Autor Téma: BASKETBAL: SUPERLIGA 2018/2019  (Přečteno 2124 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 392
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
BASKETBAL: SUPERLIGA 2018/2019
« kdy: 6. Říjen 2018, 13:57:00 »
Soutěž opustil celek Maccabi Haifa, který skončil v minulém ročníku poslední a sestoupi do 2. národní lgy. Z té naopak postoupil Hapoel Beerševa.

ZÁKLADNÍ ČÁST
1. kolo
06/10/2018
Hapoel TA - H. Eilat ... 100:81
07/10
Maccabi TA - M. Ašdod ... 103:59
M. Rišon le Cion - I. Ness Ciona ... 84:90
I. Naharya - H. Holon ... 98:95
Bnej Herzlia - H. Jeruzalém ... 73:83
08/10
H. Beerševa - H. Gilboa Galil ... 83:76
---
2. kolo
13/10/2018
Eilat - Maccabi TA ... 70:83
H. Jeruzalém - Rišon le Cion ... 94:76
14/10
Gilboa Galil - Ness Ciona ... 95:84
Ašdod - Holon ... 71:94
15/10
Naharya - Bnej Herzlia ... 77:93
H. Beerševa - Hapoel TA ... 105:73
---
3. kolo
20/10/2018
Holon - Eilat ... 108: 102 - prodloužení 26:20
21/10
Hapoel TA - Giboa Galil ... 76:96
Ness Ciona - H. Jeruzalém ... 74:90
22/10
Maccabi TA - H. Beerševa ... 66:64
Rišon le Cion - Naharya ... 75:58
Bnej Herzlia - Ašdod ... 70:75
---
4. kolo
26/10/2018
H. Beerševa - Holon ... 70:72
27/10
Naharya - Ness Ciona ... 85:76
Gilboa Galil - H. Jeruzalém ... 101:99
28/10
Maccabi TA - Hapoel TA ... 89:57
29/10
Eilat - Bnej Herzlia ... 81:75
Ašdod - Rišon le Cion ... 80:90
---
5. kolo
03/11/2018
Bnej Herzlia - H. Beerševa ... 75:84
Holon - Hapoel TA ... 78:75
4/11
Ness Ciona - Ašdod ... 70:82
H. Jeruzalém - Naharya ... 92:53
5/11
Gilboa Galil - Maccabi TA ... 98:94
Rišon le Cion - Eilat ... 72:75

Pořadí po 5. kole
1. Gilboa Galil
2. H. Jeruzalém
3. Maccabi TA
4. Holon
5. H. Beerševa
6. Rišon le Cion
7. Eilat
8. Ašdod
9. Naharya
10. Bnej Herzlia
11. Ness Ciona
12. Hapoel TA
---
6. kolo
08/11/2018 - předehrávka
Hapoel TA - Bnej Herzlia ... 76:77
10/11
Maccabi TA - Holon ... 99:66
11/11
Eilat - Ness Ciona ... 105:85
Ašdod - H. Jeruzalém - zápas se neuskutečnil (technické problémy s košem v hale Ašdodu) - náhradní termín: 22/12/2018 ... 64:87
12/11
Gilboa Galil - Naharya ... 85:81
13/12 - dohrávka
H. Beerševa - Rišon le Cion ... 81:84
---
7. kolo
17/11/2018
H. Jeruzalém - Eilat ... 83:99
18/11
Ness Ciona - H. Beerševa ... 105:84
Holon - Gilboa Galil ... 112:106
19/11
Naharya - Ašdod ... 86:92
Rišon le Cion - Hapoel TA ... 62:85
11/12/2018 - dohrávka
Bnej Herzlia - Maccabi TA ... 77:87
---
Osmé kolo
24/11/2018
Holon - Bnej Herzlia ... 86:78
Eilat - Naharya ... 77:71
H. Beerševa - H. Jeruzalém ... 88:89
25/11/2018
Gilboa Galil - Ašdod ... 103:95
Hapoel TA - Ness Ciona ... 90:78
Maccabi TA - Rišon le Cion ... 98:64
---
9. kolo
08/12/2018
Bnej Herzlia - Gilboa Galil ... 105:78
H. Jeruzaém - Hapoel TA ... 87:75
9/12
Rišon le Cion - Holon ... 70:78
Ness Ciona - Maccabi TA ... 83:81
10/12
Ašdod - Eilat ... 68:85
Naharya - H. Beerševa ... 61:86
---
10. kolo
15/12/2018
Holon - Ness Ciona ... 78:88
Maccabi TA - H. Jeruzalém ... 91:78
16/12
Hapoel TA - Naharya ... 76:90
17/12
Gilboa Galil - Eilat ... 70:88
Bnej Herzlia - Rišon le Cion ... 74:67
H. Beerševa - Ašdod ... 87:70

Pořadí po 10. kole
1. Maccabi TA
2. Holon
3. Eilat
4. Gilboa Galil
5. H. Jeruzalém
6. H. Beerševa
7. Bnej Herzlia
8. Ness Ciona
9. Hapoel TA
10. Naharya
11. Rišon le Cion
12. Ašdod
---
Předehrávka 16. kola: 21/12/2018 ... Hapoel TA - Holon ... 74:92
---
11. kolo
26/12/2018
Eilat - H. Beerševa ... 88:66
Ness Ciona - Bnej Herzlia ... 81:79
H. Jeruzalém - Holon ... 97:74
27/12
Rišon le Cion - Gilboa Galil ... 107:99 - 2x prodloužení 19:11
Dohrávky:
24/01/2019
Ašdod - Hapoel TA ... 81:78
12/02/2019
Naharya - Maccabi TA ... 77:87
---
12. kolo
02/01/2019
Gilboa Galil - H. Beerševa ... 68:82
Eilat - Hapoel TA ... 95:89
Ness Ciona - Rišon le Cion ... 93:95 - prodloužení 11:13
Holon - Naharya ... 78:82
3/1
H. Jeruzalém - Bnej Herzlia ... 98:77
Dohrávka
28/1
Ašdod - Maccabi TA ... 100:104 - prodloužení 17:21
---
13. kolo
05/01/2019
Ness Ciona - Gilboa Galil ... 83:76
Holon - Ašdod ... 88:84
6/1
Rišon le Cion - H. Jeruzalém ... 77:72
Maccabi TA - Eilat ... 101:91
7/1
Bnej Herzlia - Naharya ... 61:63
Hapoel TA - H. Beerševa ... 68:73
---
14. kolo
12/01/2019
Eilat - Holon ... 76:82
H. Jeruzalém - Ness Ciona ... 90:82
13/1
Ašdod - Bnej Herzlia ... 94:73
Gilboa Galil - Hapoel TA ... 91:96
14/1
Naharya - Rišon le Cion ... 75:89
H. Beerševa - Maccabi TA ... 76:99
---
15. kolo
19/01/2019
Ness Ciona - Naharya ... 103:93
H. Jeruzalém - Gilboa Galil ... 94:81
20/1
Holon - H. Beerševa ... 86:78
Hapoel TA - Maccabi TA ... 104:94 - prodloužení 16:6
21/1
Bnej Herzlia - Eilat ... 81:100
Rišon le Cion - Ašdod ... 92:79

Pořadí po neúplných 15 kolech:
1. Holon
2. H. Jeruzalém
3. Eilat
4. Maccabi TA
5. Rišon le Cion
6. Ness Ciona
7. H. Beerševa
8. Gilboa Galil
9. Hapoel TA
10. Bnej Herzlia
11. Naharya
12. Ašdod
---
16. kolo
Předehrávka 21/12/2018
Hapoel TA - Holon ... 74:92
26/01/2019
Maccabi TA - Gilboa Galil ... 105:77
27/1
Eilat - Ness Ciona ... 96:81
Naharya - H. Jeruzalém ... 86:80
28/1
H. Beerševa - Bnej Herzlia ... 87:74
Dohrávka 12/02/2019
Ašdod - Ness Ciona ... 80:75
---
17. kolo
02/02/2019
Bnej Herzlia - Hapoel TA ... 68:88
H. Jeruzalém - Ašdod ... 104:94
3/2
Ness Ciona - Eilat ... 82:80
Holon - Maccabi TA ... 100:95
4/2
Naharya - Gilboa Galil ... 87:89
Rišon le Cion - H. Beerševa ... 71:66
---
12/02/2019
Pořadí po kompletních 17 kolech
1. Maccabi TA
2. Holon
3. H. Jeruzalém
4. Eilat
5. Rišon le Cion
6. Ness Ciona
7. H. Beerševa
8. Gilboa Galil
9. Ašdod
10. Hapoel TA
11. Naharya
12. Bnej Jehuda
---
18. kolo
16/02/2019
H. Beerševa - Ness Ciona ... 78:90
17/2
Eilat - H. Jeruzalém ... 70:82
Gilboa Galil - Holon ... 75:85
Ašdod - Naharya ... 99:74
Hapoel TA - Rišon le Cion ... 78:64
Maccabi TA - Bnej Herzlia ... 88:70
---
19. kolo
27/02/2019
H. Jeruzaléma - H. Beerševa ... 89:79
28/2
Ness Ciona - Hapoel TA ... 85:89
Naharya - Eilat ... 75:93
Ašdod - Gilboa Galil ... 79:80
Březnové dohrávky
02/03/2019
Bnej Herzlia - Holon ... 82:85 - prodloužení 7:10
4/3
Rišon le Cion - Maccabi TA ... 92:94 - prodloužení 15:17
---
20. kolo
Předehrávka 27/02/2019
Holon - Rišon le Cion ... 85:81
02/03/2019
Maccabi TA - Ness Ciona ... 87:82
Hapoel TA - H. Jeruzalém ... 86:90
3/3
H. Beerševa - Naharya ... 85:75
4/3
Eilat - Ašdod ... 102:77
Dohrávka 07/03/2019
Gilboa Galil - Bnej Herzlia ... 90:89

Pořadí po 20. kole
1. Maccabi TA
2. Holon
3. H. Jeruzalém
4. Eilat
5. Ness Ciona
6. Rišon le Cion
7. H. Beerševa
8. Gilboa Galil
9. Hapoel TA
10. Ašdod
11. Naharya
12. Bnej Herzlia
---
21. kolo
09/03/2019
Ness Ciona - Holon ... 95:96 - prodloužení 13:14
10/3
H. Jeruzalém - Maccabi TA  ... 78:89
11/3
Eilat - Gilboa Galil ... 107:74
Rišon le Cion - Bnej Herzlia ... 77:72
Ašdod - H. Beerševa ... 84:99
Naharya - Hapoel TA ... 59:80
---
22. kolo
16/03/2019
Holon - H. Jeruzalém ... 101:82
17/3
Bnej Herzlia - Ness Ciona ... 62:81
Maccabi TA - Naharya ... 78:61
18/3
H. Beerševa - Eilat ... 88:85
Gilboa Galil - Eilat ... 92:77
Hapoel TA - Ašdod ... 89:95
---
23. kolo
23/03/2019
Holon - Naharya ... 77:88
H. Jeruzalém - Ašdod ... 92:82
24/3
H. Beerševa - Rišon le Cion ... 77:53
25/3
Eilat - Hapoel TA ... 85:76
Gilboa Galil - Bnej Herzlia ... 81:95
Maccabi TA - Ness Ciona ... 86:74
---
24. kolo
30/03/2019
Naharya - H. Jeruzalém ... 93:103
31/3
Hapoel TA - H. Beerševa ... 102:96
Maccabi TA - Holon ... 86:94
1/4
Ašdod - Eilat ... 74:92
Ness Ciona - Bnej Herzlia ... 97:86
Rišon le Cion - Gilboa Galil ... 92:88
---
25. kolo
06/04/2019
Gilboa Galil - Hapoel TA ... 70:92
7/4
Bnej Herzlia - Rišon le Cion ... 74:66
H. Beerševa - Ašdod ... 88:97
Holon - Ness Ciona ... 84:97
8/4
H. Jeruzalém - Maccabi TA ... 98:92 - prodloužení 18:12
Eilat - Naharya ... 90:69

Pořadí po 25. kole
1. Holon
2. Maccabi TA
3. Eilat
4. H. Jeruzalém
5. Ness Ciona
6. H. Beerševa
7. Hapoel TA
8. Rišon le Cion
9. Gilboa Galil
10. Ašdod
11. Bnej Herzlia
12. Naharya
---
26. kolo
10/04/2019
Ašdod - Gilboa Galil ... 94:86
Ness Ciona - Rišon le Cion ... 85:84
Hapoel TA - Bnej Herzlia ... 90:73
11/4
Naharya - H. Beerševa ... 68:92
Maccabi TA - Eilat ... 99:92
Dohrávka 10/05/2019 ... Holon - H. Jeruzalém ... 99:108
---
Zápas All Stars týmů
12/04/2019
Izrael All Stars vs Zahraniční All Stars (v BSL) ... 130:134

---
27. kolo
Předehrávka 04/04/2019 ... Eilat - Holon ...  87:72
14/04/2019
Rišon le Cion - Hapoel TA ... 87:76
H. Beerševa - Maccabi TA ... 64:96
15/04/2019
H. Jeruzalém - Ness Ciona ... 100:73
Bnej Herzlia - Ašdod ... 86:97
Gilboa Galil - Naharya ... 96:93 - prodloužení 13:10
---
28. kolo
18/04/2019
H. Jeruzalém - Eilat ... 78:81
21/4
Holon - H. Beerševa ... 89:78
Maccabi TA - Gilboa Galil ... 88:70
22/4
Naharya - Bnej Herzlia ... 72:76
Ašdod - Rišon le Cion ... 66:93
Ness Ciona - Hapoel TA ... 100:98 - prodloužení 17:15

29. kolo
27/04/2019
Bnej Herzlia - Maccabi TA ... 58:102
28/4
Rišon le Cion - Naharya ... 92:84
Gilboa Galil - Holon ... 73:94
29/4
Eilat - Ness Ciona ... 89:77
H. Beerševa - H. Jeruzalém ... 89:118
Hapoel TA - Ašdod ... 104:76
---
30. kolo
04/05/2019
Holon - Bnej Herzlia ... 88:85
5/5
Eilat - H. Beerševa ... 64:52
Naharya - Hapoel TA ... 78:69
Maccabi TA - Rišon le Cion ... 97:87
6/5
Ness Ciona - Ašdod ... 92:101
H. Jeruzalém - Gilboa Galil ... 104:87

Pořadí po 30. kole
1. Maccabi TA
2. Holon
3. Eilat
4. H. Jeruzalém
5. Ness Ciona
6. Rišon le Cion
7. H. Beerševa
8. Hapoel TA
9. Ašdod
10. Gilboa Galil
11. Bnej Herzlia
12. Naharya
---
31. kolo
11/05/2019
Ašdod - Naharya ... 88:89
12/5
Gilboa Galil - Eilat ... 91:82
H. Beerševa - Ness Ciona ... 91:103
Hapoel TA - Maccabi TA ... 76:85 - prodloužení 5:14
13/5
Bnej Herzlia - H. Jeruzalém ... 69:76
Rišon le Cion - Holon ... 102:105
---
32. kolo
15/05/2019
H. Beerševa - Gilboa Galil ... 104:77
Ness Ciona - Naharya ... 75:77
Maccabi TA - Ašdod .... 93:70
16/5
Eilat - Bnej Herzlia ... 74:73
H. Jeruzalém - Rišon le Cion ... 91:80
Holon - Hapoel TA ... 97:89
---
33. kolo - poslední v základní části
20/05/2019
Naharya - Maccabi TA ... 71:77
Bnej Herzlia - H. Beerševa ... 68:92
Gilboa Galil - Ness Ciona ... 90:91
Hapoel TA - H. Jeruzalém ... 92:91
Ašdod - Holon ... 100:89
Rišon le Cion - Eilat ...  81:77

Konečné pořadí
1. Maccabi Tel Aviv
2. Hapoel Jeruzalém
3. Holon
4. Eilat
5. Ness Ciona
6. Rišon le Cion
7. Hapel Beerševa
8. Hapoel Tel Aviv
9. Ašdod
10. Gilboa Galil
11. Naharya
12. Bnej Herzlia

Týmy na prvním až osmém místě postupují do nadstavbové části (viz samostatnou stránku). Klub Bnej Herzia sestupuje do 2. národní ligy.

**
« Poslední změna: Včera v 22:29:26 od mrstejskal »

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 392
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Skončila základní část basketbalové superligy
« Odpověď #1 kdy: Včera v 22:30:05 »
Viz výše ...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist