Autor Téma: Dostane se Moloch k jadernému kufříku ?  (Přečteno 33556 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline cogavec

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 140
Re:Dostane se Moloch k jadernému kufříku ?
« Odpověď #25 kdy: 4. Října 2016, 21:19:09 »
Za prvé jsem nikde neříkal,že Hillary chodí obětovat děti do Bohémského lesa,to jste si vymyslel,či špatně domyslel.


Za druhé je nepochybně vážně nemocná a lékaři nechtějí s pravdou ven.Určitě zápal plic nezpůsobuje pády od 2009,i když i ten zápal plic může mít,protože často kašle.Záchvaty jsou podobné epileptickým záchvatům,či disociativní poruše osobnosti,nebo některým dalším vážným nemocem.Vzhledem k tomu,co jsem viděl,jsem prověřil,zda se nevěnovala okultismu,lidé kteří se mu věnují,trpí ve zvýšené míře podobnými projevy.Zvláště poblíž modlících lidí se hroutí,toho jsem byl svědkem.Některé odkazy jsem tu nechtěl dát které o ní pojednávaly bylo to docela drsné.Už jsem tady napsal dříve,že předpokládám že vyhraje volby.Kdybych měl jistotu že je posedlá, tak bych v nadpisu "Dostane se Moloch k jadernému kufříku ? místo otazníku udělal tečku.


Takže žádné tvrzení na 100 %.Jenom jsem se zhrozil,co by mohlo znamenat,že se dostane do vysoké funkce k jadernému kufříku,když za podobné zdravotní problémy se odebírají řidičáky vím konkrétním případu odebrání řidičáku.To podezření tu je,že tu něco nehraje.Zhroucení u Západní zdi by se dalo očekávat.Pak užívaní léků jako diazepam atd.Jsi nedovedu představit,že v kritickém okamžiku pro USA dostane např. epileptický záchvat.V případě záchvatů se nejedná u ní o ojedinělou záležitost přesto že dostává léky.To je ta "západní politická kultura",o které mluví různí politikologové,že když je někdo vážně nemocný,sám odstoupí.


Za třetí co se týče Molocha,ten tam vylezl s internetu,tak jsem se tam podíval.Už jsem psal,že řada dokumentů z wikileaks se ukázala pravdivá,jinak by po protřídění neskončily mezi uniklými utajovanými informacemi.Díky své pravdivosti poškodily aktivity některých osob,ale taky mohly poškodit spojence USA,a narušit důvěru mezi partnery.Téměř jistě si je přečetly všechny tajné služby a vyhodnotily jejich důvěryhodnost.Jistá pravděpodobnost úpravy v malém množství tam může být,to nelze zcela vyloučit,ale tím "klesá váha či cena" těchto dokumentů,takový krok je nutno zvážit,tím kdo je chce uvolnit.


Jistě víte,že slovo Moloch znamená taky král či vládce,jedná se o jméno funkce.(V tomto případě více negativně míněno,tedy Zlý Vládce.


Na některých potratových klinikách v USA se prováděl Molochův kult,to jistě víte.Byl o tom i natočený dokument.Hillary je zastánkyně potratových skupin a obchodování s těly potracených dětí.Kterému vládci tímto postojem slouží ???Zlý Vládce = Moloch,jméno funkce programu.Ovládající Program se může chovat i jako Ideologie s velkým I.Nemusí to být vždy formou posedlosti,to je krajní forma.


Šířící se okultismus podlamuje sílu států.


Je dost možné,že podpora syrskému povstání byl chybný krok,kde došlo k podcenění Ruska ze strany vládních představitelů USA.Teď se chce do bojů v Sýrii zapojit Čína.Do Tartúsu před nedávnem připlula čínská letadlová loď Liaoning-CV-16,čínský raketový křižník.Má dorazit 1 000 příslušníků čínské námořní pěchoty.Letadla by měla dorazit během několika týdnů na ruskou základnu a čínskou letadlovou loď.


Budoucí prezident USA bude čelit "velkým výzvám",jak vojenským,tak hrozícímu ekonomickému kolapsu země.Tady by USA potřebovaly moudrého prezidenta.
« Poslední změna: 4. Října 2016, 21:25:34 od cogavec »

Offline talarich

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 171
  • Pohlaví: Mužské
Re:Dostane se Moloch k jadernému kufříku ?
« Odpověď #26 kdy: 5. Října 2016, 08:53:41 »
Jedná se o míchání různých věcí dohromady a vyvozování ze zcela jednoduchých věcí hlouposti. Například to, že je vyčerpaná z probíhající kampaně a bere kvůli tomu diazepam, tak se vyhodnotí jako posednutí zlými duchy. To, že někdo údajně provádí jakýsi kulty kolem potratu dětí (cž zaprvé nemusí být pravda a zadruhé se může jednat o izolovaný a ojedinělý případ) se dá do souvislosti s Hillariným přístupem k potratům a de facto se řekne (nenápadně a trochu podjatě), že ona je původcem a organizátorem oněch údajných kultů.


Dám vám příklad:
V Karlových Varech se vyrábí becherovka. Už před pár lety se tam začali rojit rusáci a zabydlovat se tam. Pan prezident Zeman má rád becherovku. Pro Rusko je strategicky důležité, aby de facto skrytě řídilo Česko jako tranzitní zemi uprostřed Evropy. Když rusáci ovládnou Becherovku tak ovládnou Zemana a ten bude dělat, co oni řeknou.
Závěr? Zeman je řízen Ruskem přes nástroj becherovka.
A věřte mi, že k tomu seženu opravdu velký dostatek "důkazů" ve formě videí, ba dokonce i e-mailů a dalších svědectví.


A to jsem dal jenom příklad, který bych mohl rozvinout. Přidat k tomu například to, že Bibi celkem často navštěvuje ČR a také Rusko. A zase kolem toho vymyslet pohádku.


Prostě z nějakých polopravd a domýšlení postavím teorii o česko-rusko-izraelském spiknutí (třeba proti Iránu nebo Turecku). A to prosím pěkně za jeden večer a včetně "důkazů".


Jsou to konspirace postavené z částečných pravd, ale i lží a hlavně ze spousty domyšlených věcí.


Ano, Hillary je nemocná. Fyzicky určitě, psychicky spíš ne. Možná má depresi (kdo by neměl, když zažila to, co zažila).
Ano, Hillary je průšvih pro USA a potažmo pro celý svět. Ale ze zcela jiných a veskrze pragmatických důvodů, než kvůli okultnostem.
Ano, budoucí prezident bude čelit mnoha zásadním rozhodnutím. Stejně jako čelil Obama (Irán) a čelil podle mě chybně. Ale to bude čelit každý USA prezident, protože prostě USA je silný a strategický hráč.


Co bylo důvodem pro tento thread z vaší strany? Proč jste měl potřebu tady o tom psát? Očekáváte, že čeští židé s tím dokážou něco udělat? Dokážou, protože židé přece řídí celý svět, takže určitě dokážeme nezvolit Hillary.

Offline cogavec

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 140
Re:Dostane se Moloch k jadernému kufříku ?
« Odpověď #27 kdy: 15. Října 2016, 22:17:09 »



Je dost možné,že podpora syrskému povstání byl chybný krok,kde došlo k podcenění Ruska ze strany vládních představitelů USA.Teď se chce do bojů v Sýrii zapojit Čína.Do Tartúsu před nedávnem připlula čínská letadlová loď Liaoning-CV-16,čínský raketový křižník.Má dorazit 1 000 příslušníků čínské námořní pěchoty.Letadla by měla dorazit během několika týdnů na ruskou základnu a čínskou letadlovou loď.


Budoucí prezident USA bude čelit "velkým výzvám",jak vojenským,tak hrozícímu ekonomickému kolapsu země.Tady by USA potřebovaly moudrého prezidenta.


To s tou čínskou letadlovou lodí je novinářská kachna stará rok,přehlédl jsem rok.Talarich mi dává v následujícím příspěvku na konci tři otázky,pak si na ně odpoví takovým způsobem,který by mě nenapadl.Hillary míří k vítězství,alespoň se to tak jeví.


Co se týče okultismu Clintonových,píše o tom bývalý agent FBI Gary Aldrich v knize "Unlimited Access:An F.B.I. Agent Inside the Clinton White House (Neomezený přístup:Agent FBI uvnitř Clintonova Bílého Domu).Četl jsem jen úryvky,takže se k tomu nechci moc vyjadřovat.Jestli přehání nebo ne,to těžko posoudit,ale pochybuji,že by si to zcela vymyslel.


Jinak si nemyslím že by byla přímou organizátorkou kultu na nějaké potratové klinice.Narážel jsem na Zlo,jenž je "za oponou."Je možné že Molochův kult na klinikách je ojedinělou záležitosti,byl jsem spíš překvapen,že ještě někdo uctívá,nebo spíš uctíval starověkého Molocha.Klinika je už dávno zrušena.






Offline talarich

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 171
  • Pohlaví: Mužské
Re:Dostane se Moloch k jadernému kufříku ?
« Odpověď #28 kdy: 17. Října 2016, 08:15:47 »
Odpovězte mi prosím na otázku: proč o tom píšete na tomto serveru?

Offline cogavec

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 140
Re:Dostane se Moloch k jadernému kufříku ?
« Odpověď #29 kdy: 18. Října 2016, 20:29:03 »
Zdravotní problémy prezidentské kandidátky se mi vůbec nelíbí,ani jejich zlehčování jejím týmem.Jelikož je to dlouhodobá záležitost,považuji to za "stopu",která ukazuje na závažné bezpečnostní riziko pro celý svět včetně vlastní země (USA).Asi není už k tomu co dodat.To je hlavní důvod."Budoucnost ukáže,zda obavy byly oprávněné."
« Poslední změna: 18. Října 2016, 20:33:21 od cogavec »

Offline talarich

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 171
  • Pohlaví: Mužské
Re:Dostane se Moloch k jadernému kufříku ?
« Odpověď #30 kdy: 19. Října 2016, 08:44:52 »
Ale já se vás ptal, proč jste měl potřebu o tom psát zrovna na tomto webu. Tyto teorie o tom, co nebo kdo ovlivňuje Hillary jsou většinou doménou konspiračních webů, případně rusofilních webů. Otázka tedy zůstává z vaší strany nezodpovězena: Proč jste to měl potřebu napsat zde?

Offline talarich

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 171
  • Pohlaví: Mužské
Re:Dostane se Moloch k jadernému kufříku ?
« Odpověď #31 kdy: 9. Listopadu 2016, 16:57:28 »
Pane, co si říkáte "cogavec", jak se změnil váš názor na konspirační teorie, když dnes víme, že volby vyhrál Trump?

Offline cogavec

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 140
Re:Dostane se Moloch k jadernému kufříku ?
« Odpověď #32 kdy: 14. Listopadu 2016, 22:32:46 »
Právě "konspirační" web Infowars.com předvídal že vyhraje Trump.Většina předvolebních průzkumů v USA ukazovala na vítězství Clintonové.Tyto průzkumy jsem považoval za lehce nadsazené ve prospěch Clintonové,byly nadsazené více než jsem odhadnul.Vítězství Clintonové odhadovala i tzv. "nekonspirační" média,která jí fandila.Proto u nich zavládlo zklamání,když vyhrál Trump.


Já jsem rád,že jsem se spletl,pro mě je Trump přijatelnější než Clintonová.Nejásal bych předčasně.Někteří velcí levicoví "hráči",kteří pomáhali financovat velkými částkami kampaň Clintonové,se nesmířili s prohrou,a podle zpráv z některých amerických médií podporují současné nepokoje proti Trumpovi.Na jednoho z těchto "velkých hráčů" vydalo Rusko mezinárodní zatykač,to je spíš taková kuriozita.

Offline talarich

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 171
  • Pohlaví: Mužské
Re:Dostane se Moloch k jadernému kufříku ?
« Odpověď #33 kdy: 15. Listopadu 2016, 09:19:38 »
Jestliže konspirační weby (zajímavé je, že ne všechny, ale to je lepší neříkat, že?) odhadovaly, že vyhraje Trumpeta, tak proč jste sem psal, co jste psal? Proč jste měl potřebu zanášet tento web konspiracemi a nepodloženými informacemi? Tvrdit tady takové věci jako oběti v lese přinášené nějakému božstvu, svět organizovaný úzkou skupinou lidí, ... cožpak nevíte, že tyto konspirace jsou velice často spojené s antisemitskými postoji a tedy na tomto webu mohou být chápány velice urážlivě? Proč asi nikdo jiný kromě mě s vámi na téma vašich konspirací nediskutoval?

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re:Dostane se Moloch k jadernému kufříku ?
« Odpověď #34 kdy: 22. Listopadu 2016, 17:25:20 »
Poslouchaj, Cogavec, tohle by už vážně stačilo. Všechno co jste sem nasáčkoval metodou copy-paste nebo z vlastní hlavy je tak jako tak těžce off-topic a s Izraelem nebo judaismem to souvisí asi jako špagety s válcováním asfaltek v Egyptě.
Byl bych rád, kdyby se tu v plácání jater nepokračovalo, maximálně bych ještě snesl stručnou odpověď na otázku, kterou vám v tomhle monologovém threadu několikrát položil Talarich  >:(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15