Autor Téma: LETNÍ UNIVERZIÁDA 2017  (Přečteno 662 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 373
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
LETNÍ UNIVERZIÁDA 2017
« kdy: 20. Srpen 2017, 07:29:06 »
Termín: 19-30/08/2017
Místo: Tchaj-pej, Čínská republika


IZRAELSKÉ VÝSLEDKY

Lukostřelba - muži
Guy Matzkin - reflexní luk
Kvalifikace ... 634 bodů ... 38. místo (ze 72)

1. kolo - přímý postup do 2. kola

2. kolo
Matzkin - Ohi (Japonsko) ... 3:7 - Guy vyřazen
---
Basketbal - muži
Skupina D
Izrael - Litva ... 70:79
Izrael - Rusko ...  107:80
Izrael - Austrálie ... 89:72
Izrael - Mozambik ... 93:49
Izrael - Ukrajina ... 105:78

Izraelský tým skončil ve skupině na 2. místě a postoupil do čtvrtfinále.
Čtvrtfinále
Izrael - USA ... 107:111 - izraelský tým po porážce pokračuje v zápasech o páté až osmé místo

Zápas o páté až osmé místo
Izrael - Finsko ... 97:79 - vítězství Izraele znamená, že bude hrát zápas o páté místo

Zápas o páté místo

Izrael - SRN ... 75:83 - po prohře skončili izraelští basketbalisté na konečném šestém místě
---
Šerm - ženy
Vera Maia Devi Kanevská - kord jednotlivkyně
Skupina 5 ... 2 vítězství/4 prohry ... 4. místo
Vyřazovací část
1. zápas
Kanevská - Lindeová (Švédsko) ... 10:15 - z dalších bojů vyřazena
Vera skončila na celkovém 61. místě (z osmdesáti devíti)
---
Plavání
400 m volný styl - muži
Yonatan Batša
Rozplavby ... 3:57,93 min ... 22. místo (z 43) - do finále nepostoupil

100 m znak - muži
David Gamburg
Rozplavby ... 55,23 sec ... 10. místo - postup do semifinále: 55,43 sec ... 16. místo (poslední) - do finále nepostoupil

Jonatan Josef Kopelev
Rozplavby ... 55,85 sec ... 19. místo (56) - do semifinále nepostoupil

100 m prsa - muži
Itay Goldfaden
Rozplavby ... 1:02,66 min ... 31. místo (65) do semifinále nepostoupil

200 m znak - ženy
Šahar Menahemová
Rozplavby ... 2:17,58  min ... 20. místo (34) - do semifinále nepostoupila

50 m motýlek - muži
Marcus John Schlesinger
Rozplavby ... 24,05 sec ... 10. místo - postup do semifinále: 23,72 sec ... 7. místo (15) - postoupil do finále: 23,80 sec ... 7. místo (předposlední)

Daniel Namir

Rozplavby ... 24,93 sec ... 39. místo (77) - do semifinále nepostoupil

200 m volný zůsob - muži
Daniel Namir
Rozplavby ... 1:50,79 min ... 20. místo (54) - do semifinále nepostoupil

David Gamburg - nestartoval

100 m volný způsob - ženy
Šahar Menahemová
Rozplavby ... 57,75 sec ... 30. místo (54) - do semifinále nepostoupila

100 m znak - ženy
Šahar Menahemová
Rozplavby ... 1:03,56 min ... 29. místo (45) - do semifinále nepostoupila

50 m znak muži
Jonatan Josef Kopelev
Rozplavby ... 25,17 sec ... dělené třetí místo - postup do semifinále: 25,42 sec ... 10. místo - do finále nepostoupil
Pozn.: Kdyby Jonatan zopakoval svůj čas z rozplaveb, do finále by se pohodlně kvalifikoval, nebož nejhorší postupující ze SF měl čas 25,34 sec. Škoda!

Oren Malka
Rozplavby ... 26,80 sec ... 42. místo (60) - do semifinále nepostoupil

100 m volný styl - muži
David Gamburg
Rozplavby ... 50,48 sec ... 28. místo (93) - do semifinále nepostoupl

Daniel Namir
... 51,43 sec ... 51. místo - do semifinále nepostoupil

800 m volný způsob - muži
Yonatan Batša
Rozplavby ...8:19,25 min ... 22. místo (29) - do finále nepostoupil

200 m znak - muži
David Gamburg
Rozplavby ... 2:02,51 min ... 18. místo (39) - do semifinále nepostoupil

Yonatan Batša
Rozplavby ... 2:08,56 min ... 33. místo - do semifinále nepostoupil

200 m volný způsob - ženy
Šahar Menahemová
Rozplavby ... 2:05,28 min ... 30. místo (48) - do semifinále nepostoupila

100 m motýlek - muži
John Marcus Schlesinger
Rozplavby ... 53,64 sec ... 23. místo (79) - do semifinále nepostoupil

Daniel Namir
Rozplavby ... 55,87 sec ... 52. místo - do semifinále nepostoupil

50 m znak - ženy
Šahar Menahemová
Rozplavby ... 29,48 sec ... 20. místo (46) - do semifinále nepostoupila

50 m prsa - muži
Oren Malka
Rozplavby ... 30,57 sec ... 51. místo (65) - do semifinále nepostoupil

Itay Goldfaden
Rozplavby ... 28,54 sec ... 24. místo - do semifinále nepostoupil

50 m volný způsob - muži
Marcus John Schlesinger
Rozplavby ... 22,72 sec ... 18. místo (81) - do semifinále nepostoupil

Oren Malka
Rozplavby ... 23,79 sec ... 52. místo - do semifinále nepostoupil

Štafety - muži
4x 100 m polohový závod
Izraelský tým: Kopelev, Goldfaden, Schlesinger, Gamburg
Rozplavby ... 3:41,81 min ... 15. místo (33) - do finále izraelská štafeta nepostoupila

Dálkové plavání 10 km - muži
Šahar Resman
Finálový zápas ... 2:05:37,5 hod ... 16. místo z osmnácti, kteří dokončili v časovém limitu
---
Šerm - muži
Kord - jednotlivci
Yuval Šalom Freilich
Skupina 3 ... 5 výher/1 prohra ... 2. místo
Vyřazovací část
1. kolo
Freilich - Jang (o. Čína) ... 12:15 - Yuval vyřazen, celkově 35. místo (z 96)

Amit Parizat
Skupina 5 ... 3 výhry/3 prohry ... 4. místo
Vyřazovací část
1. kolo
Parizat - Tulen (Nizozemí ... 6:15  - Amit vyřazen, celkově  54. místo

Ariel Drizin

Skupina 8 ... 4 výhry/2 prohry ... 3. místo
Vyřazovací část
1. kolo
Drizin - Biabiany (Francie) ... 6:15, celkově 42. místo

Ido Herpe

Skupina 12 ... 6 výher ... 1. místo
Vyřazovací část
1. kolo
Herpe - Čen (o. Čína) ... 15:9

2. kolo
Herpe - Weiss (USA) ... 15:11

3. kolo (osmifinále)
Herpe - Banyai (Maďarsko) ... 14:15, celkově skvělé 9. místo

Fleret - jednotlivci
Niv Gross
Skupina 3 ... 1 výhra/5 proher ... 6. místo - do vyřazovací fáze nepostoupil, celkově 59. místo (69)

Kord - družstva
Izraelský tým: Herpe, Freilich, Drizin
1. kolo - přímý postup do 2. kola (osmifinále)
Osmifinále
Izrael - J. Korea ... 40:45 - izraelský tým vyřazen, celkově obsadil 12. místo (21)
---
Judo - ženy
Noa Snirová - do 63 kg
1. kolo
Snirová - Pereiraová (Brazílie) ... 01S1 - 00S1 - Noa zvítězila na wazari

2. kolo (osmifinále)
Snirová - Nouchiová (Japonsko) ... 00-10 - soupeřka zvítězila na ippon, Noa do opravného zápasu

Opravný zápas
Snirová - Mardjanovičová (Slovinsko) ... 10 00 - soupeřka zvítězila na ippon, Noa z dalších bojů vyřazena

Maayan Greenbergová - 57 kg
1. kolo
Greenbergová - Sikičová (Chorvatsko) ... 01 - 03S2 - soupeřka zvítězila na wazari, Maayan vyřazena

---
Judo - muži
Yan Vinogradov - do 66 kg
1. kolo
Vinogradov - Rasheed (Pákistán) ... 12-00S3, Yan zvítězil na shido

2. kolo (osmifinále)
Vinogradov - Isoda (Japonsko) ... 00-10 - soupeř zvítězil na ippon, Yan do opravného zápasu

Opravný zápas
Vinogradov - Fuzzita (Brazílie) ... Yan odstpupil v průběhu zápasu byl z dalších bojů vyřazen

Bar Raufman
- do 73 kg
1. kolo
Raufman - Kang (J. Korea) ... 00S3 - 10 ... spoupeř zvítězil na shido, Bar z dalších bojů vyřazen

Alon Rahima - do 60kg
1. kolo
Rahima - Kuwabara (Brazílie) ... 10S1 - 01S1 - Alon zvítězil na ippon

2. kolo (osmifinále)
Rahima - Ali (Pákistán) ... 10-00 - Alon zvítězil na ippno

Čtvrtfinále
Eahima - Yang (o. Čína) ... 00S3-10 - soupeř zvítězil na 3x shido, Rahima do opravných zápasů

Opravné zápasy
1. kolo
Rahima - Wala (Polsko) ... 10-00S2 - Ali zvítězil na ippon

Semifinále o postup do zápasu o dělený bronz
Rahima - Batgerel (Mongolsko) ... 00S1-10 - soupeř zvítězil na ippon - Ali skončil na děleném místě
---
Koule - muži
Itamar Levi
Kvalifikace ... pokusy 17,34m/X/17,36-nejlepší pokus ... celkově 13. místo - do finále nepostoupil
---
Trojskok - muži
Tom Yakubov
Kvalifikace ... pokusy 15,67m/X/16,07-nejlepší pokus ... 7. místo (23) - postup do finále: pokusy15,85/15,75/16,13/neplatný/1616/16,19 - nejlepší ... 7. místo (12)
---
Běh 100 m - muži
Imri Persiado
Rozběhy 1. kolo ... 10,44 sec ... 11. místo (z jednaosmdesáti) - postup do 2. kola
Rozběhy 2. kolo ... 10,52 sec ... 14. místo (31) - postup do semifinále
Semifinále ...
---
Skok do výšky - muži
Dmitry Krojtor
Kvalifikace ... pokusy 205cm/210cm/215cm - vše na první pokus ... dělené první místo - postup do finále: pokusy 210/215/220 - vše na první pokus, 223 na třetí pokus, 226 2x shodil, třetí pokus vynechal, 229 poslední pokus: shodil - 6. místo (z 12)

Tzur Liberman

Kvalifikace ... pokusy 195/205/210 cm - vše na první pokus, 215 na třetí pokus ... 11. místo (22) - postup do finále: pokusy 205/210/215 - vše na první pokus, 220 2x shodil, třetí pokus vynechal, 223 poslední pokus:shodil - dělené 10. místo
---
Golf - muži
Yair Šmuel Thaler - jednotlivci/Par 72
1. kolo ... 73 ... 1 nad par ... dělené 24. místo (68)
2. kolo ... 76 ... 4 nad par ... po 2 kolech 149 ... 5 nad par ... dělené 30. místo
3. kolo ... 70 ... 2 pod par ... po 3 kolech 219 ... 3 nad par ...  konečné dělené 27. místo
---
Vzpírání - muži
David Litvinov - +105 kg
Trh ... pokusy 156/161/161 kg ... výsledek: 161 kg
Nadhoz ... pokusy 195/200/200 ... výsledek 195 kg
Dvojboj ... 356 kg ... celkové 14. místo (z osmnácti)
---
Disk - muži
Itamar Levi
Kvalifikace ... 3 neplatné pokusy - nehodnocen


**
« Poslední změna: 18. Září 2017, 09:45:12 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist