Autor Téma: Vtipy  (Přečteno 240073 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline petahyah

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 618
Re: Vtipy
« Odpověď #175 kdy: 12. Září 2008, 11:59:40 »
Syrská stíhačka vážnou má závažnou poruchu a potřebuje nouzově přistát, problém je, že se jedná o let v době ramadánu. Syrský pilot zkouší kontaktovat nejbližší vojenská letiště v Libanonu, Sýrii i Jordánsku, nikdo se mu neozývá, zkouší všelijaké nouzové civilní frekvence a nic,…až najednou uslyší šum a hlas – tady izraelská vojenská základna Hacor, můžeme vám nějak pomoci? Syrský pilot je v šoku a odpovídá – Nerozuměl jsem, můžete opakovat zprávu?! - tady izraelská vojenská základna Hacor, můžeme vám nějak pomoci? Syrský pilot: - tady je pilot Al Kuvat al-Džavija al Arabija as-Sourija (Syrského vojenského letectva), mám závažnou poruchu na svém MiG 21, nejsem si jistý jestli mi právě VY můžete pomoct?! Základna Hacor – No problém kamaráde, jsem si jistej, že právě já ti můžu pomoct, opakuj po mě JITGADAL ve-JITKADAŠ ………. ;D
יואל טייטלבוים

Offline gvodrazka

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 001
  • Pohlaví: Mužské
Re: Vtipy
« Odpověď #176 kdy: 12. Září 2008, 14:15:20 »
 :)
Samueli, jen ať se Jacob nevymlouvá ;D ... tohle je výmluva, tak leda pro manželku ;D

Pištěl jsem 5 minut v křížkovaném C, když jsem si to představil v reálu...  ;D
Opět jste potěšil mé staré srdce. ;)

Gut šabes.
 :)
gv

Offline Míla

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Pohlaví: Ženské
  • Život je jen náhoda, jednou jsi dole, jednou nahoř
Re: Vtipy
« Odpověď #177 kdy: 12. Září 2008, 14:51:02 »
 ;DSamuel a Pytahyah mě fakt dostali. Škoda, že já nic nevím. Ale nemůžeme všichni vědět všechno. Zdraví Míla >:D

geršom

  • Host
Re: Vtipy
« Odpověď #178 kdy: 12. Září 2008, 15:42:21 »
Tak taky pár před šábesem:


Německo třicátá léta.

V Berlíně na ulici potkává mladý příslušník SA starého rabína. S velkým gustem k němu doběhne, postaví se přímo před něj a zařve mu rovnou do obličeje " Sviněěěě". Rabin zvedne hlavu, usměje se a opáčí " těší mě Epstein"



Kohn jede se Sárou vlakem do Pardubic. Sedí ve vlaku proti sobě, dívají se z okna a mlčí. Asi po hodině říká najednou Kohn Sáře.

"poslouchaj Sara, jdou si sednou ke mě"

Sara se celá zatetelí přisedne a laškovně, jako zamlada špitne Kohnovi do ucha " co tak najednou Kohn?"

"Už jsem se na tebe nemohl dívat" zabručí otráveně Kohn.


krásný den

geršom

Offline Samuel

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 460
  • Pohlaví: Mužské
Re: Vtipy
« Odpověď #179 kdy: 12. Září 2008, 18:35:21 »
Milá Mílo, já jich také tolik neznám :)

Yitzhak se vrátí ze měsíční obchodní cesty domů a zjistí, že mu jeho žena Betsy byla celou dobu nevěrná.
“Kdo to byl ?” křičí na Betsy. “Že to byl ten bastard Sam ?
“Ne,” pípne Betsy, “nebyl to Sam.”
“Tak to byl Abe, ten degenerovaný ksindl ?”
“Ne, ten to skutečně nebyl, věř mi.”
“Tedy to musel být ten slizký hnusák Moshe.”
“Ne, s Moshem já opravdu nic nemám.”
Yitzhak se již ani ovládnout nemůže a tlak mu prudce letí nahoru.
“To snad není možné, to ti snad ani není dobrý žádný z mých přátel ?”

Sharon je 18 let a je to skutečná kráska. Ráda by si koupila novou hezkou noční košilku a tak zajde do módního butiku na hlavní třídě.
“Mohu si prosím vyzkoušet tu noční košilku ve výloze?” ptá se Bennyho, majitele butiku.
“Ale jistě, jen jděte,” pokrčí Benny rameny, “třeba to bude dobré pro obchod”.

Jacob si vyjede na své drahé jachtě, ale dostane se do těžkostí a musí volat radiem záchranu. Operátor potřebuje přesnější informace a volá: “Jaká je vaše pozice? Opakuji, jaká je vaše pozice?”
“Moje pozice ? Děkuji za optání, nestěžuji si. Jsem starším společníkem ve středně velké, dobře zavedené advokátní kanceláři v Londýně.”
Sometimes I've believed as many as six impossible things before breakfast.

Offline petahyah

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 618
Re: Vtipy
« Odpověď #180 kdy: 14. Září 2008, 20:28:07 »
Bůh diktuje na hoře Sinai Mošemu Toru.

NEBUDEŠ VAŘIT KŮZLE V MLÉCE SVÉ MATKY!
Aha, to znamená, že nemáme míchat mléčné výrobky s masem??? na to Moše

JEŠTĚ JEDNOU MOŠE!!!NEBUDEŠ VAŘIT KŮZLE V MLÉCE SVÉ MATKY!
Aha tak to tedy znamená, že máme používat oddělené nádobí na mléko a maso???? na to Moše

MOŠE!!!ŘÍKAL JSEM NEBUDEŠ VAŘIT KŮZLE V MLÉCE SVÉ MATKY!
Jasně, teď to chápu! Nemáme jíst kuře z mléčnými výrobky????? na to Moše

MOŠE!!!!!!ALE CO SE BUDU ROZČILOVAT, DĚLEJ SI TO JAK CHCEŠ!!!! ;D
יואל טייטלבוים

Offline gvodrazka

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 001
  • Pohlaví: Mužské
Re: Vtipy
« Odpověď #181 kdy: 16. Září 2008, 08:56:05 »
 ;) Novinky z Jewlarious:

Arje a Dvojra, mladý religiózní pár, čekají své první dítě. Na Dvojru přijdou kontrakce zrovna na šabes, musí se volat taxi do nemocnice a aby nebylo porušení šabesu tak hrozné, trvá se na tom, aby taxikář nebyl žid. Taxi je vzápětí stand by, ale hned když nastoupí oba dva do taxíku, z mikrofonu od dispečera se ozve: "Hej, tak už vezeš ty dva antisemity…?"
...................

Na šabes se po dlouhé době setkají dva staří kamarádi, Šlomo a Moše.
Šlomo povídá: "Lidé říkají, že nechodíš do synagogy – je to pravda? To už vůbec nevěříš v B“h?“
Moše se zatváří nepříjemně, ale nic neřekne a honem se baví o něčem jiném…
Příští den ráno se potkají v parku na lavičce a Šlomo se honem ptá: "Moše musíš mi to říci, Ty už jsi přestal věřit v B“h?
Moše rychle odsekne: „Jo. Na tvoji přímou otázku přímá odpověď – nevěřím.“
Šlomo se ptá: „Tak proč jsi  mi to nemohl říci včera?“
Moše se zděsí: „O šabesu? B“h chraň!!“

 :)
gv

geršom

  • Host
Re: Vtipy
« Odpověď #182 kdy: 10. Října 2008, 15:34:18 »
Doufám, že se nikoho nedotknu   ;)


Varšava vánoce, rok 1943. Dva podnapilý mladíci z Hitler Jungend se procházejí ulicemi a náhle uvidí jít Poláka, který je v zadumání mine. Hned k němu přiskočí a křičí na něj, „ty neumíš pořádně pozdravit když jde kolem panská rasa co?“ a začnou ho mlátit.

Z vedlejšího domu vyjde důstojník wehrmachtu a jat vánoční atmosférou, přejde ulici a mladíkům začne domlouvat. „chlapci, chlapci proč děláte takové věci zrovna na Vánoce? Uvědomte si že i když je to jen Polák, je to přeci jen člověk a má svou důstojnost a hodnotu. Kdoví co z něj jednou může být?

„Co by z takového untrmench mohlo být prosím Vás“ utrhne se jeden z mladíků.

„To nikdy nemůžeš vědět“ odpoví důstojník, zvedne oči od chodníku a všimne se, že stojí před kostelem kam proudí davy lidí na Půlnoční.

„Třeba tu mlátíte příštího papeže“, povídá jim za okamžik.

„Tak jestli z tohohle tady bude Papež, tak já to budu dělat po něm“. Ušklíbne se na to mladík.

hezký den

geršom

Offline Míla

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Pohlaví: Ženské
  • Život je jen náhoda, jednou jsi dole, jednou nahoř
Re: Vtipy
« Odpověď #183 kdy: 11. Října 2008, 20:54:24 »
Vážení, chtěla jsem vám poslat vtip, jsem tak naštvaná, že nic nenapíši. Mě příjde záznam o vtipu a pak jsem jen host. Já jsem už stará ženská a mě trvalo 2 dny než jsem se zase k vám propracovala. Příští čtvrtek odjíždím s dětmi zachráněnými vlaky do Vídně na 3 dny. Prosím, už mě nevyhazujte, jako hosta. Míla Kotšmídová, Kotsmidova@volny.cz. Nestydím se za své názory a jsou úplně na jedné straně na Eretz.

Offline Míla

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Pohlaví: Ženské
  • Život je jen náhoda, jednou jsi dole, jednou nahoř
Re: Vtipy
« Odpověď #184 kdy: 11. Října 2008, 21:16:11 »
A ještě Lajla Tov. Míla

Pepino65

  • Host
Re: Vtipy
« Odpověď #185 kdy: 11. Října 2008, 21:38:11 »
Vážení, chtěla jsem vám poslat vtip, jsem tak naštvaná, že nic nenapíši. Mě příjde záznam o vtipu a pak jsem jen host. Já jsem už stará ženská a mě trvalo 2 dny než jsem se zase k vám propracovala. Příští čtvrtek odjíždím s dětmi zachráněnými vlaky do Vídně na 3 dny. Prosím, už mě nevyhazujte, jako hosta. Míla Kotšmídová, Kotsmidova@volny.cz. Nestydím se za své názory a jsou úplně na jedné straně na Eretz.
Moc tomu nerozumím paní Mílo.
Nevím jestli to chápu správně, ale vy nemáte nastaveno automatické přihlášení při každé návštěvě, tudíž jestliže se nepřihlásíte, tak jste uvedena jako host? Hosté na forech zpravidla nemají přístup k psaní příspěvků. Myslím, že Vás admin ani nikdo jiný nevyhazuje, ale popište problém jestli chcete tak přes SZ, zkusíme ho vyřešit.  ;)

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Vtipy
« Odpověď #186 kdy: 12. Října 2008, 02:59:02 »
Vážení, chtěla jsem vám poslat vtip, jsem tak naštvaná, že nic nenapíši. Mě příjde záznam o vtipu a pak jsem jen host. Já jsem už stará ženská a mě trvalo 2 dny než jsem se zase k vám propracovala. Příští čtvrtek odjíždím s dětmi zachráněnými vlaky do Vídně na 3 dny. Prosím, už mě nevyhazujte, jako hosta. Míla Kotšmídová, Kotsmidova@volny.cz. Nestydím se za své názory a jsou úplně na jedné straně na Eretz.

Mila Milo, mame vas tu vsichni radi, ale opravdu zhola netusim, o cem to pisete. Poslete mi, prosim, PM nebo mail na vader@eretz.cz . Urcite nedorozumeni vyresime.

Offline Míla

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Pohlaví: Ženské
  • Život je jen náhoda, jednou jsi dole, jednou nahoř
Re: Vtipy
« Odpověď #187 kdy: 12. Října 2008, 08:39:59 »
Prostě mám automatické nastavení. To jsem nedělala já,protože tomu vůbec nerozumím. Na mém mailíku bylo odpověd vtipy, tak jsem to přehodila na Komunitu, že zase něco napíši a tam jsem byla jako host aq nemohla jsem se dostat, protože jsem si nepamatovala vůbec nic. Já nevím, jak je to možné.. Zdravím a přeji krásný den. Míla

Offline Míla

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Pohlaví: Ženské
  • Život je jen náhoda, jednou jsi dole, jednou nahoř
Re: Vtipy
« Odpověď #188 kdy: 12. Října 2008, 13:13:02 »
Jste hodní, teď se vám všem odměním vtipem a díky.
" Věř mi Klein, já už jsem teďka jako ten Job. O peníze jsem přišel, kluk se dal pokřtít, auto mi zabavili, žena mi utekla. Může se mi stát něco horšího ?" " Může. Žena se Ti také může vrátit!" Zdraví Míla

