Autor Téma: PLAVÁNÍ: MS 2017  (Přečteno 524 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 372
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
PLAVÁNÍ: MS 2017
« kdy: 23. Červenec 2017, 18:59:10 »
Místo: Budapešť, Maďarsko
Termín: 14-30/07/2017


IZRAELSKÉ VÝSLEDKY

Dálkové plavání na otevřené vodě (Balaton)
Muži 5 km
Matan Roditi ... 55:17,8 min ... 30. místo (z 61 hodnocených)
Idan Mordel ... 55:42,2 min ... 38. místo (61)

Muži 10 km
Šahar Resman ... 1:52:32,6 hod ... 16. místo (65)
Šai Toledano ... 1:58:23,3 hod ... 48. místo (65)

Muži 25 km
Šahar Resman ... 5:11:35,1 hod ... 16. místo (25)
Yuval Safra ... 5:12:26,5 hod ... 17. místo (25)

Ženy 5 km
Eden Girloantaová ... 1:02:06,1 hod ... 37. místo (57)
Chaya Zabludoffová ... 1:03:44,3 hod ... 42. místo (57)

Štafeta 4x1,25 km
Girloantaová/Zabludoffová/Resman/Safra ... 58:20,7 min ... 15. místo (19)
---
Plavání v bazénu
Bude postupně doplňováno
Každý závod začíná rozplavbami, z nich se postupuje do semifinále nebo finále.
MUŽI
Guy Barnea
50 m znak ... 25,52 sec ... 24. místo (55) - do semifinále nepostoupil

Jonatan Kopelev

50 m znak ... 24,86 sec ... dělené šesté místo - postoupil do semifinále: 24,84 sec (osmé místo z 16) - postoupil do finále: 24,85 sec ... osmé, poslední místo

Meiron Cheruti
50 m volný styl ...22,80 sec ... dělené 41. místo - do semifinále nepostoupil

Tomer Frankel
200 m volný styl ... 1:51:80 min ... 54. místo (73) - do semifinále nepostoupil

Etay Gurevič
200 m motýlek ... 1:59,87 min ... 27. místo (44) - do semifinále nepostoupil
400 m polohový závod ... 4:22,66 min ... 27. místo (37) - do finále nepostoupil

Marc Hinawi
400 m volný způsob ... 3:57,43 min ... 39. místo (52) - do finále nepostoupil
800 m volný způsob ... 8:12,39 min ... 27. místo (30) - do finále nepostoupil

Liran Konovalov

100 m volný způsob ... 50,16 ... 52. místo (113) - do semifinále nepostoupil

Marcus Schlesinger

50 m motýlek ... 24,00 sec ... 27. místo (81) - do semifinále nepostoupil
100 m motýlek ... 53,20 sec ... 36. místo (72) - do semifinále nepostoupil

Yakov Yan Toumarkin
100 m znak ... 54,39 sec ... 14. místo (46) - postup do semifinále: 53,92 sec (11. místo (16) - do finále nepostoupil
200 m znak ... 1:59,23 min ... 23. místo (40) - do semifinále nepostoupil
200 m polohový závod ... 1:59,49 min ... 10. místo (44) - postup do semifinále:

Štafety
4x 100 m volný styl
Frankel/Konovalov/Loktev/Toumarkin ... 3:21,23 min ... 17. místo (20) - do finále nepostoupili

4x 200 m volný způsob
Frankel/Konovalov/Loktev/Namir ... 7:19,32 min ... 16. místo (17) - do finále nepostoupili

4x100 m polohový závod - izraelská štafeta nestartovala

ŽENY
Amit Ivryová
50 m prsa ... 31,70 sec ... 23. místo (52) - do semifinále nepostoupila
50 m motýlek ... 26,88 sec ... 26. místo (59) - do semifinále nepostoupila

Zohar Šiklerová
50 m volný styl ... 25,65 sec ... 30. místo (87) - do semifinále nepostoupila

Andrea Murezová
100 m volný styl ... 54,49 sec ... dělené 16. místo (78) s Holanďankou van der Meerovou - v následujícím swim-off s touto plavkyní byla Andrea úspěšnější, zaplavala čas 54,20 sec, což je nový izraelský národní rekord a postoupila do semifinále: v něm skončila s časem 54,62 sec poslední - do finále nepostoupila
200 m volný styl ... 1:59:75 min  ... 19. místo (52) - do semifinále nepostoupila

Keren Siebnerová
100 m motýlek ... 59,72 sec ... 24. místo (46) - do semifinále nepostoupila

Štafety
4x100 m volný styl
Ivryová/Murezová/Šiklerová/Siebnerová ... 3:44.35 min ... 11. místo (13) - do finále nepostoupily

4x100 m polohový závod
Ivryová/Murezová/Šiklerová/Siebnerová  ... 4:10,35 min ... 14. místo (17) - do finále nepostoupily

MIX
Štafeta 4x100 m volný způsob
Schlesinger/Konovalov/Siebnerová/Murezová ... 3:31,16 min ... 11. místo (21) - do finále nepostoupili
---
Synchronizované plavání - ženy
Jednotlivkyně
Yael Polkaová
Volný program ... 77,9000 ... 18. místo (z 32) - do finálové fáze nepostoupila

Dvojice
Eden Blecherová/Yael Polkaová
Technický program ... 74,8385 ... 27. místo (40) - do finálové fáze nepostoupily
Volný program ... 75,2000 ... 31. místo (43) - do finálové fáze nepostoupily

Družstvo
Eden Blecherová/Shelly Bobritská/Elina Chalemská/Natali Cuticová/Anastasia Furmanová/Emili Greenová1/Gal Litmanová/Tali Ostrovská/Yael Polkaová2/Inna Yoffeová
1 náhradnice pro technický program
2 náhradnice pro technický i volný program
Technický program ... 72.3289 ... 21. místo (24) - do finálové fáze nepostoupily
Volný program ... 73,0667 ... 22. místo (25) - do finálové fáze nepostoupily


**
« Poslední změna: 30. Červenec 2017, 22:47:46 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist