Autor Téma: MAKABIÁDA 2017  (Přečteno 263 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 350
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
MAKABIÁDA 2017
« kdy: 5. Červenec 2017, 10:31:39 »
Termín: 04-18/07/2017
Zahajovací ceremoniál: Teddyho stadion, Jeruzalém ... 06/07/2017
Závěrečný ceremoniál: Latrun ... 17/07/2017
Pořadí her: Dvacáté
Sportů/Sportovišť: 47/Téměř sedm desítek
Států a území: Osmdesát, z muslimských zemí Blízkého nebo Dálného východu pouze Turecko a Maroko
Sportovců: 10 tisíc
Medailí: 2100
Soutěžní kategorie: Junioři, Open, Masters a paralympici


Nositelé pochodně
- plavec Anthony Ervin, USA
- plavec Fabien Gilot, Francie
- judista Or Sasson, Izrael
- judistka Yarden Gerbiová, Izrael
- gymnastka Neta Rivkinová, Izrael
- basketbalista Omri Casspi, Izrael
- paraveslařka Moran Samuelová, Izrael

Účastníci z ČR (dle webu makabiády)
Daniel Braun ... tenis dvouhra/čtyřhra, kategorie Masters, věková skupina 35+
David Steiner ... triatlon, Masters/35-39
Filip Eisner ... plavání 50, 100, 200m volný způsob,  50m motýlek, 1500m Open Water, Masters/55-59
Hana Klofáčová ... plážový volejbal (družstva), Open
Meši Lindnerová ... plážový volejbal (družstva), Open
Vojtěch Dub ... lukostřelba 18m/70m, Open
Roman Gronský ... vedoucí výpravy


MEDAILE PRO ÚČASTNÍKY Z ČR
Vojtěch Dub
Reflexní luk 18 m ... STŘÍBRO
Reflexní luk 70 m ... BRONZ

DALŚÍ DOSTUPNÉ VÝSLEDKY ÚČASTNÍKŮ Z ČR
Daniel Braun - tenis
Dvouhra - základní skupina C (5členná)
1. zápas
D. Braun - Iliya Dembinski (Izrael) ... 8:0

2. zápas
Gabriel Ackerman (Argentina) - D. Braun ... 8:1

3. zápas
Martin Gerzestein (Argentina) - D. Braun ... 8:2

4. zápas
Scott Miller (USA) - D. Braun ... 8:0

Shrnutí: D. Braun skončil s 1 výhrou a třemi prohrami na čtvrtém místě ve skupině C a do vyřazovací fáze nepostoupil.

Čtyřhra mix - základní skupina A (3 smíšené dvojice)
1. zápas
Itai Passa/Yael Beckmannová (oba Izrael) - D. Braun/Irma Krichelyová (SRN) ... 8:1

2. zápas
Matias Blomberg/Gabriela Monticoffová (oba Argentina)/D. Barun/I. Krichelyová ... 8:1

Shrnutí: Daniel Braun s partnerkou skončili ve skupině A poslední a do vyřazovacích bojů nepostoupili.
---
Filip Eisner - plavání - finálové závody
200 m volný způsob ... 3:28,95 min ... 9. místo z 9 hodnocených
50 m motýlek ... 11. místo (poslední) - bez uvedení času
50 m volný způsob ... 39,55 sec ... 10. místo (poslední)
100 m volný způsob ... 1:27,01 min ... 11. místo z 11 hodnocených
1500 m ... ve výsledkové listině neuveden

Klofáčová/Lindnerová - plážový volejbal
ČR sice figuruje ve výsledkové listině, ale bez záznamu skóre.

Poznámka
Výsledky některých účastníků nebyly na webu 20. makabiády dohledatelné, proto v tomto přehledu chybí.

**
« Poslední změna: 22. Červenec 2017, 17:35:09 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist