Autor Téma: TENIS 2010: BARCELONA/ATÉNY - muži (k)  (Přečteno 1504 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 376
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
TENIS 2010: BARCELONA/ATÉNY - muži (k)
« kdy: 19. Duben 2010, 08:29:59 »

TURNAJ V BARCELONĚ, Španělsko
Termín: 19. až 25. 4. 2010
Kategorie: ATP 500

Izrael je zastoupen pouze Andym Ramem, který hraje čtyřhru s Knowlem (Rakousko).

1. kolo
A. Ram/Knowle - Cuevas (Uruguay)/Gonzales (Chile) ... 6:4, 7:5 - Andy s partnerem postoupili

Osmifinále
A. Ram/Knowle - Dlouhý (ČR)/Paes (Indie) ... 6:2, 6:0- Andy s partnerem postoupili

Čtvrtfinále
A. Ram/Knowle - Kas (Německo)/Melzer (Rakousko) ... 7:6, 7:5 - Andy s partnerem postoupili

Semifinále
A. Ram/Knowle - Nestor (Kanada)/Zimonjić (Srbsko) - nasazeni jako č. 1 ... 4:6, 6:3. 7:10 - Andy s partnerem vyřazeni



TURNAJ V ATÉNÁCH, Řecko
Termín: 19. až 25. 4. 2010
Kategorie: ATP Challenger

Přihlášeni jsou:  Amir Weintraub (začal v kvalifikaci dvouhry), Noam Okun (začal v kvalifikaci dvouhry), Harel Levy (dvouhra i čtyřhra), Dudi Sela (dvouhra), Jonathan Erlich (čtyřhra).

Pozn.: Erlich s Levym hrají čtyřhru opět  bok po boku; Dudi Sela je ve dvouhře nasazen jako č. 5.

KVALIFIKACE DVOUHRY
1. kolo
A. Weintraub - Prpic (Švédsko) ... 6:2, 6:4  - Amir postoupil
N. Okun - King-Turner (5. nasazený, Nový Zéland) ... 6:2, 6:1 - Noam postoupil

2. kolo
A. Weintraub - Stadler (3. nasazený - Německo) ... 6:7, 4:6 - Amir vyřazen
N. Okun - Vanni (Itálie) ... 6:2, 6:0 - Noam postoupil

3. kolo
N. Okun - Stadler (Německo) ... 6:4, 4:6, 6:1 - Noam postoupil do hlavního turnaje dvouhry

HLAVNÍ TURNAJ - DVOUHRA
1. kolo
H. Levy - Sijsling (Nizozemí) ... 6:4, 6:4 - Harel postoupil
D. Sela - Devvarman (Indie) - původně ohlášený indický tenista byl nakonec nahrazen Němecem Stadlerem (Lucky Loser). Sela nad ním zvítězil a se stal druhým izraelským hráčem, který pomestil porážku Weintrauba v kvalifikaci.
D. Sela - Stadler (Německo) ... 6:4, 6:2 - Dudi postoupil
N. Okun - Haase (Nizozemí) ... 6:1, 5:7, 6:4 - Noam postoupil

Osmifinále
H. Levy - Lu (8. nasazený - ostrovní Čína) ... 3:6, 2:6 - Harel vyřazen
N. Okun - Müller (Lucembursko) ... 2:6, 2:6 - Noam vyřazen
D. Sela - Žemlja (Slovinsko) ... 6:2, 6:3 - Dudi postoupil

Čtvrtfinále
D. Sela - Phau (Německo) ...  6:4, 6:3 - Dudi postoupil

Semifinále
D. Sela - Schüttler (Německo) ... 4:6, 2:6 - Dudi vyřazen


ČTYŘHRA
1. kolo -osmifinále
J. Erlich/H. Levy - Kapogianis/Loucareas (oba Řecko) ...6:3, 7:6 - Izraelci postoupili

Čtvrtfinále
J. Erlich/H. Levy ... dvojčata Sanchai a Sonchat Ratiwatanaovi (Thajsko) ... 7:6, 6:2 - Izraekci postoupili

Semifinále
J. Erlich/H. Levy - de Voest (JAR)/Lu (ostrovní Čína) ...6:4, 3:6, 8:10 - Izraelci vyřazeni

« Poslední změna: 24. Duben 2010, 21:56:54 od mrstejskal »

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 376
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Tenis: Kompletní výsledky Izraelců v Barceloně a Aténách
« Odpověď #1 kdy: 24. Duben 2010, 21:56:10 »
Viz výše ...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist