Autor Téma: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých  (Přečteno 80845 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline petahyah

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 618
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #75 kdy: 3. Června 2010, 21:01:03 »
ČT dělá islamistům PR za peníze českých koncesionářů ;D
Ten Šticha je nějak chytrý, asi si myslí, že Gaza je nějaký přístav na Jadranu, a že tam české novináře nenechali točit nudisty. 8)
יואל טייטלבוים

janagab

  • Host
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #76 kdy: 3. Června 2010, 21:18:12 »
taky mám ten dojem, že pan Šticha spadnul z jahody a absolutně neví, k čemu se vlastně vyjadřuje. už jsem do toho investovala tolik sil, že to jen tak nenechám. zkusím počkat do příštího týdne - jak dopadne jednání Rady ČT, ale oficiální doporučenou stížnost se žádostí o sdělení, kolik "akce" stála a kdo ji platil budu požadovat zcela určitě. Jana

martindeporres

  • Host
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #77 kdy: 3. Června 2010, 22:16:11 »
Izraelský premiér Benjamin Netanjahu ve čtvrtek v reakci na kritiku vojenského zásahu proti flotile lodí s propalestinskými aktivisty prohlásil, že je ochoten uvažovat o zmírnění námořní blokády pásma Gazy. ............
Tak je to tady. Všichni tu provokaci sežerou i s navijákem a Izrael zase ustoupí. Napadá mě tolik sprostých slov, že kdybych je tu publikoval, dostal  bych za ně naprosto oprávněně na tomto fóru doživotního banána.  >:( :( >:D

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #78 kdy: 3. Června 2010, 22:55:47 »
Bohužel s vami musím souhlasit, je to prusvih.  :'(

Offline Kjan_

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 24
  • Pohlaví: Mužské
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #79 kdy: 3. Června 2010, 22:59:15 »
Já nevím, co je na tom nejasné. Pásmo Gazy není normální země a každý, kdo tam cokoliv přiváží, musí počítat s obrannou reakcí státu Izrael. Každý na místě Izraele by se choval obdobným způsobem. Takže: jedná se o naivitu (o tom se spíše dá pochybovat) anebo o provokaci.
יוחנן

Offline Eva

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 182
« Poslední změna: 4. Června 2010, 08:16:28 od Eva »

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #81 kdy: 4. Června 2010, 08:34:30 »
Izraelský premiér Benjamin Netanjahu ve čtvrtek v reakci na kritiku vojenského zásahu proti flotile lodí s propalestinskými aktivisty prohlásil, že je ochoten uvažovat o zmírnění námořní blokády pásma Gazy. ............
Tak je to tady. Všichni tu provokaci sežerou i s navijákem a Izrael zase ustoupí. Napadá mě tolik sprostých slov, že kdybych je tu publikoval, dostal  bych za ně naprosto oprávněně na tomto fóru doživotního banána.  >:( :( >:D

Zatím je to dementováno...
No Ships to Gaza, Netanyahu Tells Top Ministers
 https://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/137875

Offline gvodrazka

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 001
  • Pohlaví: Mužské
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #82 kdy: 4. Června 2010, 08:44:51 »
Haaretz píše, že dosavadní předběžné vyšetřování ukazuje, že „aktivisté“ se pokusili zatáhnout asi 3 námořní izraelské commandos do podpalubí, zjevně s úmyslem unést je po vzoru Gilada Šalita.

https://www.haaretz.com/print-edition/news/israel-navy-3-commandos-nearly-taken-hostage-in-gaza-flotilla-raid-1.294114

Jediot Achronot uvažují o počtu 4 commandos...

... Tož děcka: gut šabes lekulam... ;)

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské

ari180

  • Host
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #84 kdy: 4. Června 2010, 13:38:24 »
Protest proti útoku izraelskej armády na lode s humanitárnym nákladom.Date:   Tuesday, June 1, 2010
Time:   4:00pm - 6:00pm
Location:   Bratislava: Internáty Mlynská dolina a Izraelské veľvyslanectvo

S hrozou citam,ze 1.6 sa ma uskutocnit protest tychto lavicovych a mohamedanom naklonenych blaznov.Chcu si to nasmerovat ku Izraelskej ambasade.

Ich poziadavky su nasledovne
 Vyzývame predstaviteľov svetového spoločenstva, Európskej únie a Slovenskej republiky:
- aby odsúdili útok izraelskej armády na konvoj lodí vezúcich civilistov a humanitárnu pomoc pre obyvateľov Gazy.
- aby odsúdili už tri roky trvajúcu blokádu pásma Gazy, ktorá spôsobila humanitárnu katastrofu a aby vyvinuli tlak na jej zrušenie.
- aby odsúdili izraelskú okupáciu Palestíny a vyvinuli tlak na Izrael, aby sa z okupovaných území stiahol a umožnil vytvorenie životaschopného palestínskeho štátu.

Len ma zaujima ci by sa nenasli ludia ktori by prisli podporit Izrael a takpovediac postavit sa na obranu Ambasady.
Dakujem

Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #85 kdy: 4. Června 2010, 15:42:28 »
Ari, myslíte toto?
https://www.changenet.sk/?section=kalendar&x=490666&cat=14658#ixzz0pb3VZ07O

..ale to už bolo..

v utorok, dnes je piatok..

šabat šalom..  ;)

ari180

  • Host
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #86 kdy: 4. Června 2010, 16:29:28 »
jaaj jasnee...poplietol som si mesiace trochu  :-[
len dnes som sa o tom dozvedel :d 
tak nic ted...dakujem :D
sabat salom :d

janagab

  • Host
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #87 kdy: 4. Června 2010, 17:26:27 »
dnes jsem znovu atakovala Českou televizi a chtěla přesně vědět, kdo platil reportéry ČT na provokatérské výpravě. po cca 20ti minutovém rozhovoru mi rozčilená paní vedoucí diváckého centra sdělila, že "promile" mého koncesionářského poplatku šlo i na tuto akci. ČT je prý placena ze 70 procent z koncesionářských poplatků a ze 30 ze své obchodní činnosti. Pokud chci podrobnější informace, mám si požádat dle Zákona 106/1999Sb. O svobodném přístupu k informacím. arogance ČT nemá obdoby. viz jejich níže uvedené dnešní vyjádření:


Vážená paní, telefonicky jste si vyžádala informace o účasti našeho redaktora v oblasti Gazy. Zde pro Vás přikládám vyjádření Vedoucího zahraniční redakce ČT Martina Řezníčka.

 
Česká televize se zúčastnila konvoje s humanitární pomocí určeného pro Gazu s cílem přinést původní, autentické zpravodajství o této důležité mezinárodní události.

Vývoj v posledních hodinách relevantnost tohoto cíle dokázaly.  Česká televize měla na jedné z lodí jednoho ze svých nejzkušenějších reportérů a kameramanů Petra Zavadila, resp. Jana Línka. Petr Zavadil má s Blízkým východem dlouholeté zkušenosti, patří mezi přední české odborníky na tuto oblast. Přítomnost štábu nezávislého média, jakým je Česká televize, na jedné z lodí s propalestinskými skupinami není v žádném případě důkazem příklonu k jedné ze stran blízkovýchodního konfliktu. Nejen osoba zkušeného zpravodaje, ale i vnitřní politika Redakce zpravodajství České televize, která v maximální možné míře ctí hodnoty jako nestrannost a nezaujatost, jsou dostatečnými zárukami objektivního přístupu vůči této události. Autentické svědectví - nejen českých - novinářů z incidentu, který se odehrál v noci z neděle na pondělí, bude cennou nezávislou informací nejen pro diváky České televize, ale i v mezinárodním kontextu. Pohled propalestinských skupin bude totiž logicky veden snahou interpretovat události pouze z jednoho úhlu.

Naštěstí ne všichni jsou jako ČT, ICEJ protestuje a do médií dává prohlášení, kterým se staví za Izrael. Toto prohlášení jsem pochopitelně podpořila.

s ČT ještě nekončím. sice je to hodně náročné, ale dokud nedostanu oficiální písemné vyjádření k této záležitosti, nedám jim - dacanům - klid. je to o to horší, že si tyhle lumpy platíme z koncesionářských poplatků. s tím se v žádném případě nesmířím. jana

Offline Tomsik

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 407
  • Pohlaví: Mužské
    • KVH Sayeret Nahal Praha
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #88 kdy: 4. Června 2010, 20:42:23 »
Tak vzhledem k tomu, ze jsem do CT i na radu CT posilal email, tak koukam, ze vsem, kdo se dozaduje informaci od pana Reznicka, prisla ta sama odpoved, a to slovo od slova, cili ocividne si tam ani nedavaj cas oby odepsali kazdemu zvlast! da se to pochopit pri poctu dotazu kteremu ted asi celi, ale nevi nevim, budiz...
Kazdopadne dostupna videa a info sdili na Facebooku, treba si to aspon nekdo precte nebo na to mrkne

igi79

  • Host
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #89 kdy: 4. Června 2010, 23:38:37 »
cim sa lisi toto video:
https://www.liveleak.com/view?i=6a3_1275348204

od videi s oslavami v uliciach po 9/11???

V nicom! Ludia oslavujuci tragediu si nezasluzia nazyvat sa civilizovanymi!

Offline Tomsik

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 407
  • Pohlaví: Mužské
    • KVH Sayeret Nahal Praha

Offline Eva

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 182
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #91 kdy: 5. Června 2010, 13:44:41 »

cim sa lisi toto video:
https://www.liveleak.com/view?i=6a3_1275348204

od videi s oslavami v uliciach po 9/11???

V nicom! Ludia oslavujuci tragediu si nezasluzia nazyvat sa civilizovanymi!

videl ste oslavu tragedii?????? v tom videi??? pre istotu dala som si kvapky do oci aby som lepsie videla-ale zazrak,vidim presne to, co sa tam udialo a nie ziadnu oslavu tragedii.
V Tel-Avive pred Tureckou ambasadou izraelski obcania si dovolili nesuhlasit s tureckou vladou a hlavne jej cinitelmi. Dostali policajne povolenie sa postavit pred ambasadu a zahajit tam  strajk. Presne ako sa to robi aj v inych statoch.
 
Dovolim si podotknut ze Turecka vlada ma problem s pamatou. Pri ich nedavnom  nestasti (zemetrasenie) kto bol prvy co im podal humanitarnu pomoc??????????? (ti, ktorych posielaju spat do Osviecimu)



janagab

  • Host
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #92 kdy: 5. Června 2010, 13:53:09 »
musime se snažit, aby se lidi dověděli pravdu. my tady přesvědčujeme sami sebe o něčem, co všichni víme, jak je. to je málo, jak to dostaneme ven?

Offline Eva

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 182
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #93 kdy: 5. Června 2010, 15:01:10 »
musime se snažit, aby se lidi dověděli pravdu. my tady přesvědčujeme sami sebe o něčem, co všichni víme, jak je. to je málo, jak to dostaneme ven?

100% suhlasim s Vami ze presvedcovat nas ktori verime faktom nie je potrebne na novo presvedcovat ale prispevok od igi79 to nedokazuje, ale prave naopak.

janagab

  • Host
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #94 kdy: 5. Června 2010, 15:24:38 »
no, je fakt divnej (teda jestli správně chápu, že srovnává 11.září s provokatérskou lodí - ani se mi tomu nechce věřit, že by toto mohl myslet někdo vážně), ale na jiných diskusích je těch nepoučených, hloupých a nevědomých víc. stačí si to jen přečíst. ale - dopravci "humanitární" pseudopomoci se prý už sami prořekli, když posílali Izraelce do Osvětimi. Jestli se toto potvrdí, tak si troufám věřit, že spousta lidí přehodnotí svůj názor. Jen mi vadí, že se pořád ty dějiny opakují dokola, furt, jak na kolovrátku. a pak, že prý nevstoupíš 2x do stejné řeky... - i 3X říkám já.

Offline Tomsik

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 407
  • Pohlaví: Mužské
    • KVH Sayeret Nahal Praha
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #95 kdy: 5. Června 2010, 18:07:58 »
no vida, dalsi hlupak z lode  :o

https://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/novinar-zadrzeny-izraelci-konzul-jen-radil-nedelat-potize_171414.html

cituji:
V té době byl v Izraeli na návštěvě předseda senátu Přemysl Sobotka...
Očekával bych, že přijede do věznice a řekne Izraelcům: pánové, ruším svou návštěvu, protože tohle nebudete našim lidem dělat, a tady ty tři pány si odvezu s sebou do Prahy. Nic takového se nestalo. On místo toho vydal prohlášení, že celá akce byla provokací. To mě zděsilo. Je to přístup, který je přinejmenším velmi nesprávný, a spíše bych ho nazval zbabělostí, servilností a zradou krajanů.

vse vystihuje treba tento prispevek z diskuze pod clankem, ktera je mimochodem velmi plodna :)
cituji:
Několik teroristy ovládaných lodí se pokusilo prorazit vojenskou blokádu. Podle mého soudu Izrael postupoval až zbytečně mírně, když riskoval životy svých vojáků a poslal je vrtulníky přímo mezi teroristy, namísto aby po nezbytných varováních lodě teroristů rozstřílel raketami. Kdyby se totiž pan Zdeněk Lokaj a jemu podobní už nevrátili, nikdo by nepsal o zvůli a o tom, co ČR udělala či nikoliv.

po precteni clanku se clovek nestaci divit kam az saha lidska hloupost!

Makos

  • Host
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #96 kdy: 6. Června 2010, 01:28:17 »
Mě by jen zajímala otázka legálnosti zásahu i blokády. Ne že bych o tom pochyboval(osobně bych Gazou nechal projet několik tankových divizí severojižním směrem, aspoň pětkrát), ale tyto informace teď(pozdě) vyplouvají na povrch jen velmi předžvýkané.
A docela by se to v diskusi hodilo mít na jednom místě stručné vysvětlení a odkazy na zdroje(OSN, atd.).

Tady https://zoonpolitikon.net/izraelsti-pirati-podruhe se taky jenom odhaduje...

janagab

  • Host
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #97 kdy: 6. Června 2010, 07:47:35 »
co se týče OSN, to je snad (podle mě) jedna z nejhorších organizací v postoji k Izraeli. Je to takový předvoj dozadkulezoucích propalestinských skvader. Informace k blokádě Gazy, důvody apod. samozřejmě jsou, je jich dost, ale je třeba je tak trošku hledat. Dá to práci.

Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #98 kdy: 6. Června 2010, 07:57:53 »
co se týče OSN, to je snad (podle mě) jedna z nejhorších organizací v postoji k Izraeli..
Tos mi vzala zrovna od pusy..   ::)

Offline brian04

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 28
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #99 kdy: 6. Června 2010, 09:58:13 »
Do diskuze moc neprispivam, ale pravidelne ji ctu a rad bych prispel i vlastnim nazorem (i kdyz vse jiz bylo nekolikrat z Vasich rukou napsano).

Osobne plne souhlasim s akci Izraele se zadrzenim lodi, avsak u te prvni akce je skoda, ze zastrelili ty lidi (tim si to docela zavarili na par mesicu), ale souhlasim s tim. NIKDO NESMI NARUSIT SVRCHOVANOST STATU IZRAEL!!!!!!

Velice me udivil clanek na idnes.cz jak lide z lode posilai vajaky IDF zpet do Osvetimy. No vazeni, za tohle bych na tu lod vlitnul a trosku bych pobouchal za to co dokazali vypustit z ust!!

Dalu tu take padlo neco o presvedcovani ostatnich lidi co tomu neveri. Víte, tyto lide bych nazval "hlupaky" ponevadz souhlasi s necim co muze znicit stat Izrael.

Jinak za 5dnů se vracím zpet do Ceske republiky a povim Vam, rok a pul zivota v islamske zemi (Indonesie) me bohate stacil a dokazal jsem si vytvorit obrazek o ruznorodosti inteligence mezi islamskou komunitou a ostatnímy!!

Tot vse. Preji Vám hezkou nedeli  :)   

P.S. jsem velice rad kdyz si mohu precist nazory lidi co to cití podobne jako ja. Kdyz si obcas prectu nazory lidi na zvedavci (prosím neotvirat tuto stranku, budete jen nastvani!) tak mam hned zkazený den  >:(


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15