Autor Téma: Egypt a Tunis  (Přečteno 150654 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re:Egypt a Tunis
« Odpověď #150 kdy: 1. Března 2011, 17:02:14 »
Jako by jste pánové nevěděli, že za všechno VŽDYCKY mohou židé (tedy pokud mluvíme o průšvizích) a také na každém šprochu je pravdy trochu. Takže se dočkáme ještě silnějšího kalibru ve věci Kaddáfí  ve spojení s oněmi šesticípými hvězdami.  :-X

Offline bibin

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 517
Re:Egypt a Tunis
« Odpověď #151 kdy: 1. Března 2011, 17:11:15 »
to gv. myslel jsem Barbarellu. Nová zpráva je, že Sajf al Islam opsal dizertaci na London School of E. Škoda, že nepsal v Bayreuthu, bylo by jasné, že si to vypůjčil od Guttenberga, který abdikoval (osobně si myslím, že nechce vést Němce do Tobruku). A Tunisané padají jak zralé ovoce (kabinet)...

Offline bibin

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 517
Re:Egypt a Tunis
« Odpověď #152 kdy: 2. Března 2011, 08:57:42 »
Když 1. září 1969 RRV v čele se 27-letým Kaddáfím vzala moc nepřítomnému králi Idrísovi (dlel v Turecku), byly tváře Džallúda (býv. premiér posléze v dom. vězení v Benghází), Kaddáfího i Júnise Džábira (brutální typus) do tří hodin, tj. v poledne 1.9. "venku", a Harold Wilson začal spekulovat, zda, jako kursista Sandhurstu, bude Kaddáfí probritský, proitalský nebo proamerický (v zemi byla největší USAF základna v Africe, Wheelus.) Kluci vyhlásili republiku, ještě týž den změnili vlajku na analogii SAR, jen počet hvězdiček v bílém pruhu byl jiný. Prostě, "open policy". Tady je nám sugerováno, že v Benghází je 14 dní nová vláda. Bez tváře. Bez zástupce (jen mobiluje :D :D :D ) prostě je-není. A my máme věřit, že "brutální vojenský režim" byl svržen pár pěchotními zbraněmi??? Nové jsou jen staré vlajky království. Království, které konzultovalo demokraticky každý štěk v Londýně a Římě. A jehož obyvatelé (cca 2 mil.) žili v bídě. Smrdí to. Srbové se také nevracejí (sto odmítlo). Proč?

Offline bibin

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 517
Re:Egypt a Tunis
« Odpověď #153 kdy: 2. Března 2011, 09:05:25 »
V době, kdy nebyly mobily a kdy vítěžství Cassia Claye předávaly v Africe tamtamy se týž den vědělo, že seržant Abú Músá si v autě zlomil při převratu nohu (vyletěl ze silnice...pouštní) a že převrat měl být 31.8. ale v Benghází byla arabská lidová zpěvačka Umm Chaltúm, a "kluci" stejně jako královi lidé měli lístky, tak se převrat odložil a všichni šli poslouchat klasickou lidovku (arabskou). TOTO se vědělo 1.září 1969 (srn. Keesing´s Contemporary Archives). A dnes, v době satelitů schopných přečíst značku obuvi a tílka NENÍ ZNÁM ZACHRÁNCE LIBYE. Ha, a co když all was fabricated by Jazira...? Věřte Arabům... :P

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re:Egypt a Tunis
« Odpověď #154 kdy: 2. Března 2011, 10:13:28 »
Jako by jste pánové nevěděli, že za všechno VŽDYCKY mohou židé (tedy pokud mluvíme o průšvizích) a také na každém šprochu je pravdy trochu. Takže se dočkáme ještě silnějšího kalibru ve věci Kaddáfí  ve spojení s oněmi šesticípými hvězdami.  :-X
"Ale jak si přejete," řeklo sluchátko. A Mach a Šebestová dostali, čeho si žádali...
„Kaddáfí je žid a já jsem jeho sestřenice“ (+ video) https://eretz.cz/content/view/10194/41/


V době, kdy nebyly mobily a kdy vítěžství Cassia Claye předávaly v Africe tamtamy se týž den vědělo, že seržant Abú Músá si v autě zlomil při převratu nohu (vyletěl ze silnice...pouštní) a že převrat měl být 31.8. ale v Benghází byla arabská lidová zpěvačka Umm Chaltúm, a "kluci" stejně jako královi lidé měli lístky, tak se převrat odložil a všichni šli poslouchat klasickou lidovku (arabskou). TOTO se vědělo 1.září 1969 (srn. Keesing´s Contemporary Archives). A dnes, v době satelitů schopných přečíst značku obuvi a tílka NENÍ ZNÁM ZACHRÁNCE LIBYE. Ha, a co když all was fabricated by Jazira...? Věřte Arabům... :P

Myslím, že se dobře ví, kdo za tím stojí. Ale z nějakého důvodu ti, kdo to vědí, to ještě nechtějí pustit ven. PSYOPs.
Nicméně napovědět by nám mohlo to, jak dlouho Západ váhal, než se vyjádřil proti Kaddáfímu, a to už za situace, kdy jeho opičky pár dní masakrovaly opozici... Modří zřejmě již vědí, jaká že alternativa střídá kolonela...

Offline bibin

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 517
Re:Egypt a Tunis
« Odpověď #155 kdy: 2. Března 2011, 10:17:37 »
Dnes je tzv. Jamahiriya Day, před 34 lety Kaddáfí vyhlásil program budování nové společnosti. A asi to oslaví Britové útokem z neutrální, nezúčastněné Malty... :-[  nebo se počká, jak to "dole" dopadne, a pak každopádně bude jen jeden nepřítel?...Spencerová, známá arabofilka (budiž, budiž) uvádí jmého vůdce z Benghází. Prý Ghoga. Zní to krásně albánsky...že by kombatant?

Offline gvodrazka

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 001
  • Pohlaví: Mužské
Re:Egypt a Tunis
« Odpověď #156 kdy: 2. Března 2011, 10:21:36 »
Zoom to předvídala...  :D  A Gita Boaron nám to upřesnila....  ;D
Zatímco se mi kapitáni USS Enterprise a USS Mount Whitney včera telefonicky omluvili za svoji neúčast a poslali za sebe hodnotnou náhradu USS Kearsarge a USS Ponce, které se připojí k USS Barry, já prohlašuji: Na Muamara mi nesahejte - ne abyste mu něco provedli - rošťáci ! ;D
 
Kluci z britských SAS už jsou na cestě, aby zajistili, že nedojde k inhalaci yperitu.
Je to trochu podobné S.A.S. (Scandinavian Airlines System) s tím rozdílem, že letušáci nosí zelené barety..
 
Můj kluk Muammar to, co provádí, považuje za zcela legitimní obranu. On je bytostně přesvědčen o svém právu na potlačení vzpoury proti němu a ztrestání neposlušných poddaných z titulu kmenového náčelníka.  Je odtržen od reality, ale od té reality, jak ji chápou EU a U.S.A., nikoliv on. jeho chápaní reality plně odpovídá jeho mentalitě a realitě kolem Velké Syrty. Proto ho poměrů neznalá u.s. administrativa považuje za psychicky nemocného a neschopného řízení, zatímco ve sféře permanentní kmenové rivality je jeho postoj a taktika naprosto normální, situací vynucená a tedy ospravedlnitelná. Intuitivně jsem tušil, že Muammar je originál a že je nenapodobitelný. Opravdu, kam se hrabe Sagvan... :D   
 
Ale že se mi LÝBÍ, co se děje v LÝBII, to říct nemohu. :(
 

Offline bibin

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 517
Re:Egypt a Tunis
« Odpověď #157 kdy: 2. Března 2011, 10:32:06 »
z hlediska africké kmenové politiky se chová přiměřeně. Souhlasím. Když už to na Muammara prasklo (ostatně, Saudúm šiité také nadávají do Chazarů), co by se stalo, kdyby Muammar DNES uznal samostatnost Státu Izrael a vyjádřil ochotu podepsat mírovou smlouvu (myslím, že pár Libyjců se někde v 73 motalo). Má-li být svržen, svržen bude. Nicméně, gesto by to bylo, a američní "analytikové" by měli možná těžkou hlavu...

Offline gvodrazka

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 001
  • Pohlaví: Mužské
Re:Egypt a Tunis
« Odpověď #158 kdy: 2. Března 2011, 10:51:51 »
Kdyby uznal Goldene medine oficiálně (ve svém srdci a duši ji už přece uznal dávno), určitě by za to nedostal ocenění à la "Spravedlivý mezi národy", ale něco lepšího. Ochranu, vyplývající z Chok HaŠvut.
Ostentativně opovrhnout Obamovým "muslim muslimovi bratrem" a stát se "achad haam" - to by bylo něco. Ještě se to musí vyjasnit s těmi zničenými hroby - to je velké faux pas - a pak se uvidí...
 
Jen počkejte, zajícové - můj houževnatý kluk svým "sejchelem" ve své "jüdische kopferl" něco vymyslí... Ale na funus na Har Herzl to asi nevypadá... 
 

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re:Egypt a Tunis
« Odpověď #159 kdy: 2. Března 2011, 11:08:31 »
Milý a vážený Gugj, nechápu Vaše fandění Kaddáfímu, nějaké jeho osamocené rozředěné geny tu sice jsou, ale pro muslimy je MUSLIM, protože babička, vdaná židovka, utekla k šejchovi nebo s šejchem a narodila se jí dcera, v očích svého otce šejcha MUSLIMKA potom se tato muslimka s židovskými kořeny provdala za muslima a narodil se ji Muamar v očích musilimů muslim. Nikdy žádný žid nebude hrdý na to, že z tohoto zakázaného vztahu se narodil arabský muslimský terorista, který by podle Norimberských zákonů sice byl žid, ale nic víc. Obávám se, že na tenhle úlet židovské babičky, mnoho židů doplatí.
 
Jasně, že se chová jako kmenový náčelník, který se cítí ohrožen a amíci jsou z toho tumpach, ale pravděpodobně si nenechají ujít příležitost si vyzkoušet nový arzenál.
 
Vůbec se mi to nelíbí.

Offline bibin

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 517
Re:Egypt a Tunis
« Odpověď #160 kdy: 2. Března 2011, 11:31:17 »
mám před sebou foto údajného libyjského pohraničí. Samí muži. Jeden vedle druhého.Otázka...vy byste prchali, a ženy a děti byste nechali bezcitně napospas šajtánovi v Tripolisu? JISTĚŽE NE. Pak je možnost, že ti muži mají své ženy a děti  NĚKDE DOMA ALE NIKOLI V LIBYI DOMA. Ale pak to jsou gastarbeitři, vracející se DOMŮ. Respektive, z Tripolska jdoucí "směr bezpečí" do Tuniska. Kdo může takto "prchat"? No Egypťané. Přes poušť nemohou, propagandě podlehli, tak teď je propaganda VYUŽÍVÁ. Navíc, dál je bez peněz a dokladů nepustí Tunisané, nikoli Libyjci... :-[

Offline bibin

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 517
Re:Egypt a Tunis
« Odpověď #161 kdy: 2. Března 2011, 11:47:13 »
milá a ctěná paní zoom. Správně jste napsala, že pro muslimy je Muammar "muslim". Nejsme muslimové...pro nás, je-li tvrzení pravdivé, je (skoro) jedním z nás. Ani se mu nijak příliš nefandí...v Libyi je zdravotnictví zdarma, včetně léků a stomatologických náhrad, školství též zdarma, včetně plně hrazeného studia v zahraničí se stipendiem, každý Libyec, chce-li, je mudir, a jen řídí, a za to chce Muammar jen trochu loajality. Na Libyjce v tom pekle pracovali imigranti. A je otázka, zda Libyjec dá  přednost jednou týdně schůzi lehce šíleného "zeleného"lidového výboru, nebo se nechá po Sahaře raději honit demokratickým exekutorem...a daněmi. Kaddáfí je viditelný velký bratr. V amerických předměstích, a nejen před tabulí, vládne neviditelná džungle. A vadí to někomu? Zjevně nikoli...

Offline Tomsik

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 407
  • Pohlaví: Mužské
    • KVH Sayeret Nahal Praha
Re:Egypt a Tunis
« Odpověď #162 kdy: 2. Března 2011, 13:06:18 »
Tak ze by dnes v noci? Nebo az zitra? Kde jsou sakra spojenecke jednotky, nebo tam jiz jsou, taky mozne...? :)

Offline gvodrazka

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 001
  • Pohlaví: Mužské
Re:Egypt a Tunis
« Odpověď #163 kdy: 2. Března 2011, 14:11:05 »
Netoliko mu fandím, jako spíše se touto půvabnou rodinnou avantýrou (s politickými důsledky) bavím.  8)
 
To je bez diskusí, že pro muslimy je muslimem.  O tom se přece nepřu. Chicht. :D
Zatím na jeho muslimství doplatili jen muslimové. Chicht.  :D Světem dokáže zahýbat jen našinec, to je holt marný…. chicht. :D Pořád mi nejdou z hlavy ty šesticípé hvězdičky na jeho portrétech. Jak se to ti muslimové, pro které je muslimem (a to ještě PANEM muslimem), mohli z jeho genealogie domáknout tak pozdě?  ;)
 
Geny, táhnoucí ho k sebevzdělávání, střetávající se s geny beduínských náčelníků, vedly k syntéze individua, na které historie nezapomíná. Sabta a její incest ?  Obávat se důsledků je totéž, jako předhazovat něco rodině Madoffů ohledně slavného Bernieho, na kterého rovněž historie nezapomene.  :D
 
Evokuje mi to svěží povídku Mše Jacka Oplatky od E.E. Kische. Reportér se v závěru povídky, resp. interview s Jackem, zvaným Oplatka (famosní židovskou postavou pražských lokálů), rozčiluje nad skutečností, že jednooký Jack (dříve Kobi) zaskočil ze známosti jednomu farářovi při mši na místo onemocnělého ministranta. „Jak jste jako žid mohl sloužit křesťanskou mši?!“ Nato Jack po něm loupne vztekle svým jediným okem a odsekne: „Jak bych jí mohl sloužit jako žid, když jsem jí sloužil jako křesťan, vy chytrej?“


Offline bibin

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 517
Re:Egypt a Tunis
« Odpověď #164 kdy: 2. Března 2011, 14:38:49 »
máte fenomenální paměť :) to já bych toho Kische musel najít a ocitovat...

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re:Egypt a Tunis
« Odpověď #165 kdy: 2. Března 2011, 14:56:25 »
Celá léta to nikoho z muslimů nezajímalo, protože Kadáfí se choval jako správný muslim, teď prostě něco zvoral, nebo nezvládl ve výchově synků o jejichž dobré vzdělání se síce postaral ovšem méně již o jejich dobré vychování. A oni to jak se to zpravidla v second generation stává, přehnali. A tak muslimové zapomněli na zubní protézy zdarma a šli toho smradlavýho žida vypráskat. Jinak v izraelských rodinách které přišly z Tripolisu se to bere jako skrvrna kterou nelze vyčistit, tedy ten hřích babičky. Mimochodem, když se mladý plukovník dostal k moci , tak dal židům týden, aby se vystěhovali, ovšem bez majetku. Mám to z první ruky. Traumata utíkajících jsou ještě živá. No a teď vyhánějí jeho. Obvyklý koloběh. Ovšem mafrum je v Izr. asi lepší, než v Tripolisu dnes.

Offline gvodrazka

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 001
  • Pohlaví: Mužské
Re:Egypt a Tunis
« Odpověď #166 kdy: 2. Března 2011, 15:41:37 »
No jo, to bylo ono vývojové období, kdy židovské geny byly hrubě a neomaleně překřikovány těmi muslimskými …  ;)  Pak se v něm ale ozval příslovečný židovský smysl pro sociální spravedlnost a prokládal své „muslimské“ konání židovskými pohnutkami… :D
 
Nikoliv já, alebrž Vy Bibe, máte velkoprostorové, komparativně historické nazírání na skutečnosti. Asociační paměť se u takové vlohy, umožňující přidat realitě rozměr politických dějin, při vědomí vzájemných souvislostí, přímo předpokládá. Já jsem jen ztrápeným encyklopedickým autodidaktem, restaurujícím poničené mozkové informační soubory :( , zatímco Vaše paměť nechává před námi plasticky defilovat různé historické souvztažnosti v panoptiku Automatu Svět…. :D
...
Náš hošík Muammar mezitím správně poukazuje na to, že se brání tak, jako by se bránil každý establishment na světě.   ;D
 
 

 

Offline bibin

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 517
Re:Egypt a Tunis
« Odpověď #167 kdy: 2. Března 2011, 15:55:13 »
věřte mi, že jsem v únoru 1970 zažil jako dítě něco podobného. Nikoli v Tripolisu. Tady.

Offline bibin

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 517
Re:Egypt a Tunis
« Odpověď #168 kdy: 2. Března 2011, 16:35:56 »
jinak, Muammar dnes opět hovořil (Den džamáhiríje) a pozval delegaci, ať se podívá na ta bombardovaná města, řekl, že má cca 500 dinarů měsíčně, že vše zabavené patří lidu (povstalci) a tvrdil, že pokud v Derně vytvoří, to co chtějí, zažijí libyjské ženy něco nepěkného (od islamistů). Řekl, že poprvé vidí, jak někoho na základě neověřených zpráv tisku likvidují v OSN atd. Na Maltě, kde je zdá se jediný fungující velvyslanec včera demonstranti strhli zelenou vlajku (na budově libyjského byra), nahradili ji královskou vlajkou, dnes je tam opět vlajka džamáhiríje...a Malťané, když chtějí napsat "přibližnou" pravdu, ladí sice France 24 v angličtině, ale via smotreť TB Franse Dvadsaťčetyre...Podstatu jsem nevystihl, ale vypadá to, že Kaddáfí nepochopil, že proti němu není jenom Džazíra. I když jistě řekl, že se nenechají zotročit Američany. Jenže, je zotročením Kentucky Fried a Mc D., nebo to musí být až intervence...?

Offline bibin

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 517
Re:Egypt a Tunis
« Odpověď #169 kdy: 2. Března 2011, 18:43:44 »
Turecko nepovolí útok na Libyi ze svého území. Řekl to Erdogan. Nicméně, Today´s Zaman konstatuje, že několik set letounů má NATO na lodích (jižní křídlo). Během operace na Balkáně bylo sto tisíc vzletů, sedm srbských stíhaček a jedna F-16 byla sestřelena.

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re:Egypt a Tunis
« Odpověď #170 kdy: 2. Března 2011, 19:10:38 »
Ve Frankfurtu se střílelo, na letišti, US armáda tam má logistickké centrum a někomu luplo v bedně, anebo se jen chtělo upozornit, že se někde něco chystá. Ovšem nějací chudáci to odnesli.  >:(

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re:Egypt a Tunis
« Odpověď #171 kdy: 2. Března 2011, 21:27:30 »
Turecko nepovolí útok na Libyi ze svého území. Řekl to Erdogan. Nicméně, Today´s Zaman konstatuje, že několik set letounů má NATO na lodích (jižní křídlo). Během operace na Balkáně bylo sto tisíc vzletů, sedm srbských stíhaček a jedna F-16 byla sestřelena.

Když už tam ta letadle jsou, nešlo by něco dělat s tím Tureckem? Copak nikomu nevadí, že islámští bastardi z AKP tam během pár let otočili mezinárodní kurs země skoro o 180°, pozatýkali za údajné spiknutí skoro celé armádní velení, slouží jako trojský kůň Íránu a mj. také Erdoganovou tlamou vyhrožují Německu, že uvidí, když se pokusí asimilovat tamní Turky?

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re:Egypt a Tunis
« Odpověď #172 kdy: 2. Března 2011, 21:28:33 »
Facebook:

Bruno Ferrari
‎...je mi hrozně líto, že končí Kaddáfí. Odchází jeden z posledních velkých diktátorů, který měl styl. Uměl se oblíkat a chovat jako skutečný (a čitelný) superpadouch. Velký muž. Vždyť ten chlap má úroveň skoro jako Green Goblin. Jsem rád, že nedá svoji kůži lacino a doufám, že má nějaké eso v rukávu. Slušela by mu tajná zbraň. Nějaký ohavný modrozelený plyn, který zabije plovinu populace. Držím palce Muammare!

chaje

  • Host
Re:Egypt a Tunis
« Odpověď #173 kdy: 2. Března 2011, 22:14:10 »
Milý a vážený Gugj, nechápu Vaše fandění Kaddáfímu, nějaké jeho osamocené rozředěné geny tu sice jsou, ale pro muslimy je MUSLIM, protože babička, vdaná židovka, utekla k šejchovi nebo s šejchem a narodila se jí dcera, v očích svého otce šejcha MUSLIMKA potom se tato muslimka s židovskými kořeny provdala za muslima a narodil se ji Muamar v očích musilimů muslim. Nikdy žádný žid nebude hrdý na to, že z tohoto zakázaného vztahu se narodil arabský muslimský terorista, který by podle Norimberských zákonů sice byl žid, ale nic víc. Obávám se, že na tenhle úlet židovské babičky, mnoho židů doplatí.
 


A je tedy Kaddáfí mamzer?

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re:Egypt a Tunis
« Odpověď #174 kdy: 3. Března 2011, 08:49:44 »
Kaddáfí je především muslim. Jeho matka byla muslimka a její matka konvertovala od židovství k islámu, takže byla také muslimka. Pokud se nepletu, tak židem zůstává agnostik nebo ateista, ale ne konvertita k jinému náboženství.

Takže celá ta debata je sice zajímavá, pokud má prokázat, že "cesty Páně jsou nevyzpytatelné", ale co se Kaddáfího "židovství" týče, tak to je rovné nule, čistému nic.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15