Autor Téma: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých  (Přečteno 80711 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Martin

  • Host
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #25 kdy: 1. Června 2010, 10:10:10 »
Připadá mi šílené, že ti vojáci slaní rovnou do chřtánu těch "mírových aktivistů".

Když vidím ta videa, vypadá skoro jako zázrak, že to všichni z nich přežili...

martindeporres

  • Host
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #26 kdy: 1. Června 2010, 11:17:44 »
No, řekl bych klobouk dolů před odvahou těch kluků, když viděli, co se tam děje a šli do toho.  Myslím si, že nejsem zbabělec, ale nejsem si jistý, jestli by moje slipy v průběhu slaňování nedostaly jakýsi hnědý proužek.  :D Jinak bych to bral jako poučení pro Izrael, že ať zasáhne mírně nebo tvrdě, řev  bude vždycky. Příště pár dělostřeleckých granátů pod čáru ponoru a bude to. Alespoň nebudou ohroženi ti kluci. Kvůli takovým barbarům se to rozhodně nevyplatí.
P.S. ten článek od Svobody je taky moc hezkej.

Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #27 kdy: 1. Června 2010, 13:38:32 »
tohle není ale vůbec hezký..
strašný.. blbě se mi dejchá..

https://www.youtube.com/watch?v=3k8TwrkvW48

Elazar

  • Host
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #28 kdy: 1. Června 2010, 15:52:15 »
Spíš k smíchu.... Kdyby nešlo o životy (a kdyby to nebylo v ČR). Ubožáci, co si pletou pojmy s dojmy. Od skandovani ("bu bu!"... "bůů bůů...") přes mizerný projev českých účastníků plný lží a nemající hlavu ani patu, mizernou angličtinu jiného chudáka, až po překlepy na transparentech...

Offline Tomsik

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 407
  • Pohlaví: Mužské
    • KVH Sayeret Nahal Praha
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #29 kdy: 1. Června 2010, 19:19:53 »
rozhovor s navratilym ceskym novinarem v Udalostech...to stalo za to...skoda ze se ho nezeptali kdo mu to platil! k smichu

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #30 kdy: 1. Června 2010, 19:25:50 »
Taky jsem to viděl. Měl české jméno a příjmení, ale dikci, jak kdyby to byl cizinec. "Jsem se to snažil točit, ale oni na mě sčíleli..." - škoda, že neřekl, jak je tedy možné, že ještě žije a není zraněn...

dag

  • Host
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #31 kdy: 1. Června 2010, 19:31:01 »
Ty komentáře "českých novinářů" mě nadzvedávají na židli.Kdy už někdo řekne na plnou hubu co ti arabi jsou zač. Dělají z nás za naše peníze blbce. Od kdy s humanitární pomocí jezdí tolik novinářů, že by čekali provokaci?

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #32 kdy: 1. Června 2010, 20:27:09 »
Jasně, že čekali. Buď vítězoslavnou reportáž, jak "prorazili" blokádu Gazy - kdyby to Izrael vzdal a do Gazy lodě pustil, anebo nějaké vzrůšo a krev - když zakročí. Jen to, že na tohle platíme koncesionářské poplatky je hnus...

martindeporres

  • Host
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #33 kdy: 1. Června 2010, 20:53:34 »
Moc hezký článek tady na eretzu na zprávách o kvalitě té "humanitární pomoci". Už jen z toho je vidět, že šlo o provokaci a nic jiného.  Tak bych teď ty prošlé léky nebo alespoň polovinu z toho naordinoval povinně celému vedení Hamásu a abych byl spravedlivý druhou polovinu těm, kdo jim to poslali. Ať se  hošani pomějou  :D

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #34 kdy: 1. Června 2010, 20:57:58 »
K té demonstraci v Praze - bude také protidemonstrace?

martindeporres

  • Host
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #35 kdy: 1. Června 2010, 21:08:13 »
Co má být za demonstraci? Rád bych se jí zůčastnil. Mám krásně modré tričko s ještě hezčí hvězdou.

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #36 kdy: 1. Června 2010, 21:48:16 »
Ja jsem v Izraeli, ale kdyz si propalestinsti aktiviste delaji demonstraci, tak pro by si proizraelsti aktiviste nemohli udelat take. To byl z me strany dotaz. Ciste soukromy a nikym a nijak neovlivneny.

Martin

  • Host

Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #38 kdy: 1. Června 2010, 22:23:15 »
Ja jsem v Izraeli, ale kdyz si propalestinsti aktiviste delaji demonstraci, tak pro by si proizraelsti aktiviste nemohli udelat take. To byl z me strany dotaz. Ciste soukromy a nikym a nijak neovlivneny.

No první tuhle myšlenku vyslovil na fb Jiří Bob Asher..

Jiří Bob Asher: Na Staromáku k večeru vřeštělo dvacet palestinců a českých pseudohumanistů proti Izraeli. Můžeme čekat, že svolají něco většího. Neuděláme taky něco před ambasádou na podporu ?

po několika (ne příliš "nadšených") reakcích..  ;D ;D  ..  např:
V T: Na demošky a "akce" jsem už moc stará a Praha je moc daleko. Až bude něco u nás, možná přijdu. :-)
A H: Nechce si počkat na informace?
Marcela Horvatova: .. můžu jen zítra nebo ve čtvrtek nebo v neděli.. Ale musela bych k vůli tomu ujet asi 600 km.. :-)))
M D: Pane Makovský, oni tyhle akce dělají převážně gojim:o)

.. myšlenka asi někam zapadla..

skutečně přijít chtěli jen dva lidé.. ten pan Makovský a Libor Beleš..  což je na demonstraci skoro málo..  ;D ;D
 ..a taky to chtělo hned, okamžitě..


p.s. Článek pana Doležala posílám dál.. moc pěkný..

chaje

  • Host
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #39 kdy: 1. Června 2010, 23:14:30 »
Taky jsem to viděl. Měl české jméno a příjmení, ale dikci, jak kdyby to byl cizinec. "Jsem se to snažil točit, ale oni na mě sčíleli..." - škoda, že neřekl, jak je tedy možné, že ještě žije a není zraněn...

stříleli na něj "barevnýma kuličkama" (??????),
viz https://zpravy.idnes.cz/nadavali-mi-do-teroristu-a-metr-ode-me-bili-ira-rika-cech-o-izraelskem-vezneni-1v7-/zahranicni.asp?c=A100601_214136_zahranicni_stf


Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #40 kdy: 1. Června 2010, 23:32:27 »
.. to je fantastický..  ;D ;D ;D .. neskutečný.. plus ten bezelstný výraz.. asi mu to věřím..  :D :D

" .. Navázal jsem oční kontakt s vojáky a beze slov jsme se dohodli, že mě nechají v klidu.. "

martindeporres

  • Host
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #41 kdy: 2. Června 2010, 03:51:08 »
Taky jsem to viděl. Měl české jméno a příjmení, ale dikci, jak kdyby to byl cizinec. "Jsem se to snažil točit, ale oni na mě sčíleli..." - škoda, že neřekl, jak je tedy možné, že ještě žije a není zraněn...

stříleli na něj "barevnýma kuličkama" (??????),



Tak to už ty kluky z IDF nechápu vůbec. Já původně  myslel, že mělo jít o ostrou akci a oni si jdou zahrát paintball. :o

Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #42 kdy: 2. Června 2010, 06:06:40 »
Já to chápu. Jednoznačně se snažili jen o nutnou obranu..

..jsem ráda, že to z toho jeho projevu nějakým způsobem zaznělo..

Offline gvodrazka

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 001
  • Pohlaví: Mužské
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #43 kdy: 2. Června 2010, 06:36:58 »
 :)

Námořní pěchotě CAHALU je třeba především poděkovat a příslušné jedince vyznamenat za tento rozhodný zásah.

Samozřejmě, že se jednalo o sondu a "zkušební balónek" za účelem zjištění, jak dalece lze zkoušet Izraelskou trpělivost. To co se děje nyní na mořské frontě, se děje dávno už na pozemní frontě.

"Reportér" údajným jménem Línek je patrně nějaká levota...  8)

martindeporres

  • Host
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #44 kdy: 2. Června 2010, 10:18:32 »
asi bych posílil blokádu. Pozemní, podzemní, námořní tak aby byli hamásáci odkázáni skutečně jen sami na sebe. Aneb jak říkají staří latiníci "hic Rhodos, hic salta". Ukažte hošani utěrkovaní, co ve vás opravdu je, jestli se umíte uživit sami, veškerá pomoc bude jako půjčka ze které budete muset taky něco splácet a je jedno jak. Házení peněz do pece zvané Gaza se mi ani trochu nelíbí. Zvláště pak tím víc, že na to jdou  i moje peníze  z mých daní a rozhodně nesouhlasím s tím, že jsou používány na výkrm teroristů. Ono mě to silně připomíná i některé lidi u nás. Jen řvou, že chtějí dávky od státu, ale aby za to něco dělali... No, nebudu se zbytečně čílit.

Offline Albert Ahornchen

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 108
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #45 kdy: 2. Června 2010, 13:09:35 »
myslíte tmavočechy  :D

martindeporres

  • Host
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #46 kdy: 2. Června 2010, 15:23:33 »
Já nic takového neřekl. M.j. něco podobného  jsem měl ve svém příbuzenstvu a snad proto jsem na tenhle typ chování obzvláště alergický. Nemyslím, že by to byl jev jedinečný pro jednu skupinu lidí nebo jedno etnikum. Tohle jde napříč rasami. ;)

Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22

Offline Albert Ahornchen

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 108
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #48 kdy: 2. Června 2010, 18:32:43 »
Omlouvám se špatně to vyznělo nemyslel jsem to tak

dag

  • Host
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #49 kdy: 2. Června 2010, 19:22:40 »
ODS moc nemusím, ale před Sobotkou klobouk dolů

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15