Autor Téma: Žid vyhraje v loterii ohromnou sumu peněz  (Přečteno 10270 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Luděk Vališ

  • Host
Žid vyhraje v loterii ohromnou sumu peněz
« kdy: 22. Srpna 2010, 23:21:40 »
Novináři se ho ptají- Pane, vyhrál jste rekordní výhru,tolik peněz ještě nikdy nikdo nevyhrál. Jak s těmi penězi naložíte ? To se přece nedá do konce života utratit! A Žid jim odpoví- Část si ponechám na luxusní život až do smrti a za zbytek postavím gigantický pomník Adolfu Hitlerovi. A novináři na to- pane, ale Vy Žid, proč budete stavět památník Hitlerovi? A žid si vyhrne rukáv a řekne- Ta čísla mám totiž od něho!!!!!

Offline gvodrazka

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 001
  • Pohlaví: Mužské
Re: Žid vyhraje v loterii ohromnou sumu peněz
« Odpověď #1 kdy: 23. Srpna 2010, 08:14:31 »
Zatím sklízím trní, ale brzy budu sklízet růže -12. Srpen 2010, 22:17:11 
.... Do těchto stránek již nebudu psát, nenechám se urážet.


Pane Vališ, očekával jsem téměř najisto, že sklizeň uvedených produktů se bude odehrávat někde jinde. Ulevilo se mi značně i po Vašem ujištění, že s Vaší literární produkcí se na těchto stránkách již nesetkáme. Proč nedokážete dostát svému slovu? Proč chcete, aby se mi znovu dělalo špatně, když čtu něco od Vás? :(

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re: Žid vyhraje v loterii ohromnou sumu peněz
« Odpověď #2 kdy: 23. Srpna 2010, 08:47:52 »
Navrhuji příspěvek odstranit, možná pan vališ pochopí sám a odstraní sám.

Elazar

  • Host
Re: Žid vyhraje v loterii ohromnou sumu peněz
« Odpověď #3 kdy: 23. Srpna 2010, 11:00:23 »
Zatím sklízím trní, ale brzy budu sklízet růže -12. Srpen 2010, 22:17:11 
.... Do těchto stránek již nebudu psát, nenechám se urážet.


Pane Vališ, očekával jsem téměř najisto, že sklizeň uvedených produktů se bude odehrávat někde jinde. Ulevilo se mi značně i po Vašem ujištění, že s Vaší literární produkcí se na těchto stránkách již nesetkáme. Proč nedokážete dostát svému slovu? Proč chcete, aby se mi znovu dělalo špatně, když čtu něco od Vás? :(

Svatá pravda. Také jsem se zaradoval, když jsem četl Luďkovo "S pánom bohom idem od vás, neublížil som, neublížil som žiadnemu z vas..."
Odstranit příspěvek i Vališe. O schopnosti p. Vališe cokoli chápat pochybuji.

Offline Dan

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 134
Re: Žid vyhraje v loterii ohromnou sumu peněz
« Odpověď #4 kdy: 23. Srpna 2010, 12:30:33 »
Zatím sklízím trní, ale brzy budu sklízet růže -12. Srpen 2010, 22:17:11 
.... Do těchto stránek již nebudu psát, nenechám se urážet.


Pane Vališ, očekával jsem téměř najisto, že sklizeň uvedených produktů se bude odehrávat někde jinde. Ulevilo se mi značně i po Vašem ujištění, že s Vaší literární produkcí se na těchto stránkách již nesetkáme. Proč nedokážete dostát svému slovu? Proč chcete, aby se mi znovu dělalo špatně, když čtu něco od Vás? :(

Svatá pravda. Také jsem se zaradoval, když jsem četl Luďkovo "S pánom bohom idem od vás, neublížil som, neublížil som žiadnemu z vas..."
Odstranit příspěvek i Vališe. O schopnosti p. Vališe cokoli chápat pochybuji.
Proč by se měl příspěvek odstranit? Ať čtenáři vidí, že ne každý uživatel Fóra musí být inteligentní!  ;D

Offline Albert Ahornchen

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 108
Re: Žid vyhraje v loterii ohromnou sumu peněz
« Odpověď #5 kdy: 23. Srpna 2010, 15:35:13 »
ach jo pane Vališ ,  jste nebo to ze sebe jen děláte ?  Já bych byl také pro smazání účtu .

Elazar

  • Host
Re: Žid vyhraje v loterii ohromnou sumu peněz
« Odpověď #6 kdy: 23. Srpna 2010, 15:53:02 »
Zatím sklízím trní, ale brzy budu sklízet růže -12. Srpen 2010, 22:17:11  
.... Do těchto stránek již nebudu psát, nenechám se urážet.


Pane Vališ, očekával jsem téměř najisto, že sklizeň uvedených produktů se bude odehrávat někde jinde. Ulevilo se mi značně i po Vašem ujištění, že s Vaší literární produkcí se na těchto stránkách již nesetkáme. Proč nedokážete dostát svému slovu? Proč chcete, aby se mi znovu dělalo špatně, když čtu něco od Vás? :(

Svatá pravda. Také jsem se zaradoval, když jsem četl Luďkovo "S pánom bohom idem od vás, neublížil som, neublížil som žiadnemu z vas..."
Odstranit příspěvek i Vališe. O schopnosti p. Vališe cokoli chápat pochybuji.
Proč by se měl příspěvek odstranit? Ať čtenáři vidí, že ne každý uživatel Fóra musí být inteligentní!  ;D

Zrovna na to tu nemusí být Luděk Vališ. Stačí místní spolek kverulantů, že... V případě Luďka Vališe jde o něco jiného. Není tu proto, aby nějak diskutoval, jen nesmyslně zaplavuje fórum stupidními příspěvky. Gugi to vystihl naprosto přesně.
« Poslední změna: 23. Srpna 2010, 15:56:28 od Elazar »

Offline Dan

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 134
Re: Žid vyhraje v loterii ohromnou sumu peněz
« Odpověď #7 kdy: 23. Srpna 2010, 16:55:59 »
Malý, nebohý turista se prochází Belfastem. Najednou zpoza rohu vyskočí dva metry vysoký terorista se samopalem a kuklou na hlavě :"Jakýho jsi náboženství, co??!!!" zahřímá. Co teď, říká si turista, když řeknu, že jsem protestant, určitě to bude katolík, zastřelí mě jako psa, ale jestliže mu povím, že jsem katolík, jako na potvoru to bude protestant a na oplátku mě posle expres do pekla. Nejistě se usměje a prohlásí :"Noo, já jsem žid, víte?". Terorista si vesele strhne kuklu a obrátí zrak k nebesům :"U Alláha, to je náhoda, žid v severním Irsku!!"

Offline Dan

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 134
Re: Žid vyhraje v loterii ohromnou sumu peněz
« Odpověď #8 kdy: 23. Srpna 2010, 17:07:49 »
Stejný vtip je možné najít na třeba rádiu Werewolf, nebo na huličském fóru, ale kdysi jsem ho našel i mezi židovskými vtipy a poslal ho příznivec JDL:

https://wwwradiowerewolf.blogspot.com/2009/04/happy-birthday-uncle-adolf.html

Old joke about the rabbi lispshits....
rabbi lipshits wins the New York Lottery for 3 million dollars.
The old hebe has a press conferance. A reporter shoves a microphone through the crowd asking lipshits what is he going to do with the money.
_Vell I keeps a million fer me and duh vife
_I gives a million to duh sinnnngaoge
-I gives a million to duh NAZI Party
The reporter is agast and says when I interviewed you last year you said you were a halohoax survivor. Why on earth would you give the NAZI Party a million dollars?
_old kike rolls up its sleeve up and says
VahT are ya kiddin me? Der duh vones who gave me duh numbas.

https://message.snopes.com/showthread.php?t=2238

https://www.marijuana.com/humor-jokes/56230-jewish-jokes.html


Karels

  • Host
Re: Žid vyhraje v loterii ohromnou sumu peněz
« Odpověď #9 kdy: 24. Srpna 2010, 05:15:34 »
Když už mi přišel mail (a počítám i dalším), abych moderoval diskuzi, vtip smažte, nevím, co je na něm vtipný - znám řadu antisemitských vtipů. Ale tomuhle se zasmějí jedině bl*bouni....

Zina

  • Host
Re: Žid vyhraje v loterii ohromnou sumu peněz
« Odpověď #10 kdy: 25. Srpna 2010, 23:08:23 »
Myslím,že L.Vališovi nejde vůbec o vtip jako takový.Je mě líto,že něco takového napíše člověk,který přeje všem vše dobré.

martindeporres

  • Host
Re: Žid vyhraje v loterii ohromnou sumu peněz
« Odpověď #11 kdy: 26. Srpna 2010, 09:53:28 »
Novináři se ho ptají- Pane, vyhrál jste rekordní výhru,tolik peněz ještě nikdy nikdo nevyhrál. Jak s těmi penězi naložíte ? To se přece nedá do konce života utratit! A Žid jim odpoví- Část si ponechám na luxusní život až do smrti a za zbytek postavím gigantický pomník Adolfu Hitlerovi. A novináři na to- pane, ale Vy Žid, proč budete stavět památník Hitlerovi? A žid si vyhrne rukáv a řekne- Ta čísla mám totiž od něho!!!!!
Milý Luďku, tento vtip patří do té kategorie, o kterém  člověk neví, jestli je má vypustit z úst ve dvě ráno poté, co každý ve společnosti to vypil už mnohem víc, než normálně snese. Házet to tímto způsobem do tohoto fóra  považuji za nerozum nebo za zlý úmysl.

Offline Albert Ahornchen

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 108
Re: Žid vyhraje v loterii ohromnou sumu peněz
« Odpověď #12 kdy: 27. Srpna 2010, 18:20:51 »
Pane Vališ nevím proč mi píšete na osobní email, když můžete tady rovnou reagovat na můj postoj na ten Váš nemístný vtip .

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15