Autor Téma: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých  (Přečteno 81790 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #125 kdy: 10. Června 2010, 10:25:46 »
Šíří se zvěsti, že všechna uvedená videa z minulého pondělí jsou falsa. Tady na Eretz není k tomu žádné stanovisko.
Jak to je?

Jak říká gvodrazka - že se někde šíří nějaké zvěsti, co s tím má Eretz společného?   ::)

Elazar

  • Host
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #126 kdy: 10. Června 2010, 10:45:28 »
Šíří se zvěsti, že všechna uvedená videa z minulého pondělí jsou falsa. Tady na Eretz není k tomu žádné stanovisko.
Jak to je?

Já slyšel, že falsum je ten konvoj, Izrael, holocaust, egyptské pyramidy a přistání na Měsíci. A eretz se k tomu také nevyjádřil. Ani CNN.  ::)

Makos

  • Host
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #127 kdy: 10. Června 2010, 13:40:17 »
Právě jsem se zkontroloval a fakt falsum nejsem. 8)

Jen bych rád věděl, jak reagovat na toto: https://nwoo.org/view.php?nazevclanku=dukaz-ze-audio-radiove-komunikace-izraelske-armady-s-mavi-marmarou-je-vykonstruovana&cisloclanku=2010060002

Jméno Max Blumenthal zní židovsky, jeho blog je mimo provoz a stránky IDF se mi nechcou nahrát už asi den(útoky?).

Takže bych rád znal pravdu...

Offline Tomsik

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 407
  • Pohlaví: Mužské
    • KVH Sayeret Nahal Praha
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #128 kdy: 10. Června 2010, 14:22:23 »
Blbost, kazdopadne to, ze aktiviste napadli vojaky nahrane asi fakt nebude...a at si po radiu povidali treba o tom jak se maj radi nic nemeni na tom, ze zasah byl opravneny.

Offline gvodrazka

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 001
  • Pohlaví: Mužské
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #129 kdy: 10. Června 2010, 15:21:28 »
 :D
To Makos:
Zdá se, že to přece jen myslíš upřímně a tak sorry, že jsem na Tebe byl trochu jízlivý.

Uvažuj. Cui bono…

V čím zájmu je udělat co největší bordel kolem Gazy?
Kdo má zájem vyřešit věc co možná nejtišeji?
Kdo má zájem navodit permanentní atmosféru nevěrohodnosti všeho okolo této věci?
Kdo do toho pořád ryje ?
Kdo má zájem rozeštvat Turky s Izraelem?


Podívej, „pravdu“ se dozvíš možná až za 40 let (podle mé teze: „pravda zvítězí, ale až tehdy, když na ní už nezáleží“ :P ) , ale teď záleží na tom, čemu věříš a co budeš akceptovat jako pro sebe přijatelné.
 :D

Nenech se zmást a zblbákovat, přičemž mysli pozitivně a nikoliv zbytečně komplikovaně.
 :D


Makos

  • Host
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #130 kdy: 10. Června 2010, 16:07:21 »
Aby bylo jasno, já v tom jasno mám https://www.zoonpolitikon.net/izraelsti-pirati-potreti-finale  :D

Jen se snažím "doplnit munici"... 8)

Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #131 kdy: 10. Června 2010, 16:40:59 »
 ;D ;D "Makos" .. Martin Kostera? ale vy jste se nám krásně vybarvil!   :D 8) 8)

Elazar

  • Host
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #132 kdy: 10. Června 2010, 17:42:47 »
Právě jsem se zkontroloval a fakt falsum nejsem. 8)

Jen bych rád věděl, jak reagovat na toto: https://nwoo.org/view.php?nazevclanku=dukaz-ze-audio-radiove-komunikace-izraelske-armady-s-mavi-marmarou-je-vykonstruovana&cisloclanku=2010060002

Takže bych rád znal pravdu...

Když už se díváš na tak úžasné stránky jako New World Order Opposition, co pro příště zkusit rovnou Zvědavec nebo Odpor.org? Tam se určitě vyhovující "pravdu" dovíš, stejně jako co všechno Izrael udělal neudělal nebo neudělal, ale udělat mohl. Ta rádiová komunikace mohla být zfalšovaná, pochopitelně. Stejně tak jako mohlo být zfalšováno přistání na Měsíci.  ;D

Podle mého názoru je to klasický trik stejně jako v případě popírání holocaustu. Když nemůžeme dokázet, že se to nestalo, zaměříme se na jeden marginální detail, který zpochybnit lze (plynové komory v Osvětimi, které byly vyhozeny do vzduchu a u kterých údajně nesouhlasí nějaké hodnoty kyanovodíku, zde vtomto případě nahrávka radiokomunikace) a na základě toho pak máme jakýsi "pseudoargument", že se vše odehrálo jinak a že vlastně jsou ti židé/Izraelci opět ti zlí. Nic víc.
« Poslední změna: 10. Června 2010, 17:56:57 od Elazar »

janagab

  • Host
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #133 kdy: 10. Června 2010, 21:42:09 »
Tak jsem dostala průběžnou odpověď Rady ČT k mému protestu z minulého týdne, že ČT vyslala za naše - koncesionářské - peníze své redaktory do poloteroristické akce proti Izraeli:

