Autor Téma: Vtipy  (Přečteno 238671 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Max

  • Host
Vtipy
« kdy: 14. Srpna 2007, 22:01:22 »
Aby bylo trochu veseleji, tak bych se přimlouval za téma s židovskými vtipy  :)

A abych začal hned netradičně, tak mrkněte na uvedený JESUITSKÝ odkaz - kde je několik vtipů, které znám jako židovské (např. s tím kouřením). A tak je to se vším  ;D

https://www.jesuit.cz/humor.php

Mimochodem - jak zmínil Yan v případě toho jednoho vtipu ještě v jiném tématu - chce to vždy znát aspoň trošku reálie. Z těch jezuistkých je asi nejlepší hned ten první (katolíci ocení  ;D )

Františkán, dominikán a jezuita se přeli, který řeholní řád je nejlepší. Ohnivé debaty nebraly konce, rozhodli se tedy řeholníci napsat Duchu svatému, aby jejich spor rozsoudil. Brzy dostali z nebe dopis následujícího znění: ?Milí přátelé, zanechte svého sporu! Je zcela zbytečný. Vždyť všechny řeholní řády si jsou přece rovni. Váš Duch svatý SJ?

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Vtipy
« Odpověď #1 kdy: 15. Srpna 2007, 04:46:17 »
Heh, pekny ftipek  :)
Ja si dovolim vlozit repliku z krasne cynickeho serialu "Dr. House" : Když si povídáš s Bohem, jsi věřící. Když si
povídá Bůh s tebou, jsi psychicky narušený.
   ;D
Nebo dialog z (tusim 5. dilu prvni serie) epizody "Jeptiska", kdy pacientka-radova sestra ke konci alergicky reagovala snad i sama na sebe : House "Má v sobě všude Boha. Nádor by byl jednodušší.Jak mohla mít alergickou reakci ve sterilním pokoji?" Dr. Wilson "Třeba je alergická na Boha."
A jeste jeden dialog (Dr. Wilson dělá Housovi magnetickou rezonanci) : Wilson(přes mikrofon) "Housi, tady je bůh." House "Počkej ted se nemůžu hýbat, co třeba ve čtvrtek?"  Wilson "Počkej kouknu se. Ó to nemůžu, to mám mor."

No, z Dr. House by to asi stacilo, priste vyslu sprsku opravdu teologickych vtipu.
« Poslední změna: 15. Srpna 2007, 05:06:18 od Vader »

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Vtipy
« Odpověď #2 kdy: 15. Srpna 2007, 05:12:53 »
Ekumenismus...
Šel jsem takhle jednou po mostě a na zábradlí balancoval chlápek, který se zjevně chystal ukonči svůj život skokem do údolí. Přiběhl jsem k němu a říkám:
"Hej, stůjte, nedělejte to!"
"A proč ne?"
"Je spousta věcí, kvůli kterým stojí za to žít!"
"Co třeba?"
"Třeba...jste věřící nebo ateista?"
"Věřící."
"Já taky! Jste křesťan nebo Žid?"
"Křesťan."
"Já taky! Jste katolík nebo protestant?"
"Protestant."
"Já taky! Jste episkopál nebo baptista?"
"Baptista."
"Já taky! Jste z Baptistické Církve Páně nebo z Baptistické Církve
Hospodina?"
"Z Církve Páně."
"Bezva! Já taky! Jste z původní Církve Páně nebo z Reformované Církve Páně?"
"Z Reformované Církve Páně."
"Bezva! Já taky! Jste z Reformovaé Církve Páně reformou v roce 1879 nebo z Reformovaé Církve Páně reformou v roce 1915?"
"Z Reformované Církve Páně reformou v roce 1915!"
Na to jsem řekl: "Chcípni, ty kacířský bezbožníku!" a strčil ho dolů.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Vtipy
« Odpověď #3 kdy: 15. Srpna 2007, 05:41:24 »
Citace z evangelia podle Marka (12:41-44) prelozeneho do brnenskeho Hantecu, duleziteho to jazyka  :)

Šéf vzal plac u kasy a házel čučku, jak ju maníci futrujó prachama. Fůra kolíků vyplázla těžký lováče. Naklusala taky nějaká koc, nic moc nóbl, a smékla tam dva drobáky, cirka tak búra.
     Šéf hókl na mladý a hodil k nim řeč: ?Šlus, garantuju vám: tadle koc vysolila větší balík než celá ta partija, co futrovala kasu. Všecky ty móky vyšpulily, co jim od chlebárny upadlo. Tadle koc to smékla na doraz.?


Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Vtipy
« Odpověď #4 kdy: 15. Srpna 2007, 05:43:29 »
Ptá se kudlanka nábožná jetele:
?Jeteli, proč se nemodlíš??
Jetel smutně odpoví:
?Já nechci být spasen.?

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Vtipy
« Odpověď #5 kdy: 15. Srpna 2007, 05:49:00 »
Smutna reflexe dnesni doby:

Malého Icika poslala maminka do chederu. Když se odpoledne vrátil, ptá se ho, co se naučil. Děcko vypráví:
?No, kantor nám vyprávěl, jak B-h vyslal Mojžíše za nepřátelské linie na záchrannou misi, která měla vyvést Izraelce z Egypta. Když se dostal k Rudému moři, nechal své ženisty udělat pontonový most a všechny dostal na druhou stranu. Potom vysílačkou požádal velitelství o leteckou podporu. Jejich bombardéry vyhodily most do vzduchu a mise byla splněna.?
?Počkej, tohle vám fakt kantor říkal??
?No, ne přesně. Ale kdybych ti to řekl tak, jak to říkal on, nevěřila bys mi.?

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Vtipy
« Odpověď #6 kdy: 15. Srpna 2007, 06:01:49 »
[img width= height=]https://eretz.cz/images/stories/photo/hrbitov_blansko.jpg[/img]

1. Tesalonickým 4:16 - Zazní povel, hlas archanděla a zvuk Boží polnice, sám Pán sestoupí z nebe, a ti, kdo zemřeli v Kristu, vstanou nejdříve. (ekumenický překlad)

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Vtipy
« Odpověď #7 kdy: 15. Srpna 2007, 06:11:38 »
Řidič bezvěrec jede kolem řeky, když tu si všimne, že na břehu chytají ryby katolický kněz a rabín, přičemž opodál stojí cedule s nápisem "Pozor, blíží se konec vaší cesty!"
Řidič bezvěrec (takový ten běžný tolerantní typ) zpomalí, vytočí okénko a zahuláká: "Starejte se o sebe, pámbíčkáři mizerní!"
Načež dupne na plyn a uhání dál. Po chvíli se ozve mohutné žbluňknutí.
Rabín se otočí na kněze a praví: "Já jsem vám říkal, velebný pane, že tam bude lepší napsat 'most v rekonstrukci'!"

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Vtipy
« Odpověď #8 kdy: 15. Srpna 2007, 06:23:59 »
Proč Bůh nemá titul CSc.

1.. Má jenom jednu známou publikaci.
2.. Ta je v hebrejštině.
3.. Nejsou v ní odkazy na další prameny.
4.. Nebyla publikována ve známém vědeckém časopise.
5.. Mnozí pochybují o tom, že ji napsal osobně.
6.. Je nutno přiznat, že je známá po celém světě - ale co dělal potom?
7.. Jeho schopnost týmové práce je velmi omezená.
8.. Ostatním vědcům se nepodařilo zopakovat jeho experimenty.
9.. Nepožádal etickou komisi o souhlas s experimentováním na lidech.
10.. Když se mu jeden pokus nevydařil, pokusil se zahladit stopy utopením pokusných objektu.
11.. Jedince, kteří se nechovali podle očekávání, vyřadil z pokusného souboru.
12.. Nechodil do přednášek - jenom vzkázal studentům, co si mají prostudovat.
13.. Nechal za sebe učit svého syna.
14.. První dva studenty vyhodil, protože se naučili něco navíc.
15.. I když má jen 10 požadavků, většina studentů v praktickém testu propadne.
16.. Konzultace poskytuje jen velmi zřídka, a to ještě na vrcholku hory.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Vtipy
« Odpověď #9 kdy: 15. Srpna 2007, 06:25:27 »
Můj přítel má velký problém. Je ze smíšeného manželství. Jeho matka byla Svědkyně *** a jeho otec ateista. A on, chudák, každé ráno cestou do práce obchází domy v sousedství, ťuká lidem na dveře a když otevřou, nemá, co by jim řekl.

Offline Samuel

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 460
  • Pohlaví: Mužské
Re: Vtipy
« Odpověď #10 kdy: 15. Srpna 2007, 08:21:23 »
Výborné vtipy lze nalézt na tomto odkaze:
https://www.hebrewforchristian.com/Humor/humor.html

Jeden z mých oblíbených, který však nelze překládat je tento:

https://www.hebrewforchristian.com/Humor/Jokes_Set_10/jokes_set_10.html#LearnHebrew
Sometimes I've believed as many as six impossible things before breakfast.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Vtipy
« Odpověď #11 kdy: 15. Srpna 2007, 08:59:20 »
Jeden z mých oblíbených, který však nelze překládat je tento:
https://www.hebrewforchristian.com/Humor/Jokes_Set_10/jokes_set_10.html#LearnHebrew

 ;D Krasna klasika, ktera ukazuje, jak je pro anglicky mluviciho clovea udesne zacit se ucit hebrejsky :-)

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Vtipy
« Odpověď #12 kdy: 18. Srpna 2007, 14:22:28 »

"Stierlitzi, vy jste Žid!"
"Co to říkáte, Müllere, já jsem Rus!"
"A já Němec!!"

Motto: Špióni jsou jejich, rozvědčíci naši.

Karels

  • Host
židovské aforismy
« Odpověď #13 kdy: 30. Srpna 2007, 10:35:00 »
Pokud člověk neroste, pak se scvrkává. rabín Gillel starší

Ženy lžou i když mlčí. přísloví

Vědomosti, za které se platí, se zapamatují na delší dobu. rabín Nahmán

Z vašich názorů o jiných se dozvíme i názor jiných o vás. Ibn Ezra

Ze dvou protivníků má pravdu ten, který zmlkne první. Talmud

Z lásky se toho dělá velmi málo. Více z nenávisti. Ale nejvíc se toho dělá z lhostejnosti. Brod

Pravda může chodit i nahá. Jen lež potřebuje oděv. přísloví

Pravda září, ale hřejí spíš peníze. přísloví

Pravdy a děvčata jsou dobrá do té doby, než si uvědomí, že jsou dobrá. Berne

Každý člověk je jak písmenko v abecedě: aby vzniklo slovo, musí se spojit s ostatními. Mandelštam

Chce-li bůh člověku ranit srdce, daruje mu víc rozumu. přísloví

Když mě žádají o definici rozumu, odpovídám: "Máte-li ho, pak víte, co to je. Nemáte-li ho, žádná vysvětlení nepomohou." Newmark

Pere-li se mlynář s kominíkem, mlynář se zašpiní od sazí a kominík vypadá čistější. přísloví

Obracíš-li se k bohu, buď stručný. Talmud

Je útěchou, postihne-li neštěstí mnohé. Gentili

Kdo nedělá víc, než je povinen, nedělá ani to, co je povinen. Bochja

Chytrý je ten, kdo se učí od každého. Ben Zoma

Lépe je hovořit se ženou a myslet na boha, než naopak. přísloví

Lepší je Žid bez brady než brada bez Žida. přísloví

Miluj mě méně, ale déle. přísloví

Jakýkoliv překlad je pouhý komentář. L. Beck

Obezřetní lidé si nikdy nepřejí pro sebe něco, co by nedopřáli celému lidstvu. Spinoza

Lidé dělají chyby ne proto, že by nevěděli, ale proto, že si myslí, že ostatní nevědí. Šolom Alejchem

Psaní pamětí je snadné jen tehdy, vynechává-li paměť. Schnitzler

Mnohé jsem se naučil od svých učitelů, více ze svých knih, nejvíce ze svého neštěstí. Kaminer

Moudrý hovoří o tom, co viděl. Hlupák o tom, co slyšel. Chasdaj

Moudří jsou důležitější než králové. Zemře-li moudrý, je obtížné ho nahradit. Zemře-li král, kdekterý Žid by se posadil na jeho trůn. přísloví

Více se zaměstnáváme tím, abychom skryli svou lásku, než tím, abychom skryli svou nenávist. Heine

Nechápeme ruiny, dokud se jimi sami nestaneme. Heine

Na vlastní svatbu nespěchej. Na rozvod utíkej. přísloví

Národ je vždy směšnější než jediný člověk. Parker

Národ - to je společenství lidí, kteří prostřednictvím společného osudu nabývají společný charakter. O. Bauer

Naše bída je v tom, že cizí nedostatky považujeme za své přednosti. Svetlov

Peklo není tak strašné jako cesta k němu. přísloví

Nestarej se, co bude zítra. Raději naprav, co bylo včera. přísloví

Není známo, za co přesně by se mělo děkovat bohu. přísloví

Nenávist spojuje pevněji než láska. Člověk, kterého nenávidím, zaměstnává naši mysl déle než ten, kterého milujeme. Klatzkin

Nic neočistí duši lépe, než zdržíme-li se bohapustého žvanění. Agnon

Není nic horšího, než vysmekne-li se nám z rukou štěstí. přísloví

Není nových poznatků bez nových problémů. L. Beck

Není špatné matky, není dobré smrti. přísloví

Není žádné hrdinství umřít jako Žid. Hrdinství je žít jako Žid. Chofec Chaim

Bída způsobená leností je nevykořenitelná. Immanuel

Jeden mlčí proto, že nemá co říci, druhý mlčí proto, že přišel čas mlčení. Ben Síra

Jedna lež je jedna lež, dvě lži jsou dvě lži, tři lži jsou politika. přísloví

Kupovat se musí přítel. Nepřátelé jsou zadarmo. přísloví

Plná kabela je těžká, ale prázdná ještě těžší. přísloví

Rabín, kterého nechtějí vyhnat z města, není rabín. Ale rabín, kterého z města nakonec vyženou, není člověk, Lipkin

Sionismus: když jeden přemlouvá druhého, aby dal peníze na poslání třetího do Palestiny. Kästler

Kolik bylo polámáno per, kolik inkoustu se spotřebovalo, aby se popsalo, k čemu nikdy nedošlo. Berne

Kde vás mají rádi, choďte zřídka. Kde vás nemají rádi, nechoďte vůbec. přísloví

Svět je ohromný dobytčí dvůr, a vyčistit ho není zdaleka tak snadné, jako vyčištění Augiášova chléva. Zatímco ho vymetají, býci zůstávají a nakladou nové hromady hnoje. Heine

Dobré si pamatujeme, špatné cítíme. přísloví

Dát se ke křesťanům je pro Žida příliš těžká úloha. Což může nějaký Žid uvěřit v božství nějakého jiného Žida? Heine

Karels

  • Host
židovské aforismy II.
« Odpověď #14 kdy: 30. Srpna 2007, 10:39:23 »
"Z prachu byl stvořen syn člověčí a v prach se nakonec obrátí". Tak proč bychom si zatím nepopili. přísloví, vých. Evropa

Katastrofa je v tom, že máme sklon za nejlepší důkaz pravdy považovat počet těch, kteří uvěřili. Montaigne

Bída je od boha, ale špína nikoliv. přísloví, vých. Evropa

Chudáci jsou vždy liberální. přísloví

Střez se toho, kdo ti slibuje něco za nic. Mojše Baruch

Bůh hledí nejprve do našeho srdce. Do mozku až potom. přísloví

Bůh je rafinovaný, ale není zlomyslný. Einstein

Bůh existuje, neboť je potřebný. Spinoza

Boj se doby. Dokonce i když ta se na tebe usmívá. J. Zabara

Boj se jen boha a toho, kdo se boha nebojí. J. Lazerov

Brada ještě nedělá z kozla rabína. přísloví

Jsme synové vetešníků, oblečení v cárech, ale současně jsme i vnuky proroků. Ch. Weizman

Být chudákem není hanba, ale na druhé straně je to jediné, co se o chudobě dá říct dobrého. přísloví

V židovské krvi a v židovských svalech tkví naděje našeho národa. Nikoliv v židovském sténání a fňukání. Israel Zangwill

V kritických dobách si lidé mohou zachránit životy, jen když je riskují. Blum

V naší době má Žid jen dvě možnosti: buď se stane sionistou, nebo přestane být Židem. Krossman

V člověkovi, jenž je přeplněn sebou samým, není místa pro boha. Baal Šem Tov, zakladatel chasidismu

Víra v nemožné nepřináší štěstí. Albo

Veselý člověk má vždy pravdu. Babel

Válka nikdy nekončí válkou. S. Wise

Orient - to je pěkný šibal. Uctívá maniaky jako proroky, zatímco my považujeme proroky za maniaky. Heine

Lékař, který nebere peníze, si je nezaslouží. babylonský Talmud

Každý si na něco stěžuje: jeden má málo diamantů, druhý málo fazolí v polévce. přísloví

Dějiny filozofie je třeba chápat jako spirálu: stoupáme vzhůru, nikoliv však dopředu. Schnitzler

Hodnota společnosti závisí na tom, jaké možnosti poskytuje rozvoji jednotlivce. Einstein

Kde došlo k hříchu, tam bude soud. rabín Moše ben Nahmán

Běda tomu, koho nikdo nemiluje, ale střezte se toho, koho milují všichni. přísloví

Panebože, pomáháš i těm, které já neznám. Proč nepomůžeš jednou mně? přísloví

Připravuj se na den, kdy možné se stane pravděpodobným. L. Stein

Démoni znepokojují jen ty, kteří znepokojují je. Sefer Chasidim

Jedna příčina je přesvědčivější než deset. přísloví

Máme-li uspět v podnikání, potřebujeme kromobyčejný talent. Máme-li ale takový talent, proč ho marnit podnikáním? Lipkin

Ocitne-li se Žid na pustém ostrově, postaví dvě synagogy. Jednu proto, aby do ní nechodil. přísloví

Kdyby bůh opravdu miloval lidi, sotva by stvořil Adama. přísloví

Kdyby boháči mohli najímat chudé, aby za ně umírali, chudáci by se na tom mohli pěkně napakovat. Šlom Alejchem

Kdyby mi andělé najednou odhalili všechna tajemství Tóry, příliš bych se neradoval. Vždyť učení je důležitější než poznání. Elia Gaon

Kdyby kůň měl co říci, tak by to řekl. přísloví

Jestliže je můj bratr zloděj, neoběsí mého bratra, ale zloděje. přísloví

Jestliže se život nemění k lepšímu, chvíli počkej. Změní se k horšímu. přísloví

Jestliže se má teorie relativity prosadí, Německo mě prohlásí za Němce a Francie za světoobčana. Jestliže se ukáže, že je to omyl, Francie prohlásí, že jsem Němec a Německo sdělí světu, že jsem Žid. Einstein

Jestliže neotevřeš dveře chudákovi, třeba budeš muset otevřít lékaři. přísloví

Jestliže potkáte mudrce, jak debatuje s hlupákem, vězte, že jste viděli dva hlupáky. přísloví

Když už hřešíš, tak z toho měj aspoň rozkoš. přísloví

Když ti spadne zlato a kniha, shýbni se nejdřív pro knihu. přísloví

Když už se chceš pověsit, vyber si aspoň vyšší strom. rabín Akiva

Simon

  • Host
Re: Vtipy
« Odpověď #15 kdy: 30. Srpna 2007, 15:19:02 »
Dát se ke křesťanům je pro Žida příliš těžká úloha. Což může nějaký Žid uvěřit v božství nějakého jiného Žida? Heine

 ;) ;D

Elazar

  • Host
Re: Vtipy
« Odpověď #16 kdy: 30. Srpna 2007, 17:48:29 »
Pominu-li Heineho osobnost, pak musim uznat, ze bonmoty ma vystizne  :D

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Vtipy
« Odpověď #17 kdy: 30. Srpna 2007, 21:24:31 »
Pěkné Karle, pěkné!

Ještě si počtu v klidu, ale velmi se mi zatím na první letmý pohled líbily tyhle dva:

Boj se doby. Dokonce i když ta se na tebe usmívá. J. Zabara

Boj se jen boha a toho, kdo se boha nebojí. J. Lazerov

Mikin

  • Host
Re: Vtipy
« Odpověď #18 kdy: 17. Září 2007, 08:18:24 »
Jeden starsi z casopisu The Economist.

Sedi dva zidi na lavicce v parku a v tom si jeden vsimne, ze ten druhy cte jakysi nacisticky antisemitisticky skvar. (Tistene vydani Zvedavce ?  ;) )
Rika mu: co to ctes? Vzdyt je to hruza!!!
Ten druhy rika: no jo, ja kdysi cetl normalni noviny, ale chytaly me z toho deprese. Same teroristicke utoky, vybuchy, Fatah, Hamas, Al Kaida, Ahmadinezad s jadernym programem....... Podivej se do techhle novin. Tady pisou, ze vlastnime Hollywood, vlastnime vsechny banky, ovladame americkou vladu a brzy budeme ovladat cely svet. Same dobre zpravy !!!

Ben Hur

  • Host
Re: Vtipy
« Odpověď #19 kdy: 21. Září 2007, 06:47:01 »
Kohn, povida Sara v posteli, ja se ti musim uz konecne k necemu priznat, nebo neusnu. Ten nas Icik, neni tvuj syn. Prosim te Sara co to povidas, ci by asi byl? No vis Kohn ja ho mam s nasim prirucim. Sara, prosimte podivej se na sebe do zrcadla a podivej se na priruciho, to je mlady kluk, ktery ma na kazdym prste pet krasnejch holek. Ja vim povida Sara, ale ja jsem mu za to zaplatila. Proboha Sara, ty mluvis cim dal vetsi nesmysly. Prece vis, ze vsechny penize v tomto dome patri me, ty nemas ani vindru. Ja vim Kohn, ja se priznavam i k tomu, ze jsem ti je ukradla ze sejfu a zaplatila prirucimu tvymi penezi. No tak co blbnes Sara, vidis, ze ten kluk je muj.

Karels

  • Host
Re: Vtipy
« Odpověď #20 kdy: 6. Října 2007, 09:29:07 »
Prezident Bush si zavolá šéfa CIA. ?Proč Židé vědí vše dřív, než my to provedeme??. Oni mají rčení: ?Vus cicuch??, odpověděl šéf CIA. ?A co to znamená?, ptá se Bush.

?Něco jako: Co se děje??. Bush se to rozhodl ověřit. Převlékl se za starého žida a šel do newyorského Brooklynu. Potká tam starého žida a ptá se ho šeptem: ?Vus cicuch??

Stařec odpoví: ?Bush je v Brooklynu.?


Říká Rabinovič: ?Kolik bys dal za mou ženu??

?Ani haléř?

?Dohodnuto!?


Jdou ve Vatikánu dva židé. Rozhlížejí se, obdivují architekturu a nahromaděné bohatství a najednou říká jeden: ?Podívaj se Chaim, a začínali tak skromně, ve chlévě.?

Karels

  • Host
Re: Vtipy
« Odpověď #21 kdy: 6. Října 2007, 09:31:10 »
Co má společného Ital s Ježíšem Kristem? Všechno! Do 35 let svého života žije u své matky a když přece jenom něco udělá, tak je to zázrak...  :)

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Vtipy
« Odpověď #22 kdy: 22. Října 2007, 22:51:51 »
K diskuzi o evoluci ktera tady probehla vtip: Pta se mala Evicka maminky, rekni mi jak jsme se dostali na svet? Maminka se zamysli a zacne vypravet pribeh o stvoreni Adama a Evy. Holcicka to prijme ale za nekolik dni se pro jistotu zapta tatinka, jak jsme se dostali na svet. Tatinek rekne, ze napred byli opice a z nich se vyvinuli lide. Evicka se vrati k mamince a rekne co se dozvela od tatinka. Maminka se opet zamysli a rekne: vis nase rodina se vyvinula jak jsem ti rekla, a rodina z tatinkovy strany je z opic.  :o

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Vtipy
« Odpověď #23 kdy: 16. Prosince 2007, 11:07:04 »
Rabi Steinar - skvělá značka! Musím napsat Ježíškovi  ;D >:D

Yuri

  • Host
Re: Vtipy
« Odpověď #24 kdy: 18. Prosince 2007, 20:27:01 »
starý, ale dobrý...

Rabín a katolický kněz jedou spolu ve vlaku. Po chvíli se kněz osmělí a povídá rabínovi: "Odpusťte rebe, ale je to pravda, že lidé vaší víry mají zapovězeno jíst vepřové?" "Ano otče, to je pravda." "A řekněte mi - jako kněz knězi - ochutnal jste jej někdy?" "Inu, ano, kdysi jsem ochutnal kousek slaniny." "A chutnala vám?" "Inu, musím se přiznat, že chutnala." Po chvíli se pro změnu nakloní rabín ke knězi: "Prominou pane páter, ale je to pravda, že oni mají zapovězeno tělesně obcovat se ženou?" "Ach ano, je to tak, jak říkáte." "A řeknou - jako kněz knězi - dopřáli si někdy?" "Popravdě řečeno, nikoliv". "Hmmmm, škoda," odtuší rabín, "to je mnohem lepší, než vepřové".

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15