Autor Téma: Neonacista Stwora  (Přečteno 90431 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Simon

  • Host
Neonacista Stwora
« kdy: 10. Července 2007, 17:15:17 »
Přátelé, jaký je váš názor na dva mé články o Waltru Stworovi a jeho antisemitském webu Zvědavec?

Web Zvědavec - Popírání existence plynových komor a otevřený antisemitismus
https://eretz.cz/content/view/2732/71/

Web Zvědavec ? Propagace neonacismu je pravidlem
https://eretz.cz/content/view/2767/71/

Máte nějaké připomínky, dotazy, upřesnění?



Offline Tomsik

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 407
  • Pohlaví: Mužské
    • KVH Sayeret Nahal Praha
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #1 kdy: 10. Července 2007, 21:51:34 »
Plně se s vašimi články ztotožňuji...bohužel jsou stále mnozí, kteří těm článkům uvěří a následně šíří tyto účelové názory dál...  >:(

V.Neckar jr

  • Host
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #2 kdy: 10. Července 2007, 22:05:10 »
Znám ještě lepší panoptikum

www.prop.sk


I když vpravo.blog.cz taky pobaví

leho

  • Host
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #3 kdy: 11. Července 2007, 06:23:24 »
S komunisto-nacistou Stworou mam sve uz temer letite zkusenosti. Podle mne on trpi mentalni poruchou zpusobenou izolaci jeho osoby od sirsi populace. Nekde v diskuzi na svem webu priznal, ze se v podstate s lidmi osobne nikdy nestyka, pouze pres email a internetove diskuze. Takovy zpusob zivota urcite muze mit dost vazne nasledky. Vladimir Stwora uz dlouha leta nedela nic jineho krome hledani novych konspiracnich teorii na Internetu, asi od roku 1999 je totiz nezamestnany a ziven manzelkou spolu s jeho psy a Zvedavcem. Z takoveho zivota by i vice otrly clovek za nejaky cas zmagoril...

Karels

  • Host
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #4 kdy: 11. Července 2007, 06:33:04 »
asi od roku 1999 je totiz nezamestnany a ziven manzelkou spolu s jeho psy a Zvedavcem. Z takoveho zivota by i vice otrly clovek za nejaky cas zmagoril...

 ;D ;D

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #5 kdy: 11. Července 2007, 21:18:47 »
 ;D ;D ;D

Offline Tomsik

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 407
  • Pohlaví: Mužské
    • KVH Sayeret Nahal Praha
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #6 kdy: 11. Července 2007, 21:23:59 »
hehe  ;D

leho

  • Host
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #7 kdy: 12. Července 2007, 06:54:27 »
Plně se s vašimi články ztotožňuji...bohužel jsou stále mnozí, kteří těm článkům uvěří a následně šíří tyto účelové názory dál...  >:(
Nemyslim, ze se nejak moc siri. Kdysi mel stworuv Zvedavec daleko sirsi klientelu, ktera se skladala take z odpurcu antisemitismu jako napr. jsem byl ja, kteri psali do jeho diskuzi  a tvrde kritizovali obsah. Ale kdyz jsem zacal referovat o Iraku jako americky vojak primo odtamtud, tak to byla pro nej a zwedave fandy dost velka rana a editor musel prejit k tvrde cenzure, tj. vyhodil z diskuzi mne a dalsi kritiky Zvedavce. Od te doby, coz je asi rok a pul, se zwedava klientela celkem smrskla na ne vice nez par tisic totalnich pomatencu, mozna ale spis par stovek, vic urcite ty zvasty necte az do konce. Tech, kteri pritakavaji zwedavym antisemitskym a konspiracnim nesmyslum v diskuzich neni vice nez tak deset, dvacet a jsou evidentne ti sami dlouhou dobu, i kdyz si meni nicky. Ja bych Zvedavec nezakazal, jelikoz se kolem nej shromazduji priznivci nebezpecnych ideologii jakymi jsou komunismus a nacismus a jsou snadno odhalitelni. Jinak bychom o nich nevedeli a mysleli si, ze svet je krasny. Mozna ale by nebylo od veci odstavit Obcanske sdruzeni Zvedavec v Ceske republice a nechat odsoudit Stworu tamtez, do Ostravy nepotrebuje zadny nacista jezdit. Zvedavec je tedy velmi marginalni, okrajova zalezitost, kvuli ktere se neni treba moc vzrusovat. Tot muj nazor...

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #8 kdy: 12. Července 2007, 22:51:47 »
Vy jste sloužil v Iraku?

leho

  • Host
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #9 kdy: 13. Července 2007, 00:52:41 »
Vy jste sloužil v Iraku?
Jsem v US Army od roku 1989 z toho jsem byl neco pres 7 let reservista. Ted jsem v aktivni sluzbe, mam hodnost Sergeant First Class. Zucastnil jsem se Poustniho stitu a Poustni boure v roce 1991 a v roce 2005 jsem stravil 3 mesice v Kuvajtu a 9 mesicu v Iraku. Krome toho jsem byl dva tydny na Marshallovych ostrovech a dalsich par mesicu na Blizkem vychode...

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #10 kdy: 13. Července 2007, 01:00:11 »
Pekne! My se na Eretzu zabyvame predevsim Izraelem, ale take vsim s nim souvisejicim. Pokud byste mel nejakou vzpominku, ktera s tematem souvisí a cas a chut ji sepsat, myslim, ze by clanek mel uspech (jak v redakci, tak nasledne u ctenaru).

Ben Hur

  • Host
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #11 kdy: 13. Července 2007, 06:51:43 »
Jsem jeden z tech, kterym paranoidni neonacista Stwora zablokoval pristup do diskusi uplne, kdyz mne pred tim dlouhou dobu cenzuroval pro ostrou kritiku nacistickeho zamereni Zvedavce a predkladani autentickych dokumentu dokazujicich lzi a konspirace Stworova tymu. Finalne me zablokovala pristup Stworova cenzorka, nacistka Dagmar Karlova, ktera se vydava za advokatku a je predsedkyni a zakladatelkou Obcanskeho sdruzeni nacistu Stworova Zvedavce. Jako duvod uvedla, ze jsem sice neporusil nikdy pravidla diskuse stanovena editorem, ale, ze se ji pry nelibi moje nazory a, ze pry jsem proto, ze odsuzuji rasizmus, terorismus a vsechny formy fasismu, nechutny typek. Tato dama se nejdrive stavela, jako odpurkyne Stwory, lisala se k jeho odpurcum, ve snaze z nich pro Stworu vytahnou vsechny osobni udaje, ktere jsou pak Stworou a jeho prisluhovaci zneuzivany k vyhruznym telefonatum, e-mailum, hackovani osobnich stranek a vyhruzne poste. Brzy vsak tato ulisna osoba ukazala svou pravou tvar a stala se hlavni cenzorkou na Zvedavci. Vyslouzila si vsak zahy svoji aroganci, nadutosti a nechutnym feminismem, doprovazenym neuveritelnou hlouposti odpor i u samotnych stoupencu Stwory. Dnes uz pracuje opet v pozadi, jak je u ni zvykem-zakerne. Leho by mohl vypravet.

Karels

  • Host
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #12 kdy: 13. Července 2007, 20:34:47 »
Jsem v US Army od roku 1989 z toho jsem byl neco pres 7 let reservista. Ted jsem v aktivni sluzbe, mam hodnost Sergeant First Class. Zucastnil jsem se Poustniho stitu a Poustni boure v roce 1991 a v roce 2005 jsem stravil 3 mesice v Kuvajtu a 9 mesicu v Iraku. Krome toho jsem byl dva tydny na Marshallovych ostrovech a dalsich par mesicu na Blizkem vychode...

No jasně, mě to zajímá taky - ať už budou ty příspěvky jakékoliv (proami, antiami) - určitě víte víc, než my tady v Evropě..

leho

  • Host
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #13 kdy: 14. Července 2007, 07:56:05 »
Pekne! My se na Eretzu zabyvame predevsim Izraelem, ale take vsim s nim souvisejicim. Pokud byste mel nejakou vzpominku, ktera s tematem souvisí a cas a chut ji sepsat, myslim, ze by clanek mel uspech (jak v redakci, tak nasledne u ctenaru).
Diky za nabidku. Uz mam ledacos sepsane, je to na mem soukromem webu a taky je neco na antiwebu Zvedavce, takze Eretzu nemohu zarucit exkluzivitu. Ale tyhle weby moc lidi necte, vetsinou jenom kamaradi a znami, takze by to zas nemuselo tak vadit...