"Posílám Vám slíbenou Informaci o závěrech ze včerejšího jednání Rady ČT:
Přednesl jsem Vaši stížnost na veřejném zasedání rady. Rada se po následné diskusi k této otázce usnesla požádat o následné vyjádření generálního ředitele. Současně mu, na můj návrh, doporučila vyžádat si k této věci stanovisko "Etického panelu" (poradní orgán ředitele pro závažné otázky).
Poté, co rada obdrží vyjádření generálníhio ředitele, projedná je a následně pak od ní dostanete odpověď na svoji stížnost.
Zvukový záznam z jednání rady najdete na webových stránkách ČT. (Jednání Rady ČT jsou veřejná a zvukové záznamy z jejich průběhu jsou veřejnosti k dispozici.) Z něho je dobře "slyšet", že rada stížnost probírala podrobně a velmi otevřeně a že se k jejímu obsahu vyjadřovali členové rady i příslušní zástupci vedení ČT.

Zdraví Vás a hezký den přeje
J. Brandejs"

Ten záznam jsem si poslechla - moje stížnost je až úplně na konci a docela mě překvapil Uhde, jak reagoval (příjemně mne překvapil). Nedělám si iluze, že by za tuto "akci" vyhodili třeba šéfa zahraničního zpravodajství, ale potěší aspoň fakt, že mu to neprošlo bez povšimnutí.

chaje

  • Host
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #134 kdy: 10. Června 2010, 23:17:36 »
janagab: musím obdivovat, jak jste to dotáhla až do konce...já už poslední dobou na boj s úřady nemám nervy

Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #135 kdy: 10. Června 2010, 23:45:38 »
 :D  ad: "Turci se snaží o digitální válku"

".. Pozměnili hlavičku herních "světů" určených pro izraelské hráče, kde zanechali obrázek podivné postavy zahalené do arabské vlajky a nápis "Nejste sami", následovaný několika šťavnatými vzkazy."

Vadere.. přiznej se.. že tys je vyprovokoval..  ::)


(vymysli strategii a podmínky a nech to patentovat jako prostředek k ukončení reálných válečných konfliktů na planetě.. Jednotlivé znesvářené strany vyfasují "pozice" a bojovníky.. Živého Gilada nahradí zajatec virtuální a propuštěný Gilad Šalit bude se svého obýváku drtit hamásníky ohnivými katapulty..... jen by se asi do hry musely přidat nějaké další "národy"...)
chjooo.. :(


šabat šalom..  :)

Makos

  • Host
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #136 kdy: 10. Června 2010, 23:46:41 »
Marcela: Cožeto? ???
Elazar: Sun-c’ - "poznej svého nepřítele". To je jediný důvod, proč na ty břečky chodím.  ;)

Zatím jsem nezjistil žádný jiný dokazatelný rozdíl, než že komunikace byla na otevřeném kanále a IDF si není jista, kdo co v té době řekl. Tudíž popis u prvního videa byl špatně, nebyla to JEN komunikace s Mavi Marmara..

Offline brian04

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 28
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #137 kdy: 11. Června 2010, 05:26:26 »
pro janagab:

chtel bych zde vyjadrit, že obdivuji jak jste dokazal(a) dotahnout do konce!!....hold, je videt, ze se nesmíme dat,pokud neco chceme ;)     

Musím si z Vas vzít priklad a priste zareagovat stejne, nyní jsem to neudelal ponevadz jsem neveril, by me nekdo bral vazne!:-)....

Jiank preji  hezky den vsem!

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #138 kdy: 11. Června 2010, 09:32:22 »
Všechna čest, zejména vzhledem k poslednímu vývoji situace na v Turecku si myslím, že všichni Evropané by si měli vzít příklad z Vašeho přístupu k věci. Nevím jestli to už víte, ale příští týden bude oficiálním hostem Erduana Nasralla z Libanobu a jasnější postoj už Evropa z Turecka dostat nemůže, otázka, jak se k tomu postaví NATO. Zdá se, že nás čeká "horké léto".  :'(

janagab

  • Host
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #139 kdy: 11. Června 2010, 17:08:53 »
Někdy mám nepříjemný pocit, že Evropa jde do háje (jestli tam už není), takže těžko říct, zda tento vzkaz vůbec pochopí - nebo bude chtít pochopit a jak ho budou média interpretovat občanům. Sama jsem zvědavá. Co na to NATO - toť otázka. Hlavně, aby jim na té seanci nesekundoval i Barack Hussein... >:D

Offline Tomsik

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 407
  • Pohlaví: Mužské
    • KVH Sayeret Nahal Praha
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #140 kdy: 13. Června 2010, 12:28:57 »
Tak Rada CT se tim opravdu bude vazne zabyvat, to me moc potesilo! Je videt, ze urgence maji smysl, diky vsem, kteri psali stiznosti.

