Autor Téma: TRIATLON 2010: EVROPSKÝ POHÁR V EILATU + TV TIP (k)  (Přečteno 1156 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 373
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
TRIATLON 2010: EVROPSKÝ POHÁR V EILATU + TV TIP (k)
« kdy: 29. Listopad 2010, 11:27:40 »
Sportovní redakce České televize zařadila do vysílání záznam Evropského poháru v triatlonu.  Konal se v Eilatu 13. listopadu 2010 a k vidění bude na kanále ČT4 v úterý 30. listopadu 2010 v 11,50 hod.



Přehled výsledků eilatského triatlonu dle kategorií


13. 11. 2010 se konaly na jihu Izraele dva závody - soutěž dospělých (muži i ženy) pod anglickým názvem  ITU Triathlon Premium European Cup a soutěž juniorů (chlapci i dívky) (ETU Triathlon Junior European Cup).

MUŽI
Medailové pozice
1. Grégory Rouault, Francie ... čas 1:53,45 hod.
2. Jan Čelůstka, ČR ... 1:54,03
3. Todd Leckie, Británie ... 1:54,16

Výsledky izraelských triatlonistů
7. Dan Alterman ... 1:54,54
8. Ran Alterman ... 1:54,59
9. Ron Darmon ... 2:00,56
21. Jonathan Malka ... 2:05,33
22. Amit Fein ... 2:08,43
23. (poslední hodnocený) Navee Cohen ... 2:11,30

Závod nedokončilo devět sportovců, z toho z izraelského tábora Aviad Choen, Asaf Cohen a Šuku Seroja.


ŽENY
Medailové pozice
1. Katrien Verstuyftová, Belgie ... 2:08,38
2. Irina Abysovová, Rusko ... 2:09,02
3. Danne Boterenbroodová, Nizozemí ... 2:09,11

Výsledky izraelských triatlonistek
8. Fany Baysaronová ... 2:12.39
12. (poslední) Gili Zuckermanová .. 2.25,51


JUNIOŘI
Medailové pozice
1. Jonathan Ulšanski, Izrael ... 59:30 min
2. Nikita Obuchov, Rusko ... 59:44
3. Martin Papista, Chorvatsko ... 59:45

Kromě vítěze se závodu zúčastnilo dalších 28 izraelských juniorů, z toho tři nedokončili a dva se vešli do Top 5, jmenovitě:
4. Šahar Sagiv ... 1:00,09 hod
5. Amitai Jonah ... 1:00,52


JUNIORKY
Medailové pozice
1. Aneta Grabmüllerová, ČR ... 1:06,54 hod
2. Ivana Kuriačiková, SR .. 1:08,43
Hadar Aharoniová, Izrael ... 1:09,04

Pořadí dalších izraelských juniorek:
5. Gal Levyová ... 1:12,35
7. Avital Gezová ... 1:14,15
8. Mor Mincová ... 1:17,03
9. Tom Ginová ... 1:17,38
10. Bar Calachová .. 1:18,22
11. (poslední)  Neder Nes Elová ... 1:25,44

Závod nedokončila jediná juniorka - Matan Elronová, taktéž  z izraelského tábora.



**
« Poslední změna: 3. Prosinec 2010, 10:33:35 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist