Autor Téma: Změny na fóru  (Přečteno 61723 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Iva Farkačová

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 23
Re:Změny na fóru
« Odpověď #75 kdy: 14. Června 2012, 16:18:29 »
a je už teď ten vzduch aspoň čistý???  Domluvíme se na tom,že každý má svoji pravdu ale i část pravdy obecně platné ??? a že všem nám jde o dobrou a společnou věc???
Vždyť jde opravdu o pomoc a neublížení tomu úzkému modrobílému kousku země a lidem z ní odpradávna pocházející .

Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Re:Změny na fóru
« Odpověď #76 kdy: 14. Června 2012, 16:32:27 »
mě napadá jedno pěkné přísloví, ale su zticha.. kromě toho mám teď důležitější starosti..
 :D :D :D :D :D :D :D :D

možná večer..  :P

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re:Změny na fóru
« Odpověď #77 kdy: 14. Června 2012, 16:34:21 »
Jinak ještě pro pani F. Když se podíváte na diskuze pod některými články, tak pochopíte že ne všichni čtenáři mají kladný anebo indiferentní vztah k Izraeli anebo k eretz.cz.

Offline Iva Farkačová

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 23
Re:Změny na fóru
« Odpověď #78 kdy: 14. Června 2012, 17:00:37 »
No právě.  To co říkáte jsem si neuvědomila ani při 5O komentářích k jedinému článku.  To mě došlo se zpožděním až dnes, že na stránky nelze zamezit přístup i značně nepříznivě nakloněným jedincům.
Nicméně předpokládám, že bouřka odešla a zůstala po ní ozonem provoněná čistá atmosféra.



Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Re:Změny na fóru
« Odpověď #79 kdy: 15. Června 2012, 01:06:28 »

nemít pokoru jsem se naučila minulý rok od vás,častovala jste mne takovými výrazy jako bych byla chlap :) )))))Nikoho jsem zde neurážela,není to ani v mé povaze.
Sice jste se mi nakonec omluvila,ale zanechala jste ve mne natrvalo velmi nemilý dojem,který jakmile jste dostala příležitost ještě  umocnila:)))
ano.. chovala jsem se k vám opravdu velmi drsně a hnusně..
Nejdřív jsem vás několikrát poprosila, jestli byste nemohla nad ty vaše odkazy vždycky napsat název článku. Zdůvodnila jsem to argumentem, že ze samotného odkazu není často poznat na jaký článek to odkazuje a že se člověk pak špatně orientuje, když zpětně něco hledá.
Vy jste mi navrhla, že si mám pamatovat, kde který odkaz byl a na to jsem se vás zeptala jestli "vám hrabe..", když si myslíte, že si budu takovou spoustu odkazů a příspěvků pamatovat.. (je pravda, že jsem si v té chvíli myslela, že jste chlap.. oni ti chlapi se tak snadno neurazí..)


Pravda.. pak jsem se vám několikrát omluvila. Velmi pokorně. Velmi upřímně a mírně. Za to jsem si od vás v soukromých zprávách vyslechla takové přívaly hanlivých označení a názvů.. že jsem jen koukala..
Tak to bylo. Bohužel, vše jsem smazala.


Citovat
Předhazujete mi,že jsem si našla jiné forum,tak at jsi jdu tam.Není to ale tak dávno kdy jste se tam sama vnutila jako administrátor a až posléze kdy jste se v názorech neshodli, jste opustila ono místo.Jinak jste tam dodnes a vubec vám nevadilo sedět na dvou židlích..Já se nikde nevnucovala a ani vámi opuštěné místo administrátora jsem nevzala,ač mi bylo nabídnuto.Hádejte proč ?

Nepředhazuju. Konstatuju.
Nevnutila, bylo mi nabídnuto, posléze odebráno v jakési ožehavé situaci, která nesouvisela ani se mnou ani s vámi a nevráceno.
Já? Na dvou židlích?  :D :D  Milá zlatá.. jsem členem v .. jeden, dva tři.. celkem asi v šesti nebo sedmi diskuzních fórech. V některých funguju jako admin.

Proč jste to nevzala? netuším? Řekla bych že prohlásíte něco v tom smyslu, že jsem to fórum tak nesmyslně sestavila, že je pro vás nepřehledné.. (ale ne, máte pravdu, to je ode mě jen zlomyslné rýpnutí..)

Citovat
Tudíž jste nikdy nezažila ve svých dětských letech..

Vážená dámo.. vy nemůžete tušit absolutně nic o tom, co jsem já zažila nebo nezažila..
Opravdu si myslíte, že se utrpení a bolest může lidem vyhnout? A že je to nějaká zásluha ho zažít?
Jak si vůbec můžete dovolit vyčítat člověku  jeho život?? Nic o tom nevíte..

Je vidět, že ve vás ta trpkost zůstala. A i ochota jít do pranice..


Nehodlám se k této diskuzi vracet.. jenom když se čistí vzduch, tak se musí čistit a ne zamořit zlobou a umíněným vztekem.
« Poslední změna: 15. Června 2012, 01:33:13 od Tamar »

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re:Změny na fóru
« Odpověď #80 kdy: 15. Června 2012, 15:55:55 »
Dámy, Aege i Tamar - prosím, opravdu prosím, omezte vzájemné výpady.
Ano, Aege jsem párkrát "sjel" i já. Na druhou stranu nemůžu opomenout, že vždy na výtky reagovala racionálně a abych byl konkrétní, např. přehodnotila vkládání linků z určitých zdrojů.
Tamar - i přes moji pověst autokratora, despoty a utlačovatele (kde se to vůbec vzalo?) mám osobní zkušenost, že růže zmůže mnohdy více, než kulomet. Jistě, kulomet se občas hodí, ale až tehdy, je-li naplněno ono "když s ní/ním nelze vyjít, musí se s ní/ním vyběhnout". A ruku na srdce - pokud Aege působí na jiném fóru, a přesto si ve svém čase najde chvilku na vyhledání a vložení mnohdy zajímavých odkazů sem, je důvod použít virtuální kulomet? Stran výtek viz výše. Chápu, že máš k problematice přístup odlišný; pak je ovšem právem každého na fóru navrhnou alternativní řešení.

Petahyah: návrh na zrušení fóra se předem zamítá  ;D 

שבת שלום

Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Re:Změny na fóru
« Odpověď #81 kdy: 15. Června 2012, 16:37:58 »
.. je důvod použít virtuální kulomet?


ale já jsem nic takového neudělala..  :'( :'( :'( .. jen jsem uvedla na pravou míru některé z údajů, které použila ona vůči mě ve "svém kulometu"..

 ba právě naopak.. i na shekelu i tady na fóru jsem s ní vždycky "hovořila" vlídně a slušně.. těch "růží" jsem já nabídla mnoho, ale marně..


jediný drsný výrok, který jsem použila bylo to "hrabe" .. a to jsem vysvětlila..


שבת שלום

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re:Změny na fóru
« Odpověď #82 kdy: 8. Října 2012, 06:20:10 »
Vážení fóristé, fóraři, přátelé, nepřátelé, psavci a potažmo pak všichni savci.

Bylo nezbytně nutné drobně zasáhnout do fóra. Jak jistě každý víte, jakýkoliv pokus něco napravit má za následek pokažení nejméně dvou dalších věcí.
Stručně tedy:
  • Ano, může se stát, že zejména u starších, ba zejména dřevních, příspěvků bude i nadále text ještě rozhašenější a obrázky budou simulovat nepřítomnost.
  • Ano, aniž bych vám čatl myšlenky, o té chybě vím.
  • Ne, nevím kterou chybu myslíte, ale vím o ní.
  • To že o ní vím ještě neznamená, že ji vedu v patrnosti. Proto, prosím, najdete-li nějakou chybku, na kterou jste si ještě nezvykli, nebo je dokonce nová, dejte mi vědět. Kamenovat doporučuji substitučně doplňte si sami dle osobních antipatií.
  • Upozornění pro kolegu Tomsika - střílet z airsoftových zbraní už je profláknuté.

Děkuji za pozornost, pochopení, substituční kamenování a tak všeobecně za vše. Mizím opět do hlubin.

Offline gvodrazka

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 001
  • Pohlaví: Mužské
Re:Změny na fóru
« Odpověď #83 kdy: 8. Října 2012, 10:52:03 »
Cicavcovia ničeho nenamietajú ...  :)

Offline Yan

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 25
Re:Změny na fóru
« Odpověď #84 kdy: 2. Října 2013, 08:07:22 »
Předesílám že to není připomínka k fóru, ale přímo k Eretzu.
No připomínka, jde jen o to že když se tam zkusím přihlásit, tak mi zatuhne celej notebook. Prostě se zjeví formulář k přihlašování a zatuhne to stylem že musím restartovat. Sorry že to píšu sem, ale na Eretz se mi to (jelikož se nepřihlásím neboť mi to zatuhne) napsat nepodaří.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re:Změny na fóru
« Odpověď #85 kdy: 2. Října 2013, 12:09:07 »
To zní Yane strašidelně. Mě se takhle web nechová na žádném z počítačů, nicméně to neznamená, že by chyba nemohla být na naší straně. Uvidíme, co zjistí technický tým :-) Napadá mě jen maličkost - nemáte třeba náhodou zakázané nějaké skripty nebo tak něco? Mě se tohle stávalo v samoobsluze jednoho českého mobilního operátora a až po čase jsem zjistil, že k "vytuhnutí" dojde vždy, když mi má  vyskočit nějaká tabulka s aktuální provolanou částkou. Vyskočit nemohla, neb byl (přes plugin NoScript) blokován příslušný skript, tak aspoň vytuhla...

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re:Změny na fóru
« Odpověď #86 kdy: 2. Října 2013, 14:50:57 »
Yane, hoďte mi prosím přes soukromou zprávu bližší info (IP, prohlížeč s verzí a případnými pluginy, operační systém a verze atd). Juknu v čem by mohl být problém).

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re:Změny na fóru
« Odpověď #87 kdy: 2. Října 2013, 15:05:54 »
Předběžné info odesláno.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15