Offline Eva

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 182
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #141 kdy: 14. Června 2010, 00:26:59 »
humanitarna pomoc na lodi Marmara obsahovala:

https://www.terredisrael.com/wordpress/?p=22059

martindeporres

  • Host
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #142 kdy: 14. Června 2010, 08:08:06 »
humanitarna pomoc na lodi Marmara obsahovala:

https://www.terredisrael.com/wordpress/?p=22059
No to už je snad vrchol. Nejenže přepadnou, zablokují a unesou lodě, ještě seberou těm hodným chlapcům z Hamásu jejich neoblíbenější hračky!

Offline Eva

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 182
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #143 kdy: 14. Června 2010, 09:07:38 »
No to už je snad vrchol. Nejenže přepadnou, zablokují a unesou lodě, ještě seberou těm hodným chlapcům z Hamásu jejich neoblíbenější hračky!
[/quote]

neuveritelna drzost sa zmocnit "takych hraciek" - preto je Izrael trestany akym pravom tym dobrym chlapcom znemoznili hracky . To je predsa nepedagogicke!!!!

martindeporres

  • Host
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #144 kdy: 14. Června 2010, 11:04:20 »
No to už je snad vrchol. Nejenže přepadnou, zablokují a unesou lodě, ještě seberou těm hodným chlapcům z Hamásu jejich neoblíbenější hračky!

neuveritelna drzost sa zmocnit "takych hraciek" - preto je Izrael trestany akym pravom tym dobrym chlapcom znemoznili hracky . To je predsa nepedagogicke!!!!
[/quote] jj. IDF by jim tam měla ještě postat zkušené instruktory, aby věděli, jak s tím správně zacházet. Jinak bych asi požadoval na Turecku vysvětlení, jak se tohle dostalo mezi humanitární pomoc. Jestli byla turecká vláda organizátorem konvoje, měla by nést zodpovědnost i za obsah. A už vůbec nechápu, proč tohle není na předních stránkách světových novin. Myslím, že by se Turecko pěkně cukalo a řvalo, kdyby  Izrael podobnou humanitární pomoc poslal tureckým Kurdům.
« Poslední změna: 14. Června 2010, 11:07:24 od martindeporres »

Offline Tomsik

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 407
  • Pohlaví: Mužské
    • KVH Sayeret Nahal Praha
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #145 kdy: 14. Června 2010, 11:40:24 »
Nejsem si jisty, ale video vyse se netyka humanitarnich lodi z posledniho incidentu, to video jsem videl uz tak pred rokem, jen bych byl nerad, kdyby tu dochazelo k takovymto dezinformacim. Pokud se nepletu, to video jako original pokracuje a je tam videt plna hala tech zbrani, ktery se mely propasovat jako humanitarni pomoc...ale jiz daleko drive. Na techto zminovanych lodich s aktivisty zadne zbrane pasovany nebyly, to by byl skutecne vrchol drzosti.

Nicmene pomerne aktualni zpravy jsou tyto:

Pro palestinske organizace planuji dalsi lode, viz:
https://dover.idf.il/IDF/English/News/today/10/06/1001.htm

Dale vojaci popisuji co se delo na lodi a jak byli pripraveni oni a jak aktiviste, velice zajimave, mrknete:
https://www.youtube.com/watch?v=C9p5QT91QYs
Popisuje tam i proc doslo k tomu, ze si je rozebrali jednoho po druhem a proc nebyli schopni ihned zahajit strelbu, kdyz byli napadeni.

Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #146 kdy: 14. Června 2010, 12:05:31 »
ICEJ ČR Mezinárodní křesťanské velvyslanectví Jeruzalém
Česká pobočka

Petice: Stížnost na ředitele České televize
https://www.icej.cz/ceska_pobocka/petice-ct/

Offline Dan

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 134
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #147 kdy: 14. Června 2010, 12:32:58 »
https://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/137965

Bída v Gaze! V Gaze je až moc pašované nafty, a tak stojí o 1/2 méně než v Izraeli. Lékárny jsou zásobeny léky podobně jako lékárenské řetězce v USA nebo UK, obchody jsou přeplněné zbožím a potravinami jak izraelského tak egyptského původu (většinou jsou levnější než v Izraeli).

martindeporres

  • Host
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #148 kdy: 14. Června 2010, 16:31:23 »
https://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/137965

Bída v Gaze! V Gaze je až moc pašované nafty, a tak stojí o 1/2 méně než v Izraeli. Lékárny jsou zásobeny léky podobně jako lékárenské řetězce v USA nebo UK, obchody jsou přeplněné zbožím a potravinami jak izraelského tak egyptského původu (většinou jsou levnější než v Izraeli).
A teď mi někdo vysvětlete, kdo tohle všechno financuje?

dag

  • Host
Re: Izrael zabránil připlutí lodí do teroristické Gazy: 10 mrtvých
« Odpověď #149 kdy: 14. Června 2010, 19:32:57 »
Kdo to asi financuje? Jedinej problém je , že se vůči nim chováme civilizovaně. Turci by si měli udělat pořádek v prvé řadě doma.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15