Offline Jicchak

  • Globální Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 349
Re: Vtipy
« Odpověď #189 kdy: 19. Října 2008, 08:15:33 »
Ten člověk je zrovna tak sprostý jako paranoidní, jinak se udivuji slyšet že někdy někdo potkal někoho tak sprostého, přeji Vám pěkný slušný den. My si také můžeme zaspívat dám Vám zajímaví odkaz.
https://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/links.asp?id=516&catId=5035

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Vtipy
« Odpověď #190 kdy: 19. Října 2008, 09:35:51 »
Uživatel Talmidim.chachamim a jeho nesmyslné a hrubě vulgární útoky smazány. Jakož i reakce na ně, které již nyní směřovaly na neexistující příspěvky. Děkuji za pochopení.
« Poslední změna: 19. Října 2008, 09:54:56 od Scooolie »

Offline Míla

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Pohlaví: Ženské
  • Život je jen náhoda, jednou jsi dole, jednou nahoř
Re: Vtipy
« Odpověď #191 kdy: 19. Října 2008, 11:02:39 »
OK. Souhlasím. Mě to akorát ráno rozčílilo.Míla :)

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Vtipy
« Odpověď #192 kdy: 19. Října 2008, 11:09:05 »
Mílo, to naprosto chápu. Hrubě vulgární nesmyslné bezdůvodné útoky naštvou snad každého.

chaje

  • Host
Re: Vtipy
« Odpověď #193 kdy: 19. Října 2008, 14:43:07 »
Vede Mojžíš vyvolený národ z Egypta, na novém místě se jich ptá: "Tak co, zůstaneme? Líbí se vám tady?"
"Ne, nelíbí, nějak divně to tady smrdí!"
Jdou dál, po dalších dvou dnech:
"A co tady, zůstaneme?" "Ne, tady to taky nějak smrdí!"
Jdou tedy dále a Mojžíš zase:
"Tak tady, ano?"
"Ano, zůstaneme - tady nic nesmrdí."
Od té doby mají Židé čistý vzduch - a Arabové ropu!

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Vtipy
« Odpověď #194 kdy: 21. Října 2008, 13:21:42 »

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Vtipy
« Odpověď #195 kdy: 21. Října 2008, 13:23:19 »


NinJew
A silent, stealthy, jewish assassin. Skilled in jew-fu and the art of throwing stars of David.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Vtipy
« Odpověď #196 kdy: 21. Října 2008, 13:30:18 »

Gefilte Fish
Like those Christian fish symbols ? Not a problem.Now you can have the same funky fish,without loosing your Jewish pride.


I survived a Jewish Mother
Jewish Mother is an unstoppable force of nature that will feed you, pamper you, and pester you at the slightest provocation.


Gaza Strip-Club
Gaza strip club is a center of sexual unrest and confrontation between Israeli and Palestinian Strippers.





A mnoho dalších zde - https://www.cafepress.com/www_jtshirt_com

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re: Vtipy
« Odpověď #197 kdy: 21. Října 2008, 18:37:50 »
Ptá se malý Ari tatínka, plukovníka IDF: "Tatínku, proč starý jogurt zezelená?" Tatínek:" To si mírumilovné bílé bakterie po nějakém čase obléknou maskáče a jdou vést bakteriologickou válku."

Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Re: Vtipy
« Odpověď #198 kdy: 23. Října 2008, 14:20:45 »
 :D
Sobota odpoledne, Roubíček klečí na podlaze synagogy, trhá si vousy a naříká: "Pane Bože, vidíš jaký jsem chudák, děti hladoví, Sára se se mnou hádá, obchod nejde, nech mne vyhrát v loterii..
Nic.. Pán Bůh neodpovídá. Roubíček chodí pravidelně do shromáždění, a neustále opakuje své nářky. Až takhle jednou, zrovna uprostřed Roubíčkova nářku se otevře chrámová střecha, dovnitř nakoukne Pán Bůh a povídá: "Roubíček, budou tak laskav, vyjdou mi na půl cesty vstříc a koupí si alespoň ten los?!"

Offline menagen

  • Globální Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 115
Re: Vtipy
« Odpověď #199 kdy: 24. Října 2008, 10:21:31 »
Jeden nepřeložitelný:

"Der junge Cohn hat sich Aschermittwoch taufen lassen."
"Ein komischer Name..."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15