Místo: Kodaň, Dánsko
Termín: 13-17/12/2017
IZRAELSKÉ VÝSLEDKY (zkrácená verze)
Muži
100 m motýlek
Marcus Schlesinger ... nepostoupil z rozplaveb
400 m volný způsob
Denis Loktev/Tomer Frankel ... oba vyřazeni v rozplavbách
200 m znak
Yakov Yan Toumarkin
Rozplavby ... 1:51,61 min ... třetí místo - postup do finále ... 1:51,05 ... 4. místo (čas soupeře na bronzové pozici 1:49,06 min)
David Gamburg ... vyřazen v rozplavbách
4x50 m volný způsob
Izraelská štafeta (Cheruti - Schlesinger - Loktev - Frankel) vyřazena v rozplavbách
200 m volný způsob
Denis Loktev/Tomer Frankel ... vyřazeni v rozplavbách
100 m znak
Yakov Yan Toumarkin
Rozplavby ... 51,34 sec ... 9. místo - postup do semifinále ... 51,22 sec ... 11. místo - do finále nepostoupil
David Gamburg
Rozplavby ... 51,72 sec ... 15. místo - postup do semifinále ... 51,01 sec ... 10. místo - postoupil do finále jako 2. náhradník
50 m volný způsob
Meiron Amir Cheruti
Rozplavby ... 21,44 sec ... 12. místo - postup do semifinále ... 21,16 sec ... 16. místo (poslední) - do finále nepostoupil
Marcus Schlesinger/David Gamburg - vyřazeni v rozplavbách
200 m polohový závod
Yakov Yan Toumarkin
Rozplavby ... 1:54,11 min ... 4. místo - postup do finále ... 1:54,66 min ... 5. místo
50 m motýlek
Meiron Amir Cheruti/Marcus Schlesinger ... vyřazeni v rozplavbách
100 m volný způsob
David Gamburg/Denis Loktev/Tomer Frankel ... vyřazeni v rozplavbách
100 m polohový závod
Yakov Yan Toumarkin
Rozplavby ... 52,50 sec ... čtvrté místo - postoupil do semifinále ... 52,80 sec ... osmé místo - postoupil do finále ... 52,91 sec ... 5. místo
50 m znakDavid Gamburg ... vyřazen v rozplavbách
Yakov Yan Toumarkin ... nestartoval
200 m motýlek
Tomer Frankel ... vyřazen v rozplavbách
4x50 m polohový závod
Izraelská štafeta (Gamburg - Toumarkin - Schlesinger - Cheruti) dikvalifikována v rozplavbách
Ženy
50 m prsa
Amit Ivriová
Rozplavby ... 30,82 sec - stejný čas jako Pedersenová (Dánsko) - obě se umístily na děleném sedmnáctém místě. O jedno postupové místo do semifinále bojovaly obě
v dodatečné rozplavbě (swim-off), v níž byla úspěšnější Dánka (30,68 sec) - Amit s časem 30,99 sec skončila jako první náhradnice pro semifinále.
100 m polohový závod
Amit Ivriová
Rozplavby ... 1:00,16 min ... čtvrté místo - postup do semifinále ... 59,98 sec ... dělené šesté místo - postoupila do finále ... 59,48 sec ... 5. místo
100 m motýlek
Amit Ivriová
Rozplavby ... 58,40 sec ... 16. místo - postoupila do semifinále ... 58,09 sec ... 15. místo (předposlední) - do finále nepostoupila
**