Autor Téma: BASKETBAL: IZRAELSKÉ KLUBY V EVROPSKÝCH SOUTĚŽÍCH 2018/2019 (KROMĚ EUROLIGY)  (Přečteno 1322 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 424
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
FIBA EUROPE CUP
Kvalifikační část

1. kolo
1. zápas
21/09/2018
Ironi Ness Ciona (Izrael) - Södertälje Kings (Švédsko) ... 72:67

Odveta
26/09/2018
Södertälje - Ness Ciona ...76:100, celkem 143:172 - Ness Ciona postupuje do 2. kvalifikačního kola

2. kolo
1. zápas
03/10/2018
Ness Ciona - Cluj Napoca (Rumunsko) ... 91:78

Odveta
10/10/2018
Cluj Napoca - Ness Ciona ... 89:88 - celkem 179:167 pro izraelský klub; Ness Ciona postupuje do 1. fáze skupinové části

Skupinová část - 1. fáze

Ness Ciona bude krát systémem každý s každým doma-venku s těmito soupeři: JIP Pardubice (ČR), New Heroes Den Bosch (Nizozemí), Avtodor Saratov (RF).  Do 2. fáze postoupí nejlepší dva ze skupiny.

Zápas 1
17/10/2018
Saratov - Ness Ciona ... 75:64

Zápas 2
24/10/2018
Ness Ciona - New Heroes ... 91:85

Zápas 3
31/10/2018
Ness Ciona - Pardubice ... 111:77

Zápas 4
07/11/2018
Ness Ciona - Saratov ... 104:86

Zápas 5
14/11/2018
New Heroes - Ness Ciona ... 105:87

Zápas 6
21/11/2018
Pardubice - Ness Ciona ... 84:104

Konečné pořadí ve skupině D
1. Saratov ... 11. bodů - postup do 2. fáze
2. Ironi Ness Ciona ... 10 bodů - postup do 2 fáze (skupina J)
3. New Heroes ... 9
4. Pardubice ... 6

Skupinová část - 2. fáze
Ness Ciona bude soutěžit ve skupině J. Systém každý s každým doma-venku. Soupeři: Dva z Bulharska, BC Balkan, Botevgrad a Levski Sofia, a maďarský Alba Fehérvár. Dva nejlepší postoupí do nadstavby (osmifinále).

Zápas 1
12/12/2018
Levski Sofia - Ness Ciona ... 89:98

Zápas 2
19/12/2018
Ness Ciona - Balkan Botevgrad ... 100:73

Zápas 3
09/01/2019
Ness Ciona - Alba Fehérvár ... 70:93

Zápas 4
23/01/2019
Ness Ciona - Levski Sofia ... 109:96

Zápas 5
29/01/2019
Balkan - Ness Ciona ... 102:90

Zápas 6
05/02/2019
Alba Fehérvár - Ness Ciona ... 80:96 - klub Ironi Ness Ciona skončil v tabulce skupiny J na prvním místě a postupuje do nadstavbové části FIBA Europe Cupu; v téže nadstavbové
části bude hrát i Hapoel Holon, který opouští Ligu mistrů (viz níže);

---
LIGA MISTRŮ
Kvalifikační část

1. kolo
21/09/2018
Hapoel Tel Aviv (Izrael) - Spirou Charleroi (Belgie) ... 76:73

Odveta
24/09/2018
Spirou Charleroi - Hapoel TA ... 73:59 -  celkem 146:135 pro soupeře - Hapoel TA vyřazen

SKUPINOVÁ FÁZE
Izraelská účast: Hapoel Jeruzalém (skupina C) a Hapoel Holon (B)
Hraje se systémem každý s každým doma-venku. Postupový klíč: první čtyři ve skupině postupují do nadstavbové části, pátý a šestý  budou pokračovat ve FIBA Europe Cupu, poslední dva budou vyřazeni.

Hapoel Holon - soupeři: Tenerife, Španělsko/Benátky, Itálie/Opava, ČR/Nanterre, Francie/PAOK, Řecko/Bonn, SRN/Fribourg, Švýcarsko
Hapoel Jeruzalém - soupeři: Dijon, Francie/Antverpy, Belgie/Fuenlabrada, Španělsko/Bamberg, SRN/Lietkabelis, Litva/AEK Atény, Řecko/Nymburk, ČR

Skupina B
Zápas 1
10/10/2018
Holon - Fribourg ... 93:69

Zápas 2
17/10/2018
Benátky - Holon ... 111:104- prodloužení 29:22

Zápas 3
23/10/2018
Holon - PAOK ... 72:68

Zápas 4
30/10/2018
Holon - Opava ... 88:72

Zápas 5
06/11/2018
Tenerife - Holon ... 84:52

Zápas 6
Holon - Bonn ... 94:74

Zápas 7
21/11/2018
Nantere - Holon ... 70:82

Zápas 8
12/12/2018
Fribourg - Holon ...90:95

Zápas 9
18/12/2018
Holon - Benátky ... 69:70

Zápas 10
08/01/2019
PAOK - Holon ... 92:77

Zápas 11
16/01/2019
Opava - Holon ... 64:97

Zápas 12
23/01/2019
Holon - Tenerife ... 77:88

Zápas 13
29/01/2019
Bonn - Holon ... 91:83

Zápas 14
05/02/2019
Holon - Nantere ... 62:74 - Hapoel Holon skončil pátý ve skupině, opouští Ligu mistrů a bude pokračovat v nadstavbové části FIBA Europe Cupu,
kde z izraelských klubů hraje Ness Ciona (viz výše);

Skupina C
Zápas 1
10/10/2018
AEK Atény - H. Jeruzalém ... 75:79

Zápas 2
16/10
H. Jeruzalém - Lietkabelis ... 81:67

Zápas 3
24/10
Antverpy - H. Jeruzalém ...  101:89   

Zápas 4
31/10/2018
Fuenlabrada - H. Jeruzalém ... 75:105

Zápas 5
07/11/2018
H. Jeruzalém - Nymburk ... 88:64

Zápas 6
14/11/2018
Bamberg - H. Jeruzalém ... 85:88

Zápas 7
20/11/2018
H. Jeruzalém - Dijon ... 86:72

Zápas 8
11/12/2018
H. Jeruzalém - AEK Atény ... 70:83

Zápas 9
18/12/2018
Lietkabelis - H. Jeruzalém ... 70:97

Zápas 10
09/01/2019
H. Jeruzalém - Antverpy ... 92:72

Zápas 11
15/01/2019
H. Jeruzalém - Fuenlabrada ... 91:77

Zápas 12
22/01/2019
Nymburk - H. Jeruzalém ... 80:111

Zápas 13
30/01/2019
H. Jeruzalém - Bamberg ... 103:89

Zápas 14
06/02/2019
Dijon - H. Jeruzalém ... 83:85 - Hapoel skončil v tabulce na druhém místě a pokračuje v nadstavbové části Ligy  mistrů
---
UPOZORNĚNÍ
Výsledky izraeských basketbalových klubů Hapoel Jeruzalém v nadstavbové části (play off) LM a Hapoel Holon a Ironi Ness Ciona v nadstavbové části (play off) FIBA Europe Cup budeme najdete na samostatné stránce sportovní sekce.

**
« Poslední změna: 6. Únor 2019, 23:00:54 od mrstejskal »

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 424
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Basketbal: Hapoel Jeruzalém do play off Ligy mistrů
« Odpověď #1 kdy: 6. Únor 2019, 23:02:13 »
Více výše ...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist