------------------------------------------------
SKUPINA O UDRŽENÍ (7 KOL)
1. kolo
16/03/2019
Raanana - Bnej Sachnin ... 2:2
Hapoel TA - Ašdod ... 5:1
17/3
Kirjat Šmona - M. Petach Tikva ... 0:1
H. Haifa - B. T. Jeruzalém ... 0:0

Tabulka po 1. kole nadstavby
7. Hapoel TA ... 34
8. H. Haifa ... 33
9. Raanana ... 31 ... -10
10. M. Petach Tikva ... 31 ... -13
11. Kirjat Šmona ... 30 ... -4
12. B. T. Jeruzalém ... 30 ... -5
13. Bnej Sachnin ... 22 ... -18
14. Ašdod ... 22 ... -26

---
2. kolo
30/03/2019
Ašdod - Kirjat Šmona ... 3:2
31/3
M. Petach Tikva - Raanana ... 1:1
B. Jeruzalém - Bnej Sachnin ... 0:0
1/4
H. Haifa - Hapoel TA ... 0:0

Tabulka po 2. kole nadstavby
7. Hapoel TA ... 35
8. H. Haifa ... 34
9. Raanana ... 32 ... -10
10. M. Petach Tikva ... 32 ... -13
11. B. T. Jeruzalém ... 31
12. Kirjat Šmona ... 30
13. Ašdod ... 25
14. Bnej Sachnin ... 23
---
3. kolo
06/04/2019
Kirjat Šmona - H. Haifa ... 3:0
Bnej Sachnin - M. Petach Tikva ... 1:1 - gól Petach Tikvy vsítil v 77. minutě Čech Tomáš Sivok; je to jeho první gól v nadstavbě a celkově třětí v tomto ročníku 1. ligy
7/4
Raanana - Ašdod ... 1:2
8/4
Hapoel TA - B. T. Jeruzalém ... 1:2

Tabulka po 3. kole nadstavby
7. Hapoel TA ... 35
8. H. Haifa ... 34 ... +2
9. B. T. Jeruzalém ... 34 ... -2
10. Kirjat Šmona ... 33 ... -2
11. M. Petach Tikva ... 33 ... -13
12.R aanana ... 32 ... -11
13. Ašdod ... 28
14. Bnej Sachnin ... 24

---
11. dubna 2019 bylo oznámeno, že Yossi Benayoun, jeden z nejlepších fotbalistů Izraele a toho času hráč Bejtaru T. Jeruzalém, ukončil aktivní kariéru a bude sportovním ředitelem Bejtaru.
---
4. kolo
13/04/2019
H. Haifa - Raanana ... 0:2
Hapoel TA - Kirjat Šmona ... 2:2
Ašdod - Bnej Sachnin ... 1:2
B. T. Jeruzalém - M. Petach Tikva ... 4:1

Tabulka po 4. kole nadstavby
7. B. T. Jeruzalém ... 37
8. Hapoel TA ... 36
9. Raanana ... 35
10. H. Haifa ... 34 ... 0
11. Kirjat Šmoba ... 34 ... -2
12. M. Petach Tikva ... 33
13. Ašdod ... 28
14. Bnej Sachnin ... 27

---
5. kolo
27/04/2019
Raanana - Hapoel TA ... 2:1
M. Petach Tikva - Ašdod ... 0:3
Bnej Sachnin - H. Haifa ... 1:2
Kirjat Šmona - B. T. Jeruzalém ... 0:1

Tabulka po 5. kole nadstavby
7. B. T. Jeruzalém ... 40
8. Raanana ... 38
9. H. Haifa ... 37
10. Hapoel TA ... 36
11. Kirjat Šmona ... 34
12. M. Petach Tikva ... 33
13. Ašdod ... 31
14. Bnej Sachnin ... 27

---
6. kolo
04/05/2019
B. T. Jeruzalém - Ašdod ...2:3
H. Haifa - M. Petach Tikva ... 0:3
Hapoel TA - Bnej Sachnin ... 3:0
Kirjat Šmona - Raanana ... 0:0

Tabulka po 6. kole nadstavby:
7. B. T. Jeruzalém ... 40
8. Hapoel TA ... 39 ... + 8
9. Raanana ... 39 ... - 8
10. H. Haifa ... 37
11. M. Petach Tikva ... 36
12. Kirjat Šmona ... 35
13. Ašdod ... 34
14. Bnej Sachnin ... 27 - jistý sestupující do 2. národní ligy

---
7. kolo
Toto kolo je poslední v nadstavbě ve skupině o udržení a bude extrémně zajímavé, neboť rozhodne o tom, který tým doprovodí Bnej Sachnin do 2. národní ligy. Variant je několik, nechme se překvapit.
11/05/2019
Raanana - Bnej Jehuda ...
12/5
Ašdod - H. Haifa ... 1:0
M. Petach Tikva - Hapoel TA ... 0:2
Bnej Sachnin - Kirjat Šmona ... 0:2

Konečné pořadí ve skupině o udržení
8. B. T. Jeruzalém ... 43
9. Hapoel TA ... 42
10. Kirjat Šmona ... 38
11. H. Haifa ... 37 ... -3
12. Ašdod ... 37 ... -20
13. M. Petach Tikva ... 36 - sestup do druhé národní ligy
14. Bnej Sachnin ... 27 - sestup do druhé národní ligy

---

Pokračování příště ...
« Poslední změna: Včera v 07:56:28 od mrstejskal »

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 392
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Fotbalová skupina o titul: Dvě závěrečná kola
« Odpověď #1 kdy: Včera v 07:57:47 »
Viz výše ...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist