Autor Téma: Zakázané území - kdo a co dostalo na Foru zákaz  (Přečteno 73777 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Simon

  • Host
Re: Zakázané území - kdo a co dostalo na Foru zákaz
« Odpověď #50 kdy: 13. Června 2007, 17:12:22 »
Já jsem si nestěžoval. Ale že dostal karait zákaz jsem rád. Nenapadlo mě žádat jeho vyhazov. Kdyby mě to napadlo, žádal bych.

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re: Zakázané území - kdo a co dostalo na Foru zákaz
« Odpověď #51 kdy: 13. Června 2007, 18:36:53 »
A komu tedy nejvice vadil? :-X

nillbert

  • Host
Re: Zakázané území - kdo a co dostalo na Foru zákaz
« Odpověď #52 kdy: 13. Června 2007, 21:08:58 »
A komu tedy nejvice vadil? :-X

to by mě právě taky hrozně zajímalo! co to bylo za tak důležitýho člověka že ho Skůlos poslouchá na slovo a přitom je to takovej KARAKTER že se bojí pod svůj názor podepsat...

nillbert

  • Host
Re: REFERENDUM
« Odpověď #53 kdy: 13. Června 2007, 21:13:05 »
...Uvazoval jsi ale treba o tom, ze by se mohli bat tve reakce ? Priznejme si, ze schopnosti tve verbalni agresivity by nejednoho dohnaly k sebevrazde (nemyslim to zle !)  ;D

:-) ...no Vade...co na to říct... :-) sledoval jsi mě několik let na foru u mě - tak jistě víš že to je můj oblíbenej sport - ponižovat blbečky :-)
ale řekni upřimně - použil jsem svoje "schopnosti verbální agresivity" někdy proti někomu kdo si to nezasloužil?
(odpověz upřimně ;-)

nillbert

  • Host
Re: Zakázané území - kdo a co dostalo na Foru zákaz
« Odpověď #54 kdy: 13. Června 2007, 21:17:58 »
Nebudu nikoho jmenovat , ale jestli si někdo myslí , že jsem stvořil "karlu" a proto on stvořil "simona" - tak se sám shazuje. A to velmi.
Který tři idioti hlasovali pro tu možnost 1 v anketě? račte se podepsat - existujete-li.

nillbert

  • Host
Re: Zakázané území - kdo a co dostalo na Foru zákaz
« Odpověď #55 kdy: 13. Června 2007, 21:20:51 »
Jo a ZOOM jsem samozřejmě stejně chtěl do toho SANHEDRINU navrhnout (její kandidaturu považuji předem za schválenou, nebo je tu někdo jehož názor stojí za pozornost a je proti?) - takže děkuji za její vyjádření ;-)

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: REFERENDUM
« Odpověď #56 kdy: 13. Června 2007, 21:40:12 »
použil jsem svoje "schopnosti verbální agresivity" někdy proti někomu kdo si to nezasloužil? (odpověz upřimně ;-)

Vzhledem k tomu ze si nic takoveho nepamatuju, mohl bych rict, ze nevim. Ale budu se drzet klasickeho postulatu - nemuzu-li neco vyvratit, pak to plati. Tedy: myslim, ze jsi verbalne anihiloval ty, kteri si to nejak (vice ci mene) zaslouzili  ;)

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Zakázané území - kdo a co dostalo na Foru zákaz
« Odpověď #57 kdy: 13. Června 2007, 21:44:27 »
to by mě právě taky hrozně zajímalo! co to bylo za tak důležitýho člověka že ho Skůlos poslouchá na slovo a přitom je to takovej KARAKTER že se bojí pod svůj názor podepsat...

a) Scooolie je tu boss, ergo pravidla tvori on, rozhodne se sebou nenechava nekym manipulovat. Ten ban pro KaraiteCZ zduvodnil.
b) Scooolie i ja jsme vyslechli nekolik stiznosti. Na tom trvam. Ale ostatni prozrazovat nebudu. To, ze ja jsem byl take pro ban jsem uz napsal.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Zakázané území - kdo a co dostalo na Foru zákaz
« Odpověď #58 kdy: 13. Června 2007, 21:48:44 »
Nebudu nikoho jmenovat , ale jestli si někdo myslí , že jsem stvořil "karlu" a proto on stvořil "simona" - tak se sám shazuje. A to velmi.
Který tři idioti hlasovali pro tu možnost 1 v anketě? račte se podepsat - existujete-li.

To prvni me trochu miji, je tu neco zasadniho, co mi uniklo ?
Ad hlasovani : pri tehle formulaci otazek v ankete jsem nemohl hlasovat jinak, nez pro odpoved B  ;D Ale Nille, ruku na srdce, kdyz uz se porad zminujes o pravech na odlisny nazor, proc oznacujes ty, kteri (z tveho pohledu nelogicky) hlasovali pro moznost A jako "idioty" ? Ted asi rozpoutam debatu o protekcionismu, ale napsat to nekdo jiny, tak uz mu v PM lezi vystraha  8)

nillbert

  • Host
Re: Zakázané území - kdo a co dostalo na Foru zákaz
« Odpověď #59 kdy: 13. Června 2007, 21:57:24 »
... Nille, ruku na srdce, kdyz uz se porad zminujes o pravech na odlisny nazor, proc oznacujes ty, kteri (z tveho pohledu nelogicky) hlasovali pro moznost A jako "idioty" ?

Vade proto, že se 3 hlasy objevily současně se "simonem" a hlavně včera jsem čirou náhodou viděl v tajnym tématu tu tvoji diskuzi se Skůlosem ohledně ovlivnování hlasování - a musim říct že mě šokovala (proto, že jste kamarádi - tak jsem byl zticha - i já jsem loajální... ale já bych to neudělal...)

Yan

  • Host
Re: Zakázané území - kdo a co dostalo na Foru zákaz
« Odpověď #60 kdy: 13. Června 2007, 21:59:50 »
Já jsem hlasoval pro tu první možnost v anketě (ale až teď) tedy jako 4. (Ať má Nillbert radost  ;))
« Poslední změna: 13. Června 2007, 22:03:44 od Yan »

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Zakázané území - kdo a co dostalo na Foru zákaz
« Odpověď #61 kdy: 13. Června 2007, 22:04:32 »
Vade proto, že se 3 hlasy objevily současně se "simonem" a hlavně včera jsem čirou náhodou viděl v tajnym tématu tu tvoji diskuzi se Skůlosem ohledně ovlivnování hlasování - a musim říct že mě šokovala (proto, že jste kamarádi - tak jsem byl zticha - i já jsem loajální... ale já bych to neudělal...)

Mas na mysli zkreslovani hlasovani o clancich na hlavni strance ? Dotycny uzivatel dostal vystrahu. Hlasovani tady na foru je trosku jina zalezitost, tady nestaci jen zmenit IP, tady by bylo potreba zalozit novy ucet. Kazdy hlasujici ma jeden hlas - je to na rozdil od hlavni stranky vazane ne na cookies a IP ale na uzivatelsky ucet. I kdybych chtel, nemuzu uz znovu v ankete hlasovat.

nillbert

  • Host
Re: Zakázané území - kdo a co dostalo na Foru zákaz
« Odpověď #62 kdy: 13. Června 2007, 22:05:26 »
Já jsem hlasoval pro tu první možnost v anketě (ale až teď) tedy jako 4. (Ať má Nillbert radost  ;))

no vidiš - a to tě chtěli Skůlos, Jicchak a Vader vyrazit - a já ne.

nillbert

  • Host
Re: Zakázané území - kdo a co dostalo na Foru zákaz
« Odpověď #63 kdy: 13. Června 2007, 22:07:28 »
Mas na mysli....

dobře víš co mám na mysli, je to PODVOD a basta fidli, nebudem to tady rozebírat...

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Zakázané území - kdo a co dostalo na Foru zákaz
« Odpověď #64 kdy: 13. Června 2007, 22:07:46 »
no vidiš - a to tě chtěli Skůlos, Jicchak a Vader vyrazit - a já ne.

Protoze Yan je jeden z tech, kteri dostali varovnou PM a zmenili svuj pristup. Je sice pravda, ze s 99% Yanovych nazoru nesouhlasim, ale uz je jen rypavy, ne utocny nebo vulgarni.

Yan

  • Host
Re: Zakázané území - kdo a co dostalo na Foru zákaz
« Odpověď #65 kdy: 13. Června 2007, 22:11:02 »
no vidiš - a to tě chtěli Skůlos, Jicchak a Vader vyrazit - a já ne.
To by se mi nelíbilo, ale zajímalo by mě proč? Rozhodně jsem nikdy nikoho neurazil, ani jsem nerozjel žádnou protieretzskou kampaň (ani mailík jsem nerozeslal) pronboha proč Scooolie, Vadere, co jsem proved za co.......................... :o

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Zakázané území - kdo a co dostalo na Foru zákaz
« Odpověď #66 kdy: 13. Června 2007, 22:12:07 »
... Nille, ruku na srdce, kdyz uz se porad zminujes o pravech na odlisny nazor, proc oznacujes ty, kteri (z tveho pohledu nelogicky) hlasovali pro moznost A jako "idioty" ?

Vade proto, že se 3 hlasy objevily současně se "simonem" a hlavně včera jsem čirou náhodou viděl v tajnym tématu tu tvoji diskuzi se Skůlosem ohledně ovlivnování hlasování - a musim říct že mě šokovala (proto, že jste kamarádi - tak jsem byl zticha - i já jsem loajální... ale já bych to neudělal...)

Švindlovat při hlasování zde na Foru se nedá. Pokud dá, pak nevím jak. A co se týče švindlování při hlasování na samotném webu, pak mohu říct jen to, že jsem dnes ráno - před 9. dal NOVOU anketu, kdo by byl nejlepší prezident Izraele a před polednem už tam bylo 15 hlasů pro Perese a asi 10 pro Rivlina. Já nedal ani jeden. Ergo na titulním webu to jde.

Jinak opravdu netuším co tě kde šokovalo - každopádně toto tajemné veřejné naznačení je opravdu "nenápadné"  ;D

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Zakázané území - kdo a co dostalo na Foru zákaz
« Odpověď #67 kdy: 13. Června 2007, 22:13:18 »
no vidiš - a to tě chtěli Skůlos, Jicchak a Vader vyrazit - a já ne.
To by se mi nelíbilo, ale zajímalo by mě proč? Rozhodně jsem nikdy nikoho neurazil, ani jsem nerozjel žádnou protieretzskou kampaň (ani mailík jsem nerozeslal) pronboha proč Scooolie, Vadere, co jsem proved za co.......................... :o

Sorry Nille, ale to je blbost. O banu pro Yana se nikdy nejednalo.

nillbert

  • Host
Re: Zakázané území - kdo a co dostalo na Foru zákaz
« Odpověď #68 kdy: 13. Června 2007, 22:14:15 »
Jinak opravdu netuším co tě kde šokovalo - každopádně toto tajemné veřejné naznačení je opravdu "nenápadné"  ;D

Kdyby se mě Vad nezeptal - JAK MĚ TO NNAPADLO - nikkdy bych o tom sám nezačal... :-)

nillbert

  • Host
Re: Zakázané území - kdo a co dostalo na Foru zákaz
« Odpověď #69 kdy: 13. Června 2007, 22:17:11 »
Sorry Nille, ale to je blbost. O banu pro Yana se nikdy nejednalo.

Včera (nebo předevčírem) jsem se (mimochodeem poprvé) probíral těma tajnejma tématama v Café Eretz - a ty tam s Vadem mluvíš o vyhození Yana - že to chce Jicchak - a celkem jste si notovali... je to asi už něco staršího - ale je to tam , rač se podívat...

DOPLNĚNÍ:
(ted jsem se na to koukal znova A je tam dokonce samostatné téma "Yan" a je založené dokonce přímo Skůlosem... :-))))
« Poslední změna: 13. Června 2007, 22:33:41 od nillbert »

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Zakázané území - kdo a co dostalo na Foru zákaz
« Odpověď #70 kdy: 13. Června 2007, 22:19:40 »
To by se mi nelíbilo, ale zajímalo by mě proč? Rozhodně jsem nikdy nikoho neurazil, ani jsem nerozjel žádnou protieretzskou kampaň (ani mailík jsem nerozeslal) pronboha proč Scooolie, Vadere, co jsem proved za co.......................... :o

Duvody byly v PM kterou jsem ti poslal. Zmenil jsi chovani, takze nadale nebyl duvod uvazovat o banu. Jeste pro upresneni - "uvazovanim o banu" se rozumi i zaslani varovne PM. Ale jak jsem rekl, zmenil ses. Netreba to dale rozpatlavat.

Yan

  • Host
Re: Zakázané území - kdo a co dostalo na Foru zákaz
« Odpověď #71 kdy: 13. Června 2007, 22:26:20 »
Včera (nebo předevčírem) jsem se (mimochodeem poprvé) probíral těma tajnejma tématama v Café Sion - a ty tam s Vadem mluvíš o vyhození Yana - že to chce Jicchak - a celkem jste si notovali... je to asi už něco staršího - ale je to tam , rač se podívat...
No, možná že si to sem neměl psát  :D, ale pokud chce Jichak mé vyhození, tak toho si vážím  8)

[Duvody byly v PM kterou jsem ti poslal. Zmenil jsi chovani, takze nadale nebyl duvod uvazovat o banu. Jeste pro upresneni - "uvazovanim o banu" se rozumi i zaslani varovne PM. Ale jak jsem rekl, zmenil ses. Netreba to dale rozpatlavat.
Sakra, já si teda bohužel už nevzpomínám co a v jaké souvislosti mi od tebe přišlo, možný to je....... ale to spíš byl důsledek nějaký vyhrocený diskuze, zvláštní je že to se mi většinou nestává....... no nikdo není dokonalý, nemůžeš mě trochu nakopnout (třeba SZ když to tady nechceš šířit).

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Zakázané území - kdo a co dostalo na Foru zákaz
« Odpověď #72 kdy: 13. Června 2007, 22:31:11 »
No, možná že si to sem neměl psát  :D, ale pokud chce Jichak mé vyhození, tak toho si vážím  8)

Vytacet svateho muze neni fer  :D Ale ted vazne - proste mas nazory, ktere vetsinou spatne prezvykavam i ja. Ale to je muj problem. Uplne jinak to muze vnimat clovek zijici v Jeruzaleme.

Sakra, já si teda bohužel už nevzpomínám co a v jaké souvislosti mi od tebe přišlo, možný to je....... ale to spíš byl důsledek nějaký vyhrocený diskuze, zvláštní je že to se mi většinou nestává.......

Nebudu to dal rozpatlavat ani tady, ani pres PM. Proste to bylo a uz neni. Tecka.

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re: Zakázané území - kdo a co dostalo na Foru zákaz
« Odpověď #73 kdy: 14. Června 2007, 08:18:32 »

Vytacet svateho muze neni fer  :D Ale ted vazne - proste mas nazory, ktere vetsinou spatne prezvykavam i ja. Ale to je muj problem. Uplne jinak to muze vnimat clovek zijici v Jeruzaleme.

No nevim jak se charakterizuje svatost - ale byla bych s tim terminem opatrna. Vytacet se muze, otazka je reakce. Podivejme se na napriklad na takoveho Hillela (viz znamy pribeh o konvertitovi). A jeste jeden pribeh : byl jeden velky rabin, ktery mel znamou jesivu, kde se ucilo mnoho moudrych zaku a take dost zaku jejichz znalosti neodpovidali pozadovane urovni, kdyz se ho zeptali proc ty, rekneme ne dost schopne nevyhodi, odpovedel - jednou jsem vyhodil jednoho nehodneho zaka a dnes se jmenuje Trockij. Od te doby jsem dal slib, ze nikdy nikoho z jesivy nevyhodim, ale naopak budu se takovym studentum venovat. (Myslim ze se jednalo o znameho rabi Melzera) Jeste poznamka - pravnuk toho vyhozeneho talmudskeho zacka, ktery si pak dal jmeno Trockij zije v Izraeli a uci se Toru.  :D Kazdopadne kdyz vsichni pritakavaji tak je nuda. Na hloupe kecy se nemusi reagovat a tim odumrou sami, jaksi na ubyte.

Martin

  • Host
Re: Zakázané území - kdo a co dostalo na Foru zákaz
« Odpověď #74 kdy: 14. Června 2007, 09:34:50 »
Který tři idioti hlasovali pro tu možnost 1 v anketě? račte se podepsat - existujete-li.

Poněkud zpozdile (přeci jen zde nejsem tak zcela pravidelně:) se podepisuji ;D

Dokonce jsem měl tu čest být prvním hlasujícím :P


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15