Anketa

Přehled odkazů na aktuální články o Izraeli mi zde

chybí
3 (37.5%)
nechybí
5 (62.5%)

Celkem hlasovalo: 8

Autor Téma: IZRAELSKÉ ozvěny  (Přečteno 259167 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.






Offline martindepores

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 39
Re:IZRAELSKÉ ozvěny ..Do Česka překvapivě přiletěly izraelské stíhačky
« Odpověď #130 kdy: 22. Září 2011, 17:24:21 »
https://zpravy.idnes.cz/do-ceska-prekvapive-priletely-izraelske-stihacky-fv2-/zpr_nato.aspx?c=A110922_113351_zpr_nato_inc

A hned po tím zpráva o příletu akrobatické skupiny Turkish Stars. Že by byla šance vidět v Ostravě izraelsko-turecký vzdušný souboj? ;D

Offline Talmid

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 105
Re:IZRAELSKÉ ozvěny
« Odpověď #131 kdy: 22. Září 2011, 20:03:49 »
AnketaJste pro uznání Palestiny jako plnohodnotného člena OSN?
Ano                      686
Ne                       2513
Je mi to jedno       96

z lidovek. a to nikdo neklikal  8)
« Poslední změna: 22. Září 2011, 20:38:02 od Talmid »










Offline Talmid

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 105
Re:IZRAELSKÉ ozvěny
« Odpověď #141 kdy: 27. Září 2011, 15:46:28 »
Antisemitismus (a ne antisionismus) neuvěřitelných rozměrů.  :-[
Demagogie (a ne skrytá pravda) neuvěřitelných rozměrů.  :-[ :-[
Blbost (a ne prozíravá inteligence) neuvěřitelných rozměrů.  ;D ;D ;D




Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re:IZRAELSKÉ ozvěny
« Odpověď #145 kdy: 2. Října 2011, 10:25:23 »
Vyhlašuji ban na server izraelapalestina.cz - vzhledem k tomu, že levicové protiizraelské propagandy je plný český internet (včetně většiny velkých webů, které vypadají jako překlad Haarecu), nevidím důvod, proč zde propagovat existenci dalšího webíku, který Judeji a Samaří říká "Západní břeh", mluví o okupovaných územích a uznává palestinské Araby za jakýsi samostatný národ.

Propagovat arabskou a izraelskou levicovou propagandu soupeře není naším cílem. I tak je jí dost a dost.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re:IZRAELSKÉ ozvěny
« Odpověď #146 kdy: 2. Října 2011, 22:51:41 »
Pravda, poněkud to začalo vypadat jako ruční metoda RSS. Pokud budou linkovány zajímavé zprávy z médií, která nejsou primárně zaměřena za Izrael a BV, potud v pořádku. Dělat však téměř mirror, to už je trošku moc. Vložíme sem iFrame hlavního webu NBC? Nebo vnoříme Google? Ačkoliv, proč nemít okno Odporu, ne?
Takže aby to nevypadalo, že mezi adminstvem a moderátorstvem neví pravičák co dělá levičák (máte to tak v knihách, kolego Scooolie, nepletu se?), souhlasím s rozhodnutím. K úpravě pravidel dojde záhy, jen co si dám kafe a konečně se dospím.
Předem avizuji, že to bude pravidlo obecné, tedy ne jen ohledně zmíněného webu. Pokud narazíte na pozoruhodnost na webech neznámých, a tedy špatně dohledatelných, pak při dodržení stávájících pravidel zůstane vše při starém. Linkovat weby a zdroje, které jsou zaměřeny stejně a ještě k tomu v češtině (a je jedno z jakého úhlu pohledu politického etc...) nebude povoleno. Polemika je povolena v Hyde Parku. O tom, kdo nepolemizuje, nýbrž je drzý, rozhoduje Scooolie (protože já nestíhám)  >:D
Tak jsem pravil, a kdo mě vzbudí před 11:00 3.10.2011, toho kousnu. Haúúú (čti: howgh)

Propagovat arabskou a izraelskou levicovou propagandu soupeře není naším cílem. I tak je jí dost a dost.

No jistěěěě, my máme svoji propagandu a NWO pod kontrolou  :D :D :D
« Poslední změna: 2. Října 2011, 22:55:33 od Vader »

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re:IZRAELSKÉ ozvěny
« Odpověď #147 kdy: 3. Října 2011, 11:27:07 »
Je opravdu dobré, že máme tuhletu demograciiiííííí konečně. A skončilo období  :-\  , posílám virtuální kávu k dobrému probuzení.  ;)

Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Re:IZRAELSKÉ ozvěny
« Odpověď #148 kdy: 3. Října 2011, 21:54:06 »
Je opravdu dobré, že máme tuhletu demograciiiííííí konečně. 
   

Offline martindepores

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 39
Re:IZRAELSKÉ ozvěny
« Odpověď #149 kdy: 6. Října 2011, 14:32:49 »
Beduínský strážce ukradl izraelské armádě tank a chtěl ho prodat do sběru.  Co mi jen tohle připomíná  :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15