Autor Téma: Test DNA, hledání předků  (Přečteno 8490 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Luděk Vališ

  • Host
Test DNA, hledání předků
« kdy: 9. Ledna 2010, 01:00:03 »
Vážení, před léty jsem si usmyslel,že najdu svoje předky. Daleko jsem se nedostal. Ale zachytil jsem dvě stopy-židé a francouzští židé.Bylo to pro mne velké překvapení.Pak jsem si nechal udělat test DNA. Prý jsem světový unikát-taková čísla nikdo nemá- potomek vyhylulého kmene-stará skupina G. Prý jsem Kelt. Vznik je prý ve Francii. Ale je tu problém. Kelti podle nej. výzkumů žili v sev. Egyptě a dnešního Izraele. Pak se dali na cestu přes Řecko do Evropy. Divoká teorie- co když jsem potomek Vašich vyhynulých kmenů? A proč ne? Proč miluji dvě země a jejich kultury, je to Izrael a Francie.Proč si čtu dějiny žid. národa? Podle mne je to genetická záležitost. Ale poraďte mi,jak mám postupovat dál, jak to zjistit, kdo jsem.A co mi říká moje srdce? Že v mém těle koluje česko-francouzsko-židovská krev. Tuto kombinaci považuji za vražednou- je to neklid v duši. A nyní mi poraďte, jak mám postupovat dál. Přeji vše dobré. 

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Test DNA, hledání předků
« Odpověď #1 kdy: 9. Ledna 2010, 01:56:18 »
Jak postupovat dal ? Myslim, ze zadna odpoved by nemlich ode me nebyla spravna. Delejte proste to, co citite, ze je dobre a spravne.
A z vysledku testu DNA si nic nedelejte, ja nejsem kelt, jsem pro zmenu viking, tedy severni german jak poleno ;) Ovsem to jsem vedel uz davno, testy jen upresnily odnoz. [joke] Za spravne povazuju vydrancovat Evropu  >:D [/joke]

Offline Eva

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 182
Re: Test DNA, hledání předků
« Odpověď #2 kdy: 9. Ledna 2010, 13:13:24 »
p. Ludek dovolim si obratit s prosbou na Vas. Mohol by ste rosku viac napisat o teste DNA, kde sa to prevadza, ako, adresu atd.
Ja viem o Arizone ale tam hladaju po prezivsich Holocaust
Vopred dakujem

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Test DNA, hledání předků
« Odpověď #3 kdy: 9. Ledna 2010, 15:46:57 »
Zkuste, jestli by vam vyhovovaly sluzby https://www.genomac.cz/cz/dna-testy-genetickeho-puvodu-genografsupsup.php. Driv se analyza provadela v Britanii, ale dlouho jsem se na jejich stranky nedival (nebyl duvod), mozna uz maji vlastni laborator.

wiktor

  • Host
Re: Test DNA, hledání předků
« Odpověď #4 kdy: 17. Ledna 2010, 22:57:19 »
nedala by se tadle rozpolcenos v duši přirovnat k bisexuální orientaci když člověk neví čím je.

Offline petahyah

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 618
Re: Test DNA, hledání předků
« Odpověď #5 kdy: 17. Ledna 2010, 23:26:58 »
https://www.familytreedna.com/Default.aspx?c=1

Doporučuji DNA family tree jsou sice o něco dražší, ale mají největší databázi na světě, včetně informací z genomacu.  ;D
יואל טייטלבוים

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15