Autor Téma: Re: bídný hnus ??  (Přečteno 6819 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

karaitecz

  • Host
Re: bídný hnus ??
« kdy: 6. Června 2007, 18:29:06 »
be*H  Dne 4.6 zveřejnil rabbi Jicchak svůj denní report z Jisroele.  Vyslovuje se v něm mj. také o jakém si "bídném hnusu". nejsem si zcela jistý, zda má na mysli pochod gejíků po Jerušalajmu nebo po Jisroeli, ale chtěl bych jenom upozornit, že i kdyby nakrásně šlo o homosexuály (gejíky a lesby), kde v tóře a ve své lidské bytosti bere tak studovaný rebbe (viz ježek v mléce) tolik odvahy, že jediným okamžikem poruší hnedle zhruba 14 micwot.
      Ptám se, kdo ten "bídný hnus" stvořil, jestli Sladký požehaný anebo někdo jiný, ptám se - zda to není nejryzejší projev lašon ha-ra, když se o této komunitě hovoří s takovým afektem a samozřejmě se ptám, co vy na to. Nejen na "rechilut" potažmo "lašonování"  (nejen) rav Jicchaka, ale především na ten problém samotný.
   Proč by teplí nemohli chodit po světě ?   Proč se komukoli upírá obraz B-ží přítomnosti v něm a je označován za cokoli (včetně "bídného hnusu")... To to tu pak vypadá maličko jako v některých křesťanských sborech.  Kážeme vodu a lemtáme víno.

Mimochodem teplej žid není žid ?
Počítá tóra s homosexualitou ?
Viděli jste Trembling before the G-d ?
(ale to jsou už jen takové podotázky)
   Nebo snad micwa o rechilut neplatí, resp. je méně závazná než ježek v mlíce ?

Sorry, ale fakt mne to nejen vytočilo  - to asi víc uživatelů -, ale neuvěřitelně lidsky zklamalo...

achabisko  www.chewra.com

Abych rekl pravdu tak mam k homosexualum neutralni vztah, tedy do doby nez me bude chtit prefiknout nejaky asspumper.
Homosexualita byla v biblickych dobach spojovana hlavne s ritualni homosexualitou, existovala ritualni homosexualni prostituce,pohansti Rekove mely manzelky jen na zajisteni potomku a na sex meli chlapce.
Castecne si homosexualove za nesnasenlivost okoli muzou sami, svoji provokaci, aroganci, oportunismem ap.
Mozna kdyby vice tolerovali viru a nazory jinych, ze oni by je tolerovali vice take.
Vim ze kdybych mel homosexualni dite, ze bych nebyl nadsenej, ale ani bych ho nepodrezal nebo nevyhodil na ulici.
Vite ze 4% je velmi stary Freuduv odhad?! Dnesni studije hovori az o 16%!
Nekde jsem cetl, ze nejvetsi kritici homosexualiti, jsou casto skriti homosexualove. Nebojuji ani tak proti homosexualite jinych, ale spis proti homosexualite vlastni.

nillbert

  • Host
Re: bídný hnus ??
« Odpověď #1 kdy: 6. Června 2007, 19:58:33 »
Vite ze 4% je velmi stary Freuduv odhad?! Dnesni studije hovori az o 16%!
Nekde jsem cetl, ze nejvetsi kritici homosexualiti, jsou casto skriti homosexualove. Nebojuji ani tak proti homosexualite jinych, ale spis proti homosexualite vlastni.

Nesmysl. To neni žádný Freudův odhad , to za prvé, studii která by měla tu drzost že by uváděla 16% jsem ještě neviděl , to za druhé. I ty nejzmanipulovanější teploušské "studie" - prováděné samozřejmě teplouši - hovoří max o 10%. Naopak seriozní vědecké studie hovoří o 0,5 maximálně 1 (jednom) procentu.
Argument že odpůrci teploušů jsou sami ještě větší teplouši je opět pouze deviantní demagogie teploušů - samozřejmě naprosto směšná (oni ti teplouši mají vůbec velký problém s IQ) Je to stejný nesmysl jako tvrdit že policisté stíhající vrahy jsou ve skutečnosti ještě daleko větší vrahové než zločinci které se snaží dopadnout.
« Poslední změna: 6. Června 2007, 20:00:13 od nillbert »

karaitecz

  • Host
Re: bídný hnus ??
« Odpověď #2 kdy: 7. Června 2007, 09:52:03 »
Tyto udaje jsou z nejakejch skript, ktera jsem musel asi pred rokem cist. Udaj me take zarazil a tak jsem patral a toto tvrzeni podporovalo vice zdroju. Nemyslim si ze se jedna o vyzkum homosexuality samotnejma teplousema, spise se od dob Freuda meni kriteria pro posuzovani homosexuality. V dobe Freuda, to bylo hodne velke tabu a k teto orientaci se hlasilo o hodne mene lidi nez dnes. K tem kriteriim bych se vratil, nektere studie za homosexualy povazuji nejenom osoby ktere se k tomu hlasi, ale i osoby, ktere s nejakeho duvodu praktikuji sex s osobou stejneho pohlavi. Nektere studie zahrnuji do teto skupiny i lidi, kteri pripousti, ze se jim nekdy zda o sexu s osobou stejneho pohlavi, ci lide kteri priznaji ze by "snesly" sex s osobou stejneho pohlavi.
Netvrdil jsem ze VSICHNI kdo kritizuji homosexualitu jsou skryti homosexualove, ale ze cast skrytych homosexualu patri k nejtvrdsim krytikum homosexuality.
Nillberte davej si bacha na svuj "ringpiece" kdyz si budes davu zavazovat tkanicku u bot, aby sz tebe nejakej nabusenej "asspumper" neudelal sveho "nopjockeye", prece jenom 16% je uz dost! ;D ;D ;D

Yan

  • Host
Re: bídný hnus ??
« Odpověď #3 kdy: 7. Června 2007, 10:08:07 »
No, já doufám, že ty 4% jsou konečným číslem. I tak to v podstatě znamená, že v některej tvuj spolužák byl homosexuál (PS jo, vim co je statistika, takze je mi jasný že žádnej můj spolužák jím být nemusel....... v tom případě jsi ale měl ty dva takový spolužáky :-) slovy Nillberta: to jste teda byly třída plná buzerantů  ;D) doufám že mi to nikdo nesmaže, to bylo pro odlehčení.
Taky mám dojem, že těch 16% je moc (no abych byl upřímnej, spíš si to přeju. Ale je fakt že tyhle úvahy jsem taky zaznamenal. A taky se přiznám, že se docela kloním k tomu názoru že ti nejtvrdší kritikové homosexuality jsou skrytí homosexuálové. Tak bacha na to co říkáte  ;) abychom i o vás nezačali myslet něco nepěknýho  ;)

karaitecz

  • Host
Re: bídný hnus ??
« Odpověď #4 kdy: 7. Června 2007, 13:03:38 »
Oni se spis koncentrujou do vetsich mest, kde to na nich nikdo nepozna >:(
Ale jak jsem rekl dokad me nejakej nebude chtit ojet, abo pokud me nebudou provokovat tak na ne kaslu!
Videli jste Borata a scenku s gumovou rukou ;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15