Autor Téma: Ad Je zpravodajství ČT 1 a ČT 2 objektivní?  (Přečteno 8022 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 867
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Ad Je zpravodajství ČT 1 a ČT 2 objektivní?
« kdy: 6. Června 2007, 20:58:04 »
Pikantní dovětek. --- K uvedenému článku na hlavní stránce, s nímž se ztotožňuji, ještě uvedu, že  5. června 2007 ČT 24 ve zpravodajském  příspěvku o Šestidenní válce dokola omílala, že boje byly zahájeny 5. května 1967. V kontextu s výše uvedeným na hlavní stránce Eretzu i tato zdánlivá maličkost o mnohém vypovídá.

Offline Jicchak

  • Globální Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 349
Re: Ad Je zpravodajství ČT 1 a ČT 2 objektivní?
« Odpověď #1 kdy: 6. Června 2007, 21:39:25 »
Navrhuji aby někdo do televize napsal a vyžádal si oficální odpověď.

karaitecz

  • Host
Re: Ad Je zpravodajství ČT 1 a ČT 2 objektivní?
« Odpověď #2 kdy: 7. Června 2007, 09:29:25 »
Tim se stejne nic nevyresi, kdo chce znat presne informace na toto tak je zna nebo si je vyhhleda.
Je zbytecne presvedcovat lidi, kteri to nepotrebuji, nebo kteri se nedaji presvedcit zadnym argumentem.
Antiizraelitu nepresvedci stejne zadne informace ale hlavne vetsine lidi je to uplne jedno a nezajima je to.
CT stejne porad nezmeni, nedoda k nemu komentar atd.
To je realita. >:(

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Ad Je zpravodajství ČT 1 a ČT 2 objektivní?
« Odpověď #3 kdy: 7. Června 2007, 09:32:17 »
V tom mas bohuzel naprostou pravdu. Proto je na nas vsech, abychom s tim neco delali vlastnimi silami - informacni a edukativni weby (ty sam mas preci taky web).

karaitecz

  • Host
Re: Ad Je zpravodajství ČT 1 a ČT 2 objektivní?
« Odpověď #4 kdy: 7. Června 2007, 10:39:26 »
Svoje stranky sice mam, ale zda se mi zbytecne plytvat energii pri psani clanku o tematech, ktera vetsinu nezajimaji, odpurce stejne nepresvedci a presvedcene neni potreba presvedcovat.
To jsem delal hodne dlouho, a ted uz to muze delat zase nikdo jinej.
Ted hlavne resim svoje vychodoevropske Karaimy, kteri se musi modlit v rozpadajicich se modlitebnach plnych krys se shnilymi stropy, kteri pouzivaji sto let stare temer rozpadle Sidury, jsou diskriminovani a okradani svymi antisemitskymi vladami a obecnimi zastupitelstvy, kterym fanaticti Rabini svym vlivem znemoznuji ziskavat pomoc z Israele a Sochnutu,.....sprostredkovavam jim informace a pomoc od Karaitu z Israele a USA,....
Resit nejake TV porady mi prijde malicherne a zbytecne. :(

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Ad Je zpravodajství ČT 1 a ČT 2 objektivní?
« Odpověď #5 kdy: 7. Června 2007, 10:50:00 »
Karaitsky sidur lze stahnout v PDF z webu, snad nebude tak velky problem to sosnout a vyprintit, ne ?
Co se tyka "fanatickych rabinu, znemoznujicich ziskavat pomoc z Izraele a od Sochnutu", rozepis se o tom prosim vic. Pripada mi to totiz jako naprosty hoax, ale bez dostatku informaci z obou stran muzu zustat jen u toho "pripadani si" a naproste neduvery...
« Poslední změna: 7. Června 2007, 11:00:10 od Vader »

nillbert

  • Host
Re: Ad Je zpravodajství ČT 1 a ČT 2 objektivní?
« Odpověď #6 kdy: 7. Června 2007, 10:56:48 »
Já jsem do ČT už psal - v lednu 2005 - (viz. muj článek: https://www.jdl.czechian.net/podivnyporad.html ) a jednalo se ještě o nestoudnější provokaci - odpovědí mi byla pouze mlžící odpověd kde mi bylo řečeno "že měli řadu kladných reakcí"... mimochodem skoro stejná odpověd jaká přišla před měsícem ČSBS na jejich stížnost v kauze inscenace "Silver A" (viz.: https://www.novinky.cz/kultura/odbojari-mozna-zazaluji-autory-filmu-silver-a_116183_jhn77.html ) též argumentují tím "že měli řadu kladných reakcí".... téměř slovo od slova stejné... :-/ Je evidentní že je uplně jedno jestli si stěžuje jednotlivec nebo Český Svaz Bojovníků za Svobodu s tisícovou členskou základnou.
A kdo ten pořad viděl , ten potvrdí ,že to bylo stokrát horší než tento žblbt ve zprávách...

Karels

  • Host
Re: Ad Je zpravodajství ČT 1 a ČT 2 objektivní?
« Odpověď #7 kdy: 7. Června 2007, 11:52:35 »
Prosím vás,

co čekáte, já v učebnici (!) pro středoškoláky čtu, že zákon oko za oko, zub za zub je z Chamurabiho zákoníku...  :o

karaitecz

  • Host
Re: Ad Je zpravodajství ČT 1 a ČT 2 objektivní?
« Odpověď #8 kdy: 7. Června 2007, 12:50:55 »
Karaitsky sidur lze stahnout v PDF z webu, snad nebude tak velky problem to sosnout a vyprintit, ne ?
Co se tyka "fanatickych rabinu, znemoznujicich ziskavat pomoc z Izraele a od Sochnutu", rozepis se o tom prosim vic. Pripada mi to totiz jako naprosty hoax, ale bez dostatku informaci z obou stran muzu zustat jen u toho "pripadani si" a naproste neduvery...

Sidury jsou sice na webu, ale jsou v hebrejstine a anglictene, coz jsou pro vetsinu jazyky ktere neovladaji.
Hazzan Abraham Kefeli i ja sice pripavujeme paralelne preklad do rustiny a prepis hebrejskych textu do azbuky, ale jde to hodne pomalu. Ale nejsou to jen Sidury, ale i rusko-hebrejske TaNaCHy a ucebnice hebrejstiny.

Napriklad se k nam pripojila cast sibirske zidovske obce a nekolik Rusu kteri chteji konvertovat ke karaitskemu judaismu.
Tito lide jsou zastrasovani mistnim Rabinem ( s platem 3 000 USD mesicne, prumerny Rus nema ani 200 USD), ze prijdou do pekla, tvrdi jim ze karaite nejsou Zide ap. nesmysly, snad i pohrozil kladbou, pokud se nenavrati k rabinske obci. Tento rabin ma vliv na mistni Sochnut a jine organizace, a kdyz si byli tito lide zadat o podporu(treba potraviny na Seder ci TaNaCHy) bylo jim to zamitnuto, prestoze do doby kdy byli clenove rabanitske obce tak tuto podporu meli atd, atd. teoreticky ti muzu preposlat cast korespondence, ktera je v rustine.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15