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #14 kdy: 15. Července 2007, 00:28:37 »
Exkluzivita není nezbytná. Přijít o zajímavé poznatky jen proto, že už byly dříve publikovány by byla škoda.
Budete-li chtít, můžete Vaše texty poslat třeba mě. Publikaci domluvím. scooolie*centrum*cz

analytik

  • Host
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #15 kdy: 25. Července 2007, 08:19:28 »
Mám takú otázku.
SERVER Eretz.cz SPOLUPRACUJE S PáNOM STWOROM Z KANADY KTORÝ PROVOZUJE PORTÁL ZVEDAVEC NA V OBLASTI REKLAMY?
lEBO SOM ZBADAL žE VZáJOMNE SI DáVATE SVOJE REKLAMNé BANERY A VZáJOMNE SI DáVATE ODKAZY NA čLáNKY A vôbec sa mi zdá že sa jedná o Váš partnerský Web.

Patrik

  • Host
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #16 kdy: 25. Července 2007, 10:51:32 »
Na web nezvedavec.org chodím dost často a díky autorovi za něj. Taky by mě zajímaly nějaký informace z jeho služby v Iráku, včetně fotek.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #17 kdy: 25. Července 2007, 15:47:47 »
Mám takú otázku.
SERVER Eretz.cz SPOLUPRACUJE S PáNOM STWOROM Z KANADY KTORÝ PROVOZUJE PORTÁL ZVEDAVEC NA V OBLASTI REKLAMY?
lEBO SOM ZBADAL žE VZáJOMNE SI DáVATE SVOJE REKLAMNé BANERY A VZáJOMNE SI DáVATE ODKAZY NA čLáNKY A vôbec sa mi zdá že sa jedná o Váš partnerský Web.

Vtipný postřeh. Nicméně spolupráce neprobíhá. Ovšem, pokud na Eretzu vyjde kritický článek ohledně Zvědavce, tak je přirozené, že obsahuje odkazy na konkrétní kritizované texty. A naopak to platí při kritickém článku Zvědavce o Eretzu.

Ben Hur

  • Host
Vztek neonacistky Karlove
« Odpověď #18 kdy: 26. Července 2007, 05:42:11 »
Falesna advokatka Karlova si dala na cas a vice nez tyden davala ve svem hloupem mozecku clanek, kterym by se pomstila. Posoudit jeji slabomyslne zvatlani muze zajemce zde : https://www.zvedavec.org/clanky_2178.htm

Diskuse ma stejnou uroven jako slabomyslny clanek vztekle neonacistky. Dementni vyhrozovani Stworova uslintaneho tymu zoufalych nacisticko-komunistickych Jezibab a Jezidedku. Zbabelec, krycim jmenem Kevin, znamy svou vrozenou blbosti a poapouskovanim komunisticke a nacisticke propagandy, ktery nahakoval na prikaz Stwory uz dvakrat Nezvedavce (k cemuz se na Zvedavci chlubive priznal, ale na kritiku jeho blbosti to zahral do autu rozsafnym vtipkovanim), nedokaze zakryt svou zbabelost a vypotil tuto grazlovskou vyhruzku :
Kevin  84.?.?.?

Nechce se mi lezt na eretz. Nemate nekdo tady mailovou adresu toho "pana Kleina". Rad bych mu neco hezkeho poslal. Mam tady na vyber mezi par hezkymi virusy a nekolika desitkami trojanu...

Dasi prispevky k ozralemu zvastu negramotne pravnicky Karlove, predevsim jeji prispevek k clanku, ktery tak pracne ve svem mozecku vypotila, je soukroma zvatlani s komunisticko-nacistickou starenkou Aja a pozvani na kafe do kavarny Slavie. Na vic se ta mentalne omezena stvoreni zcela zjevne nezmohou.

leho

  • Host
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #19 kdy: 26. Července 2007, 05:51:15 »
Na web nezvedavec.org chodím dost často a díky autorovi za něj. Taky by mě zajímaly nějaký informace z jeho služby v Iráku, včetně fotek.
Ok, ok, tak jsem v rychlosti spichnul takovou malou irackou ministranku:
https://www.nezvedavec.org/irak/
Na prvnich fotkach je ceskoslovenska bojova tedy vlastne spise cvicna technika v podobe proudoveho letadla L-29 Delfin, pod Delfinem je sovetsky BMP, ja u sveho pribytku, dale par leteckych zaberu z maleho dopravniho letadelka texaske narodni gardy C-23 Sherpa, ja na strelnici s kusem srotu v podobe sovetskeho tanku T-55, zapad slunce v Iraku a nakonec hromada vystrilene munice irackou protiletadlovou baterii na nase kolegy z US Air Force rovnez sovetske vyroby.

Mikin

  • Host
Re: Vztek neonacistky Karlove
« Odpověď #20 kdy: 26. Července 2007, 07:15:47 »
Zbabelec, krycim jmenem Kevin, znamy svou vrozenou blbosti a poapouskovanim komunisticke a nacisticke propagandy, ktery nahakoval na prikaz Stwory uz dvakrat Nezvedavce (k cemuz se na Zvedavci chlubive priznal, ale na kritiku jeho blbosti to zahral do autu rozsafnym vtipkovanim), nedokaze zakryt svou zbabelost a vypotil tuto grazlovskou vyhruzku :
Kevin  84.?.?.?

Nechce se mi lezt na eretz. Nemate nekdo tady mailovou adresu toho "pana Kleina". Rad bych mu neco hezkeho poslal. Mam tady na vyber mezi par hezkymi virusy a nekolika desitkami trojanu...


Ben Hure, ten Kevin je autor lzi o Americkem krizniku Shiloh. Podle neho ten kriznik zapnul pred nekolika lety nedaleko Neapole radar a znicil nekolik komunikacnich siti, hlavne siti mobilnich telefonu.
Redaktor Neviditelneho Psa Ondrej Neff si dal s celym pripadem praci a zjistil, ze USS Shiloh byl v te dobe v Perskem zalivu.
To ovsem nezabranilo dalsimu ze Stworovych nacku jmenem Bartosek a poslanci za KSCM Kohlickovi aby cely nesmysl vytrubovali dal do sveta coby argument proti pripravovanemu radaru na Brdech. Bartosek k tomu ze sve vlastni pile pridal jeste "informaci", ze radar bude pohanen plutoniovym reaktorem.
Jak Kevin, tak Bartosek nakonec priznali ze pro sva tvrzeni nemaji zadny dukaz, ale za sve lzi se neomluvili.
Zvedavec tedy nejen siri nenavist, ale i lzi. A navic casto lzi vyprodukovane primo Stworovymi nacisty.

Max

  • Host
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #21 kdy: 26. Července 2007, 09:42:34 »
Ok, ok, tak jsem v rychlosti spichnul takovou malou irackou ministranku:
https://www.nezvedavec.org/irak/
Na prvnich fotkach je ceskoslovenska bojova tedy vlastne spise cvicna technika v podobe proudoveho letadla L-29 Delfin, pod Delfinem je sovetsky BMP, ja u sveho pribytku, dale par leteckych zaberu z maleho dopravniho letadelka texaske narodni gardy C-23 Sherpa, ja na strelnici s kusem srotu v podobe sovetskeho tanku T-55, zapad slunce v Iraku a nakonec hromada vystrilene munice irackou protiletadlovou baterii na nase kolegy z US Air Force rovnez sovetske vyroby.

Super fotky. Moc pěkné.

Max

  • Host
Izraelci během války v Iráku
« Odpověď #22 kdy: 26. Července 2007, 09:45:09 »
Leho, víte něco o údajné spolupráci Izraelců při válce v Zálivu, resp. při druhé irácké válce?

Objevovaly se různé informace o tajných komandech v civilu nebo v amerických uniformách, ale vždy to byly jen takové výkřiky bez zdrojů. Je na tom - podle Vás - něco pravdy?

leho

  • Host
Re: Izraelci během války v Iráku
« Odpověď #23 kdy: 26. Července 2007, 17:20:25 »
Leho, víte něco o údajné spolupráci Izraelců při válce v Zálivu, resp. při druhé irácké válce?

Objevovaly se různé informace o tajných komandech v civilu nebo v amerických uniformách, ale vždy to byly jen takové výkřiky bez zdrojů. Je na tom - podle Vás - něco pravdy?
Podle mne na tom neni zbla pravdy, tedy co se tyce spoluprace hlavne v druhe valce. V prvnich liniich jsem sice nebyl, ale rada mych kolegu ano. Take jsem chodil na stabni porady, kde se probiralo mnoho zajimavych veci. Poznal jsem se se stycnym dustojnikem pro spratelene armady. Nic takoveho jsem nikdy neslysel. Je to urcite vymysl. V prvni valce v zalivu ale se urcite spolupracovalo a to tak, ze jiste americke jednotky byly rozmisteny v Izraeli, napr. protiraketove baterie Patriot. Ale to je celkem znama vec. Ale naopak rozhodne ne, Izraelci v Iraku rozhodne nikdy nebojovali a nebyli nijak pritomni. Leda snad par prislusniku Mossadu, to klidne teoreticky mohlo byt, ale pravidelne jednotky a tajna komanda v americkych uniformach, to rozhodne ne...

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #24 kdy: 26. Července 2007, 23:55:46 »
Myslím, že v iráckém Kurdistánu Mossad měl (a asi i má) své lidi.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15